Oslava v práci a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 23:18
Oslava v práci a těhotenství

Ahoj, prosím anonym nebo smazat (osobní). Jsem v 8tt, myslím, že to na mě není ještě vidět. V práci to také nikdo neví, chci to říct až po 1.screeningu. V práci budeme mít oslavu narozenin jednoho kolegy. Vždy si připíjíme. Jak se z toho přípitku mám co nejlíp vyvléct? Dáváme si vždy max 2dcl bohemky. Mám si přípitek vzít, symbolicky si připít a zbytek nechat a nějak to okecat, ale jak? a nebo mám rovnou říct, že nechci, ale co mám říct jako důvod? Co byste dělali vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sinisterka10
Kecalka 280 příspěvků 25.03.18 23:19

Nepila bych, a řekla bych, že mám antibiotika :mrgreen: a na ty se logicky co? Nepije :mrgreen:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 25.03.18 23:28

Já si symbolicky připijela,, většinou sem pak řekla, ze nemám proste chuť, nebo ze sem unavená… :mrgreen: nikdo to neřešil

Yasmina21
Kecalka 312 příspěvků 25.03.18 23:32

Prostě bych řekla, že nemám na alkohol chuť nebo že nepiji. ;)

jary1
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.03.18 23:34

No mě nejdřív zarazilo, že v práci pijete :mrgreen:.
Jinak já bych si trochu připila. Jeden lok je myslím v pohodě.

Russet
Kelišová 6789 příspěvků 25.03.18 23:36
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym nebo smazat (osobní). Jsem v 8tt, myslím, že to na mě není ještě vidět. V práci to také nikdo neví, chci to říct až po 1.screeningu. V práci budeme mít oslavu narozenin jednoho kolegy. Vždy si připíjíme. Jak se z toho přípitku mám co nejlíp vyvléct? Dáváme si vždy max 2dcl bohemky. Mám si přípitek vzít, symbolicky si připít a zbytek nechat a nějak to okecat, ale jak? a nebo mám rovnou říct, že nechci, ale co mám říct jako důvod? Co byste dělali vy?

Ucucneš a zbytek necháš :nevim:

tumpach
Kelišová 5732 příspěvků 25.03.18 23:41
@Russet píše:
Ucucneš a zbytek necháš :nevim:

souhlasím, to se opravdu nezblázní, ostatní necháš, kdyby cokoliv, tak klidně řekni, že tě bolí hlava, a je to, nikdo to řešit nebude :)

Anonymní  25.03.18 23:44

@tumpach no je to prevazne zensky kolektiv, takze se resi i to ze pravym koutkem nesmejes… ale rict, ze me boli hlava a vzala jsem si brufen bych asi mohla. Snad nebudou resit proc me hlava boli… :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 45365 příspěvků 25.03.18 23:44

Tu jednu sklenku bych si klidně vzala. Pak ji můžeš usrkávat po zbytek oslavy.

Uživatel je onlineBábrdl
Neúnavná pisatelka 19832 příspěvků 25.03.18 23:45
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym nebo smazat (osobní). Jsem v 8tt, myslím, že to na mě není ještě vidět. V práci to také nikdo neví, chci to říct až po 1.screeningu. V práci budeme mít oslavu narozenin jednoho kolegy. Vždy si připíjíme. Jak se z toho přípitku mám co nejlíp vyvléct? Dáváme si vždy max 2dcl bohemky. Mám si přípitek vzít, symbolicky si připít a zbytek nechat a nějak to okecat, ale jak? a nebo mám rovnou říct, že nechci, ale co mám říct jako důvod? Co byste dělali vy?

Ucucni a zbytek nenápadně odlož/vylij.
Pokud chceš, aby se to všichni dozvěděli, ale zároveň jim chceš dát najevo, že to stále „tajíš“, použij obecně používaný kód pro těhotenství - „antibiotika na močový měchýř“. To už je tak zavedený, že jednou kolegyně (50+) pravila, že nebude pít, protože má antibiotika na zánět močáku a jiná kolegyně vytřeštila oči a prý „ty, v tvým věku“ Pak teda vyšlo najevo, že se jedná skutečně o antibiotika na zánět močáku :lol:

Uživatel je onlineBábrdl
Neúnavná pisatelka 19832 příspěvků 25.03.18 23:48
@Anonymní píše:
@tumpach no je to prevazne zensky kolektiv, takze se resi i to ze pravym koutkem nesmejes… ale rict, ze me boli hlava a vzala jsem si brufen bych asi mohla. Snad nebudou resit proc me hlava boli… :lol:

Nic bych nevymýšlela. Když ženská v plodném věku odmítá alkohol s různými výmluvami a hned k tomu nedodá „ale nejsem fakt těhotná“, je vždycky podezřelá.

Prostě bych to nějak eskamotérsky ztratila, tu skleničku.

A nebo pozor, příjít s něčím fakt neotřelým - třeba, že držíš půst. Nebo suchý březen. Ale i tak je to podezřelý. :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9238 příspěvků 25.03.18 23:52

Buď bych si připila a víc nic :) a nebo bych řekla že beru antibiotika a že nemůžu a kdyby se ptali na co tak zánět močaku :lol:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 25.03.18 23:54
@Anonymní píše:
@tumpach no je to prevazne zensky kolektiv, takze se resi i to ze pravym koutkem nesmejes… ale rict, ze me boli hlava a vzala jsem si brufen bych asi mohla. Snad nebudou resit proc me hlava boli… :lol:

Vzala bych si ten pripitek, cucla si, a bud to pak nejak odlozila, nebo upijela celej vecer. Vubec bych nepoukazovala na to, ze nepiju.

Uživatel je onlineBábrdl
Neúnavná pisatelka 19832 příspěvků 25.03.18 23:58
@Petruna21 píše:
Buď bych si připila a víc nic :) a nebo bych řekla že beru antibiotika a že nemůžu a kdyby se ptali na co tak zánět močaku :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9238 příspěvků 26.03.18 00:04
@Bábrdl píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Účinná výmluva při které se může chodit normálně do práce :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama