Zablokovány účet a výplata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 14:31
Zablokovány účet výplata

Dobrý den, potřebovala bych poradit, mám dluhy, a mám zablokovaný účet. Teď hledám nové zaměstnání, ale na účet mi to tedy chodit nemůže. Ale teď se to všechno vyplácí na účet, a je opravdu těžké najít práci, kde to budou vyplácet na ruku. Nevíte jak postupovat, abych si to mohla nechat posílat na účet, a aby mi tame zůstalo aspoň životní minimum? Doufám že jsem to napsala srozumitelně :)
Za případné rady Vám děkuji, a přeji Vám krásný den :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 22.03.18 14:37

Na kolik máš tu blokaci? jestli by to nebylo lepší nechat a splatit. Jinak na výplatu životního minima nárok máš, informuj se v bance. Myslím 2× za tu dobu blokace…

Claire00
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 22.03.18 14:39

Začni dluhy řešit!!! Tím, že si najdeš novou práci a necháš vyplácet výplatu v hotovosti oddálíš maximálně měsíc. Exekutor kontaktuj( na 100%) zaměstnavatele a z výplaty dostaneš jen garantované minimum, zbytek výplaty zaměstnavatel bude povinen posílat exekutorovi. Při nástupu do nového zaměstnání, exekuce zaměstnavateli oznam, at je připravený.

Anonymní  22.03.18 14:48

@Claire00 Já dluhy řeším a platím. Do teď jsem měla výplatu na ruku takže to bylo jednodušší, a platila dluhy. Ale jde mi teď o to, že když si nechám posílat peníze na účet tak aby mi tam zůstalo aspoň něco… Aby to nešlo všechno na dluhy ;)

Anonymní  22.03.18 14:54

Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 22.03.18 14:58
@Anonymní píše:
@Claire00 Já dluhy řeším a platím. Do teď jsem měla výplatu na ruku takže to bylo jednodušší, a platila dluhy. Ale jde mi teď o to, že když si nechám posílat peníze na účet tak aby mi tam zůstalo aspoň něco… Aby to nešlo všechno na dluhy ;)

Takže pracuješ na černo?

@Anonymní píše:
Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.
:cert: :cert: To je podvod. Nicméně exekutor určitě kontaktuje zaměstnavatele a stejně jí zůstane minimum. Dluhy se mají splácet.

Anonymní  22.03.18 14:58
@Anonymní píše:
Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.

To jsem už zkoušela, a nikdo mi tohle neudělá, protože se nejspíš boji že by mu jeho účet také zablokovali. :( hledám pořád.. ale zatím marně. Všechno se to vyplácí na účet :?

memka
Kelišová 5032 příspěvků 22.03.18 15:07

Zakladatelko, z jakého důvodu je ta blokace? Exekuce? Pokud ano, tak ti skočí po každém účtu na tvé jméno. A nárok máš na vyplacení dvojnásobku životního minima pouze 1× za do u trvání exekuce.

Anonymní  22.03.18 15:12

@memka Ano, bohužel exekuce :? Takže je nejlepší najít práci, kde nebude problém vyplacení na ruku? Žádný posílání na účet? Není nic, aby mi tam zůstalo aspoň minimum?

pikola
Neúnavná pisatelka 18095 příspěvků 22.03.18 15:17

A když ti dají pak exekuci přímo z platu? To si moc nepomůžeš to obcházet

memka
Kelišová 5032 příspěvků 22.03.18 15:19

Bohužel, opravdu to na ucet nepůjde. Jedině ják píšeš na ruku, ale nevím nevím, kdo solidní to dnes ještě nabízí :?

Příspěvek upraven 22.03.18 v 16:19

Anonymní  22.03.18 15:34

@pikola S tím počítám. Ale právě potřebuji ten účet. Jelikož dnes je těžké najít něco kde nebude problém s vyplacením na ruku. Tak mě zajímalo, jestli se dá někde vyřídit nebo je něco aby mi na účtě vždy zůstalo aspoň životní minimum

Anonymní  22.03.18 15:39

@memka To je právě ten problém. Tak děkuji za radu :)

memka
Kelišová 5032 příspěvků 22.03.18 16:19

I kdyby, tak životní minimum je opravdu strašně málo :roll: já bych s tím tedy nestačila :lol:

Anonymní  22.03.18 16:48
@memka píše:
I kdyby, tak životní minimum je opravdu strašně málo :roll: já bych s tím tedy nestačila :lol:

Tak je to málo, to je pravda. Ale když se člověk dostane do dluhu, tak nic nenaděla a musí platit, a být rád i za to minimum..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama