Kdo pracujete jenom na ranní směnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sněženka25
Závislačka 3820 příspěvků 87 inzerátů 21.03.18 21:21
Kdo pracujete jenom na ranní směnu?

Dobrý večer maminky,

za pár měsíců mi bude končit rodičovská a tak už přemýšlím, co dál.
Omezení mám v tom, že musím pokrýt na 100% vodění syna do školky a taktéž vyzvedávání (vyzvednout by výjimečně mohl manžel nebo babička), ale z 90% bych to měla zvládnout já)… To znamená pracovní doba od 6:30-15:00(7:00-15:30)… Je nějaká šance něco kloudného najít? A za rozumný peníz?
Zatím vím v našem malém městečku jen o dvou funkcích:
1. menší fabrika, práce na ranní směny, někdy možnost vzít si práci i domů, ale za minimální mzdu
2.Albert - celkem prý vychází vstříc maminkám, ale nevím, jak moc tomu věřit a každopádně bych měla víkendy, též 11 tisíc čistého

Když jsem dnes řekla před tchýní a tchánem, že bych ráda tak 14 tisíc čistého, tak se mi vysmáli :-(
Vzdělání mám bakalářské v oboru cestovní ruch, nevadí mi práce rukama, stěžejní bude ta pracovní doba.

Zajímalo by mě, vy kdo též musíte dovést dítě do školky na šestou hodinu a vyzvednout před 16.hodinou, co jste sehnaly a kolik berete? Klidně pište anonymně :) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 21.03.18 21:28

Zkus pohledat, prace je dost a ted je asi nejlepsi sance sehnat „normalni“ praci. Zalezi odkud jsi. A vysmali se proc? Jako ze je to malo, nebo hodne? Me to prijde na zenskou standard. Jako nastupni plat.

silvie1978
Kecalka 296 příspěvků 21.03.18 21:30

Mám VŠ a pracuji ve státní správě, při dětech ideální :)

Anonymní  21.03.18 21:32

Jelikoz mam deti casto nemocné, tak jsem nakonec vzala praci čistě jen na nocni smeny za 11000, ale mam k tomu jeste rodicak ( 4500 do 4 let veku ditete).
Do budoucna planuji nejaky zkraceny uvazek, bohužel penize sice potřebujeme, ale rozkrajet se nedokazu

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 21.03.18 21:32

To by mě taky zajímalo, budu muset nechat práce na směny, na podzim budu mít dva školáky. Jenom ranní mají u nás holky v kanceláři a na příjmu, my na provoze máme dvě směny. Za rok a půl jsem si na směny zvykla, není to špatné, ale člověk musí být odpoledne zastupitelný. Kolegyně se ptala třeba v Tescu, ale tam taky chtějí všichni ranní a není místo. Předchozí tři zaměstnání krátkodobá jsem měla 9-18, 10-18 a třetí byl zkrácený na dvě směny 8:30-14 a 12-18. Všechno dost na pendrek.

Anonymní  21.03.18 21:33

Ve školní druzině
Takže rano jde syn se mnou do práce, odpoledne jde se mnou z práce. Ideál.
Většinou volno když jsou prázdniny, pokud ne, pohlídat může babička.
Když byl menší, školka je součástí školy, takže vlastně stejný. Jen jiná budova.
Plat podle tabulek.
Jsem rozvedená, táta funguje ale jen vikendy.

Taara69
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 21:34

Pracuji ve státním od 7.30 hod. do 15.30, dceru dávám do školky cca v 7 hodin, vyzvedávám kolem 16.00 hod. Před mateřskou jsem dělala totéž, ale v Praze, po skončení mateřské jsem měla kliku, protože to samé místo se uvolnilo ve vzdálenosti 5 kilometrů od mého bydliště. Prahu (40 km od bydliště) bych už nedala, protože to by dcera musela být ve školce od 6 do 17, a i tak by to byl risk, zda to vůbec stihnu.

Sněženka25
Závislačka 3820 příspěvků 87 inzerátů 21.03.18 21:42
@Azeretereza píše:
Zkus pohledat, prace je dost a ted je asi nejlepsi sance sehnat „normalni“ praci. Zalezi odkud jsi. A vysmali se proc? Jako ze je to malo, nebo hodne? Me to prijde na zenskou standard. Jako nastupni plat.

Vysmáli se tomu, že jsem naivní, že tolik nikde za pouze ranní směnu nedostanu…Bydlíme v malém městečku, moc pracovních příležitostí tady není. Pak je možnost dojíždět do krajského města (20 km), ale tam už bych nestíhala pracovat na plný úvazek, to už by musel být zkrácený třeba od 7:30 do 14:30 (zbytek času je na ten přesun busem, plus cesta z autobusáku do zaměstnání a zněj)…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22797 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 21:43

@Sněženka25 dělám pracovnici eshopu. Pracovní doba 7-15.30. Ovšem po první rodičovský jsem dělala na směny, respektive 12h, ale mám vyhodu, že manžel může jak vodit, tak vyzvedávat

Sněženka25
Závislačka 3820 příspěvků 87 inzerátů 21.03.18 21:44
@silvie1978 píše:
Mám VŠ a pracuji ve státní správě, při dětech ideální :)

Dobrý den, přijali Vás bez problémů, když máte děti, které často marodí? A když musíte být s nimi doma, práce se vám hromadí nebo ji za vás musí dělat jiné naštvané kolegyně?

Anonymní  21.03.18 21:46

Já teda nemusím vést sama- vede manžel, abych na tu 6 dojela, ale jinak směnu mám jenom na ranní..
A plat 13 -14 čistého, ranní, menší městečko Morava.. bez víkendu

Sněženka25
Závislačka 3820 příspěvků 87 inzerátů 21.03.18 21:47
@Anonymní píše:
Jelikoz mam deti casto nemocné, tak jsem nakonec vzala praci čistě jen na nocni smeny za 11000, ale mam k tomu jeste rodicak ( 4500 do 4 let veku ditete).
Do budoucna planuji nejaky zkraceny uvazek, bohužel penize sice potřebujeme, ale rozkrajet se nedokazu

Tak to Vás obdivuju, v noci makat, přes den toho asi moc nenaspíte…Tak pro nás není úplně existenčně důležitý, jestli budu mít 10 nebo 15 tisíc (manžel bere celkem dost, aby nás uživil), ale spíš mi to přijde jako ostuda, že jsem si tu vejšku udělala, teď celý rok běhám na kurzy angličtinu a nakonec budu dělat něco „podřadného“ za minimální mzdu:( Tak lepší než být registrovaná na pracáku, že…Asi budu muset vzít to, co bude…

Sněženka25
Závislačka 3820 příspěvků 87 inzerátů 21.03.18 21:50
@andelka83 píše:
To by mě taky zajímalo, budu muset nechat práce na směny, na podzim budu mít dva školáky. Jenom ranní mají u nás holky v kanceláři a na příjmu, my na provoze máme dvě směny. Za rok a půl jsem si na směny zvykla, není to špatné, ale člověk musí být odpoledne zastupitelný. Kolegyně se ptala třeba v Tescu, ale tam taky chtějí všichni ranní a není místo. Předchozí tři zaměstnání krátkodobá jsem měla 9-18, 10-18 a třetí byl zkrácený na dvě směny 8:30-14 a 12-18. Všechno dost na pendrek.

No právě ta pracovní doba je všude na nic…jako kdybych se dostala někam na úřad, kde jsou třeba dlouhé jen pondělky a středy, tak by holt jeden den musel manžel dřív z práce a druhý den třeba ta babička..ale denně by to tak nešlo.. Navíc jsem tady přistěhovalá, známé na těchhle pozicích nemám, ta nevěřím, že bych takové místo mohla dostat…

Janasas
Závislačka 4928 příspěvků 21.03.18 21:52

Proč bys nenašla..?? :nevim: Já ted hledala práci byla jsem na Up a docela se platy zvedly..
I obyčejné práce… známá např. šla vařit do kuchyně do Sociáního domu, a brala čistého 16 čistého a je tam jenom ranní..
Já ted nastoupila taky na firmu, jako dělnice, i když jsem dřív byla v kanceláři před dětmi na lhekou manuální práci a mám taky okolo plus mínus 15 tis.. Jenom ranní bez víkendů..
A když si vzpomenu před lety jsem nastoupila do jedné firmy, taky, jako dělníce-10 let zpátky a už tehdy jsem si vydělala 11 tis a to teda bydlím na Valašsku :nevim:
mluvím o čistém…
Ono záleží na firmě, švagrová dva roky pracuje u v německé fabrice a nosí domů 17 tis ranní a sem tam sobota. Ale věřím, někde klasiska firma, že dá jenom minimální.

Příspěvek upraven 21.03.18 v 21:56

Anonymní  21.03.18 21:52

@Sněženka25 já jsem byla po vs a dvou dětech rok bez práce, tak jsem byla ráda že mám i tu podřadnou, někde jsem začít musela, navíc jsem se rozváděla a potřebovala jsem vydělávat a nebrat z rezerv. Práce ranní odpolední, velká firma, ale služby. Plat s bonusem na jedno dítě a stravenkami 15-16 tis. Víkendy volné. Svátek občas nějaký musíme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama