Koronavirus máte strach?

Anonymní
23.1.20 21:59

Koronavirus máte strach?

Ahoj. Asi víte o čem mluvím. Včera to bylo na zapadě a dnes je to potvrzené i ve Skotsku. Mám obavy jak rychle se to šíří. A vadí mi, že na monitorování teploty cestujích co sem přijedou se u nás nekoná. Co když už to tady je? Na co se vlastně čeká? Až řeknou, je to tady?! :pocitac:
Viděli jste záběry jak to vypadá tam kde je karanténa pro 20mil lidi? Koukala jsem všude možně na zahraniční net a je tomu fakt bohužel tak.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.1.20 22:06

Mě by docela zajímalo, jak budou reagovat neočkující superbiomatky, až se třeba budeme muset proti tomu viru všichni povinně očkovat (pokud se rozšíří a bude mnohem větší hrozbou než teď). Určitě budou zase brečet, že dítě po tom očkování dostane autismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2686
23.1.20 22:07

Ne nestresuje mě to. Stresuje tě třeba Hantaviroza? Ta už tu je, může tě klidně zabít a stačí jen zametat…
https://ostrava.rozhlas.cz/…avci-8138704

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
23.1.20 22:15

Nemám, tohle už tu bylo stokrát. Ptačí chřipkou počínaje a ebolou konče. :nevim:
V historii tu byl mor, cholera, vždycky se něco najde.
Nákup si zásoby a nevycházej ven, pokud se tak strašné bojíš. :nevim:
To už mám větší strach, že mě nějakej magor odstřeli u lékaře nebo mě další sestřelí v autě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
23.1.20 22:18

Ne, nijak mi to vrásky nedělá. Moc to teda nesleduju, ale připadá mi, že zatím rozjetá opatření jsou dostačující. V místě epicentra té nákazy je to teda drsný, to souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5295
23.1.20 22:21

Nestresuje mě to. Výskyt a úmrtnost zatím není na šílenou paniku.

A že se tu neměří teplota? Tak to mi taky nerve žíly, přenášet to může i člověk, který zatím teplotu nemá. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26530
23.1.20 22:22

Nestresuje, je to tu zhruba ob rok. Mers, Sars…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6345
23.1.20 22:24
@Netopýr1 píše:
Nemám, tohle už tu bylo stokrát. Ptačí chřipkou počínaje a ebolou konče. :nevim:
V historii tu byl mor, cholera, vždycky se něco najde.
Nákup si zásoby a nevycházej ven, pokud se tak strašné bojíš. :nevim:
To už mám větší strach, že mě nějakej magor odstřeli u lékaře nebo mě další sestřelí v autě

Mám stejný názor. Ne, že by mi to bylo ukradené, ale zatím nevidím důvod plašit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 22:27

Měření teploty je k ničemu. Pokud si dotyčný hodinku před tím zobne tabletku paralenu, nikdo mu na nic nepřijde. Připadá mi to celé jako zbytečná hysterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5295
23.1.20 22:32
@Létavice1992 píše:
Mě by docela zajímalo, jak budou reagovat neočkující superbiomatky, až se třeba budeme muset proti tomu viru všichni povinně očkovat (pokud se rozšíří a bude mnohem větší hrozbou než teď). Určitě budou zase brečet, že dítě po tom očkování dostane autismus.

Nasadí homeopatika, ne?

Ne, pardon, nemístný žert.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 22:36
@SAJ píše:
Nasadí homeopatika, ne?Ne, pardon, nemístný žert.
:lol: Jo. A protože to děti nejspíš bez problémů přežijí, budou to považovat za důkaz toho, že homeopatika fungují. :lol: Podle prvotních informací mi celé to slavné onemocneni připadá jako méně nakažlivá chřipka.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
23.1.20 22:37

Přijde mi, že chybí informace. Opatření neodpovídají rychlosti šíření a úmrtí. Tipuji, že mrtvých je již o dost více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
23.1.20 22:39

Ne, zily mi to netrha. Nafouknuta bublina. Aspon ma z ceho televize h0vna delat drama na pokracovani :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 22:45
@SAJ píše:
Nasadí homeopatika, ne?Ne, pardon, nemístný žert.

Náhodou dobrý. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
23.1.20 22:46

Strach asi přímo nemám, ale moc nevěřím informacím z médií, nakažených bude asi víc, když dali do karantény 20 mil.lidi, mrtvých taky přibude. Podle mě spíš nestíhají vyšetřovat nemocne, takže jsou ta čísla dost zkreslena. Nákaza už se beztak šíří vesele dal po světě… Uvidíme, co bude dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama