Ošetřovné v karanténě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
29.11.21 14:14

Ošetřovné v karanténě

Zdravím, syn má ze školky skrz kontakt s nakaženým nařízenou karanténu. Školka mi vystavila ošetřovné a chci se zeptat do práce to musim poslat hned nebo až skončí karanténa? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14790
29.11.21 14:31

Až skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 20:39

Pokud to nevadí tak se vetřu s dotazem. My už máme po testech, po to co děti byly v kontaktu ve školce. Jedno dítě pozitivní druhé negativní. Obě mají rýmu a kašel pozitivní dítě má i teplotu. Já s manželem jsme očkování, takže podle pravidel hygieny máme výjimku a do karanteny ani na testy nemusíme. Ale protože já mám příznaky jako pozitivni dítě a manžel má trošku kašel (ale v uplne minimální míře) tak jsme jeli dneska na testy také. Bohužel ještě nemáme výsledky a já bych měla jít zítra do práce. Moje vedoucí se tváří, že bych klidně mohla zítra přijít. Jen bych se nehnula ze židle a měla celou dobu na sobě respirator. Jak by jste se k tomu stavěli vy? Nám se to úplně nezdá. A další otázka, když já budu pozitivní ( docela s tim počítáme) může si manžel vzít osetrovacku na pozitivní dítě, aby nesiril covida v práci?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 00:46
@Anonymní píše:
Pokud to nevadí tak se vetřu s dotazem. My už máme po testech, po to co děti byly v kontaktu ve školce. Jedno dítě pozitivní druhé negativní. Obě mají rýmu a kašel pozitivní dítě má i teplotu. Já s manželem jsme očkování, takže podle pravidel hygieny máme výjimku a do karanteny ani na testy nemusíme. Ale protože já mám příznaky jako pozitivni dítě a manžel má trošku kašel (ale v uplne minimální míře) tak jsme jeli dneska na testy také. Bohužel ještě nemáme výsledky a já bych měla jít zítra do práce. Moje vedoucí se tváří, že bych klidně mohla zítra přijít. Jen bych se nehnula ze židle a měla celou dobu na sobě respirator. Jak by jste se k tomu stavěli vy? Nám se to úplně nezdá. A další otázka, když já budu pozitivní ( docela s tim počítáme) může si manžel vzít osetrovacku na pozitivní dítě, aby nesiril covida v práci?

A proc nemas osetrovacku ty? Pokud budete pozitivni, tak budete stejne doma. Negativní, bez priznaku ockovane zatim hygiena neresi a muzes opravdu do prace. Dcera mela covid, ja sni na ocr, manzel očkovany, bez priznaku chodil do prace.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat