Reklama

Průšvih s pojišťovnou a školou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 19:50
Prusvih s pojistovnou/skolou/up

Ahoj holky.. Prosim o zachovani anonymu je to citlive a omlouvam se za chyby mam zlomenou ruku. Pripadam si jako ve snu, hooodne spatnem snu. Co se da zkazit se zkazilo. Xx umrti v rodine, stehovani atd..
Stredni jsem „opustila“ v 1.rocniku a skrz sve zdravi, rodinu atd.. Pokracuji dalkove. Ovsem jsem úplně hloupá a uverila jsem babče, ze socialni a zdravotní za me plati skola normalne jako.pri denním studiu. Vcera mi prisel dopis z pojistovny, ze rok a neco nejsem nikde vedena tak at zaplatim nebo to dolozim, volala jsem tam a pry dalkove studium se nebere jako soustavné připravováni na povolání 8o Pojisteni musim zaplatit to vim. Ale co si mam vzit na pracak s sebou? Kdyz rok a pul skoro „nikde nejsem vedena“.. Nemám zadny listek z prace a ani ukoncene vzdelani takže staci OP? Nemam nikoho kdo by poradil tak se omlouvam, ze otravuji :?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4556 příspěvků 21.03.18 19:55

A cely ten rok jsi se jako flakala doma jo??

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 21.03.18 20:03

Na UP by ti měla referentka poradit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:04
@vertunka píše:
A cely ten rok jsi se jako flakala doma jo??

Ano „flakala“.. Starost o nemocnou babicku a sourozence, brigady, 2 operace. Ja vyuzila dalkovou formu jako „usnadnění“ nez se tohle vyresi všechno. Ale nezjistila jsem si vice, pojišťovnu jsem vyresila ale zajima me ten UP. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:06
@Huk píše:
Na UP by ti měla referentka poradit.

Dekuji. Zitra tam musim jit. Jsem blba ze jsem si nezjistila vice informaci a takhle jsem to dokopala bohuzel nemam rodiče co poradi

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 21.03.18 20:11
@Anonymní píše:
Dekuji. Zitra tam musim jit. Jsem blba ze jsem si nezjistila vice informaci a takhle jsem to dokopala bohuzel nemam rodiče co poradi

To je mi líto. Pojistné určitě doplatit musíš. Nejspíš i penále. Ale na UP i pojišťovně tam ty ženský od toho jsou, aby poradily.
Mluv s nima na rovinu - stalo se to a to, vím, že jsem udělala chybu. Chci to napravit. Nehraj na city, nic nezatajuj. Jestli nemáš peníze, požádej o splátkový kalendář, určitě lepší než si brát nějaký úvěr! Držím palce.
Jo ještě k dokladům - občanku určitě, dál něco ze školy - kdy jsi přešla z denního na dálkové. Brigády byly asi neofiko, ale kdyby náhodou jsi měla nějaké lejstro i k nim, vem taky.

pst007
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 21.03.18 20:14

Nemůžeš být vedená jako pečovatel babičky?

Tunrida
Hvězda diskuse 47158 příspěvků 21.03.18 20:16
@Anonymní píše:
Ano „flakala“.. Starost o nemocnou babicku a sourozence, brigady, 2 operace. Ja vyuzila dalkovou formu jako „usnadnění“ nez se tohle vyresi všechno. Ale nezjistila jsem si vice, pojišťovnu jsem vyresila ale zajima me ten UP. :roll:

No ono jestli chodíš na brigády a vyděláš si nad limit pracáku, tak tě stejně vyřadí, takže ti nezbyde, než si z brigád to zdravotní zaplatit sama.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama