Nastoupit či nenastoupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 16:58
Nastoupit či nenastoupit??

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na názor někoho jiného než lidí v mém okolí. Jsem student po 1. titulu, druhý si dodělávám s předpokládaným koncem příští rok. Jelikož jsem si chtěla zkusit pohovor a zda to vůbec zvládnu, přihlásila jsem se na úřad na místo úřednice v daném oboru. Opravdu jsem ani nepředpokládala že by mě studenta na denním studiu vybraly a ano, vybraly :D Co teď? Mám spousta zkoušek, které chci dodělat do července (dle toho že jsem jim to říkala a ví o tom by mě si vzali poté) ale otázka spíš je, tohle jsou moje poslední prázdniny, poslední 3 nebo 4 měsíce volna které vůbec kdy budu mít, a kdy jsem chtěla jet na cestu kolem Evropy. Příští rok, mám volněji, jen 2 předměty + diplomka a státnice, ale co tedy teď? Brát peníze a zajištěnost v místě na městě ale bez možnosti jakékoli dovolené v létě, nebo se na to vyprdnout, být na brigádách a hledat až po státnicích? Vezmou mě tam třeba pak někdy? Nebo si dát nějaké podmínky? Nedokážu se rozhodnout, ještě tak, když na mě přítel vesměs nechtěně tlačí, protože bychom pak mohli třeba pořídit bydlení. Jasny, měla bych praxi, je to jen za mateřskou ale brát to..? 8o 8o

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 24.03.18 17:01

Já bych cestovala. Jsi na úplném začátku, nic se nestane, když začneš pracovat za půl roku. V současné době sehnat práci není problém.

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.03.18 17:08

Kolik penez byste na dane pozici mela? Pokud vic jak 30 tis., zvázila bych to. Pokud míň, tak praci za tyhle penize pak sezenete vzdycky. Podle me je to o penezich. Za jakou castku/mesic jste ochotna se vzdat ceatovani a letní pohody. Život je krátký…a muzete pak na tohle vzpominat cely zivot. Ale samozrejme talezi i na fin. situaci a na tom, jak moc dulezite je pro vas v tehle zivotni fázi „hnízdit“.

Sorin
Stálice 60 příspěvků 24.03.18 17:12

Myslím si, že tohle není nějaká nabídka snů, která se neodmítá. Pracovat budeš skoro celý život + rodina atd. Rozhodně bych na tvém místě vyrazil cestovat a poznat kus světa!

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 24.03.18 17:21
@sediza píše:
Kolik penez byste na dane pozici mela? Pokud vic jak 30 tis., zvázila bych to. Pokud míň, tak praci za tyhle penize pak sezenete vzdycky. Podle me je to o penezich. Za jakou castku/mesic jste ochotna se vzdat ceatovani a letní pohody. Život je krátký…a muzete pak na tohle vzpominat cely zivot. Ale samozrejme talezi i na fin. situaci a na tom, jak moc dulezite je pro vas v tehle zivotni fázi „hnízdit“.

Tabulkový plat úřednice s Bc titulem a 0 roky praxe 30 tisíc určitě neudělá :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.03.18 17:22
@jessikka
@jessikka píše:
Tabulkový plat úřednice s Bc titulem a 0 roky praxe 30 tisíc určitě neudělá :)

Kdybyste vedela kolik Babiš přidal lidem na uradech, nelibilo by se Vam to.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 24.03.18 17:23

Já bych vzala práci. Pokud je to za víc peněz. Jinak bych si ještě užila poslední prázdniny :nevim:

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 24.03.18 17:27

@sediza pridala vlada, Sobotkova, nikoliv Babis.

Nez psat hamotiny, radsi nejdriv overit fakta a usneseni vlady, kterymi se navysoval objem financnich prostredku na platy zamestnancu statni spravy.

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.03.18 17:30
@Jogrr píše:
@sediza pridala vlada, Sobotkova, nikoliv Babis.Nez psat hamotiny, radsi nejdriv overit fakta a usneseni vlady, kterymi se navysoval objem financnich prostredku na platy zamestnancu statni spravy.

Ale ja jsem nemluvila o Sobotkovi, s nim mate pravdu, ale o „tajném“ přidání zamestnancům finančních úradů. A to udělal Babis. Mam tu informaci přimo od člověka z FÚ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 17:31
@jessikka píše:
Já bych cestovala. Jsi na úplném začátku, nic se nestane, když začneš pracovat za půl roku. V současné době sehnat práci není problém.

To je asi pravda, kazdopadne, myslite ze pak budou tak nabubrely, ze uz me nikdy nevezmou? :?

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.03.18 17:33
@Anonymní píše:
To je asi pravda, kazdopadne, myslite ze pak budou tak nabubrely, ze uz me nikdy nevezmou? :?

Vysvetlila bych jim důvody, ale pokud by mi to ten clovek nevysvetlil a nabidku neprijal, znovu bych ho na pohovor ani nezvala.

NInaL.
Kecalka 118 příspěvků 24.03.18 17:34

Záleží, jak těžké je sehnat práci ve tvém oboru, každopádně na mě to jako nějaká bomba nabídka nepůsobí. Taky záleží, jestli na to cestování máš nějaké peníze, pokud ne a stejně bys seděla doma, tak pak je to asi jedno a práci bych vzala. Pokud se taková pozice sem tam otevírá a ty nemáš strach, že bys po škola nic nesehnala, ještě si udělej prázdniny :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 17:35
@sediza píše:

Prave, sama navim co chci ???? vimze miminko bych brala, svuj domov taky, doma uz je to o nervy, ale vzapeti vim ze ted jsem chtela mit posledni prazdniny, vklidu se venovat diplomce, i kdyz pri ni bych praci uz zvladla. No a finance pry 11-12 trida v 0 praxi, tzn tabulkove kolem 18 hrubyho cca, zda jsem si nasla dobre v zakladu.

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 24.03.18 17:37
@Anonymní píše:
To je asi pravda, kazdopadne, myslite ze pak budou tak nabubrely, ze uz me nikdy nevezmou? :?

no, situace je nyni takova, ze je lidi malo. otazka je, jak rychle se ekonomika prehreje a mist bude malo. pokud se jedna o mensi urad, za pul roku uz volno mit nemusi. pokud to je prace, kterou opravdu chces delat, za slusnych podminek atd, tak to vem. cestovat se da i pri zamestnani, kolega si treba vzal i neplacene volno na delsi cestu. nemusis se hned usadit a mit deti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 17:37
@sediza píše:
Vysvetlila bych jim důvody, ale pokud by mi to ten clovek nevysvetlil a nabidku neprijal, znovu bych ho na pohovor ani nezvala.

Ne ne, kazdopadne jim chci vysvetlit situaci, ono ja uz je na to pri pohovoru upozornovala, ze normalne studuji a mohla bych cca od cervence nebo dyl, to jsem ale nevedela ze me hned na jednom blbym pohovoru na zkousku vezmou ???? je to za matersnoz a v inzeratu stalo nastup dohodou.. no tak pod tim si clovek muze vymyslet vse ze.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >