Provident - pracovník v terénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nejaktodopadne
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 19:36
Provident - pracovník v terénu

Maminky, pracuje některá pro Provident, jako pracovník v terénu? Jste spokojené?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6266 příspěvků 29 inzerátů 24.03.18 20:15

Takže budeš chodit po dlužnícich a vybírat od nich splátky…hodně štěstí… :zed:

nejaktodopadne
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 20:21

@pannda Beru to tak, že někdo splátky odevzdává fyzicky a někdo je posílá úvěrovým společnostem na účet. Půjčím si a musím splácet, nebo? Máš zkušenost? Napiš mi, zda pozitivní či negativní. Pokud nemáš zkušenost, proč si téhle diskuse vůbec všímáš a ještě ke všemu přispíváš tak, že to nemá žádnou přidanou hodnotu? :think:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 24.03.18 20:46

@nejaktodopadne Osobni zkusenost nemam, ale znam se s jednim chlapkem, co tohle dela. Podle me tohle neni vubec prace pro zenskou :nevim: Takovehle lichvarske pujcky si berou taky ruzne existence, ja bych se bala nekoho jen tak obchazet po domacnostech.

nejaktodopadne
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 20:48

@Pajka89 Myslím si to i já :think: Každopádně i přes to mě zajímalo, jestli to dělá nějaká maminka a je spokojená :nevim:

Anonymní  24.03.18 21:13

@nejaktodopadne kdysi jsem pracovala. Nebylo to nejhorší, kromě pravidelných pořád jednou týdně jsem si čas organizovala podle toho jak to vyhovovalo mě. Problémy s klienty jsem neměla, vždy jsem se dokázala domluvit. Měla jsem třeba jednu ženu, ke které se každý bál chodit. Byla jsem svědkem toho jak málem skočila do úsměvu manažerovi když byl arogantní. Já k ní chodila na kafe a skvěle jsme si pokecaly. Platili mi i ti, kteří předtím než jsem je dostala do svého portfolia dělali problémy. Vše bylo o domluvě. Nevýhoda byla v tom, že za to bylo málo peněz. Co jsem vydělala jsem projezdila za klienty a zaplatila si povinné pojištění. A co mě maximálně štvalo byl tlak manažera. Měla jsem třeba starou paní, která to lepila jak mohla a když šel se mnou a nechytil jí doma, protože byla třeba na brigádě tak mě nutil olepit celý vchod lístečky s jejím jménem a že nezaplatila ať se ozve jinak to půjde na vymáhání. Chodil klepat i na sousedy jestli neví kde je, že nezaplatila. To samé chtěl po mě. Samozřejmě, ti, kteří neplatili, platit nechtěli a ještě byli arogantní jsem sama předávala s tím, že jinak než vymáháním to nepůjde. Zkušenost dobrá, ale znovu bych to nedělala.

nejaktodopadne
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 21:18
@Anonymní píše:
@nejaktodopadne kdysi jsem pracovala. Nebylo to nejhorší, kromě pravidelných pořád jednou týdně jsem si čas organizovala podle toho jak to vyhovovalo mě. Problémy s klienty jsem neměla, vždy jsem se dokázala domluvit. Měla jsem třeba jednu ženu, ke které se každý bál chodit. Byla jsem svědkem toho jak málem skočila do úsměvu manažerovi když byl arogantní. Já k ní chodila na kafe a skvěle jsme si pokecaly. Platili mi i ti, kteří předtím než jsem je dostala do svého portfolia dělali problémy. Vše bylo o domluvě. Nevýhoda byla v tom, že za to bylo málo peněz. Co jsem vydělala jsem projezdila za klienty a zaplatila si povinné pojištění. A co mě maximálně štvalo byl tlak manažera. Měla jsem třeba starou paní, která to lepila jak mohla a když šel se mnou a nechytil jí doma, protože byla třeba na brigádě tak mě nutil olepit celý vchod lístečky s jejím jménem a že nezaplatila ať se ozve jinak to půjde na vymáhání. Chodil klepat i na sousedy jestli neví kde je, že nezaplatila. To samé chtěl po mě. Samozřejmě, ti, kteří neplatili, platit nechtěli a ještě byli arogantní jsem sama předávala s tím, že jinak než vymáháním to nepůjde. Zkušenost dobrá, ale znovu bych to nedělala.

Velmi děkuji za příspěvek ;)

pannda
Kelišová 6266 příspěvků 29 inzerátů 24.03.18 23:43
@nejaktodopadne píše:
@pannda Beru to tak, že někdo splátky odevzdává fyzicky a někdo je posílá úvěrovým společnostem na účet. Půjčím si a musím splácet, nebo? Máš zkušenost? Napiš mi, zda pozitivní či negativní. Pokud nemáš zkušenost, proč si téhle diskuse vůbec všímáš a ještě ke všemu přispíváš tak, že to nemá žádnou přidanou hodnotu? :think:

Mám, svagrova vybírala… Chce to flegmos náturu a taky se mít rád, když máš jít k nepřizpůsobivým, jde to i o zdraví. Hodilo jo to dobrou kačku, ale už by to nedělala.

Korculalala
Kecalka 390 příspěvků 25.03.18 15:35

Ahoj, s kamarádem jsem jezdila po výběrech a byl OZ pro Brno střed (Cejl, Bratislavská včetně) a nebyla to žádná katastrofa. Provident je dobrý zaměstnavatel, stačí pár hodin týdně, své auto a mobil. Týdenní provize se počítají percentuálně ze splátek (včasných) klienta a většina lidí prostě splácí. Kdo by taky chtěl exekuce na krku. Ano jsou lidé kteří si půjčku berou s vědomím že platit nebudou ale vetšinou jsou vedení v solusu nebo jiných registrech, mají trvalé bydliště na úřadech atd, takovým ani Provident úvěr neposkytne ( ikdyž sama mám bydliště na úradě a žiju slušný život) ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama