Reklama

Zablokovány účet a výplata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:31
Zablokovány účet výplata

Dobrý den, potřebovala bych poradit, mám dluhy, a mám zablokovaný účet. Teď hledám nové zaměstnání, ale na účet mi to tedy chodit nemůže. Ale teď se to všechno vyplácí na účet, a je opravdu těžké najít práci, kde to budou vyplácet na ruku. Nevíte jak postupovat, abych si to mohla nechat posílat na účet, a aby mi tame zůstalo aspoň životní minimum? Doufám že jsem to napsala srozumitelně :)
Za případné rady Vám děkuji, a přeji Vám krásný den :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 22.03.18 14:37

Na kolik máš tu blokaci? jestli by to nebylo lepší nechat a splatit. Jinak na výplatu životního minima nárok máš, informuj se v bance. Myslím 2× za tu dobu blokace…

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 22.03.18 14:39

Začni dluhy řešit!!! Tím, že si najdeš novou práci a necháš vyplácet výplatu v hotovosti oddálíš maximálně měsíc. Exekutor kontaktuj( na 100%) zaměstnavatele a z výplaty dostaneš jen garantované minimum, zbytek výplaty zaměstnavatel bude povinen posílat exekutorovi. Při nástupu do nového zaměstnání, exekuce zaměstnavateli oznam, at je připravený.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:48

@Claire00 Já dluhy řeším a platím. Do teď jsem měla výplatu na ruku takže to bylo jednodušší, a platila dluhy. Ale jde mi teď o to, že když si nechám posílat peníze na účet tak aby mi tam zůstalo aspoň něco… Aby to nešlo všechno na dluhy ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:54

Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 22.03.18 14:58
@Anonymní píše:
@Claire00 Já dluhy řeším a platím. Do teď jsem měla výplatu na ruku takže to bylo jednodušší, a platila dluhy. Ale jde mi teď o to, že když si nechám posílat peníze na účet tak aby mi tam zůstalo aspoň něco… Aby to nešlo všechno na dluhy ;)

Takže pracuješ na černo?

@Anonymní píše:
Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.
:cert: :cert: To je podvod. Nicméně exekutor určitě kontaktuje zaměstnavatele a stejně jí zůstane minimum. Dluhy se mají splácet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:58
@Anonymní píše:
Udělej si účet na někoho jiného a k němu ať ti vystaví pouze platební kartu na tvoje jméno, žádné dispoziční právo.

To jsem už zkoušela, a nikdo mi tohle neudělá, protože se nejspíš boji že by mu jeho účet také zablokovali. :( hledám pořád.. ale zatím marně. Všechno se to vyplácí na účet :?

memka
Kelišová 5305 příspěvků 22.03.18 15:07

Zakladatelko, z jakého důvodu je ta blokace? Exekuce? Pokud ano, tak ti skočí po každém účtu na tvé jméno. A nárok máš na vyplacení dvojnásobku životního minima pouze 1× za do u trvání exekuce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:12

@memka Ano, bohužel exekuce :? Takže je nejlepší najít práci, kde nebude problém vyplacení na ruku? Žádný posílání na účet? Není nic, aby mi tam zůstalo aspoň minimum?

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 22.03.18 15:17

A když ti dají pak exekuci přímo z platu? To si moc nepomůžeš to obcházet

memka
Kelišová 5305 příspěvků 22.03.18 15:19

Bohužel, opravdu to na ucet nepůjde. Jedině ják píšeš na ruku, ale nevím nevím, kdo solidní to dnes ještě nabízí :?

Příspěvek upraven 22.03.18 v 16:19

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:34

@pikola S tím počítám. Ale právě potřebuji ten účet. Jelikož dnes je těžké najít něco kde nebude problém s vyplacením na ruku. Tak mě zajímalo, jestli se dá někde vyřídit nebo je něco aby mi na účtě vždy zůstalo aspoň životní minimum

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:39

@memka To je právě ten problém. Tak děkuji za radu :)

memka
Kelišová 5305 příspěvků 22.03.18 16:19

I kdyby, tak životní minimum je opravdu strašně málo :roll: já bych s tím tedy nestačila :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 16:48
@memka píše:
I kdyby, tak životní minimum je opravdu strašně málo :roll: já bych s tím tedy nestačila :lol:

Tak je to málo, to je pravda. Ale když se člověk dostane do dluhu, tak nic nenaděla a musí platit, a být rád i za to minimum..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama