Reklama

Vaše práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 19.03.18 10:43
Vaše práce

Kde pracujete? Baví vás vaše zaměstnání? Popř. kolik berete? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 19.03.18 10:44

@AnetVV pracuji u velké společnosti na reklamacích, práce mi hrozně baví, mzda taky :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 8095 příspěvků 19.03.18 10:45

Já pracuju doma, je to pohodlná práce. O zábavě se sice mluvit nedá, ale ani mi to nevadí. Dělám tak 2 h denně.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 10:46

Dělala jsem práci co mě moc nebavila, a mizerné peníze, když se zadaří bude po md líp

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 19.03.18 10:49

Ucim. Prace me bavi moc, plat mam tabulkovy, jednou za rok odmeny nijak zavratne vyse. Jediny, co me nebavi, je dojizdeni, tri hodiny denne jsou na budku.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 19.03.18 10:55

Nepracuji, mám příjem z pronájmu nemovitosti, to mě baví :mrgreen:.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 19.03.18 10:56

Já pracuji jako mistrová ve státní správě. Prace mě baví strašně moc, Já a 21 chlapů, takže kolektiv príma. Na nic si nemůžu stěžovat :)

Krychle
Stálice 55 příspěvků 19.03.18 11:02

Pracuju ve státních sociálních službách, práce mě hrozně baví a vidím v ní smysl
na peníze si nemůžu stěžovat, na naše město je to dost dobré

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 19.03.18 11:02

.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:04

Jsem fotografka, mam svuj fotoatelier, delam jen kdyz mam klienty, takze cca jako pri castecnem uvazku kvuli deckam a miluju to

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 11:07

Možná by bylo vhodné napsat cíl tohoto výzkumu ;). Moje práce jsou módní návrhářka a trenérka. Baví mě to. Kolik berete - tato otázka se asi nehodí do veřejné diskuze, pokud se jedná o peníze. Pokud se to týká antidepresiv, tak ta neberu :*.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:09

Pracuju pro zahranicni firmu z domova na castecny uvazek, placene je to velmi nadstandardne, ale moc mne to nebavi.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 19.03.18 11:16

Pracuji v sociálních službách a práce mě naplňuje. Někdy je to dost náročné.
Po třech letech jdu z plného na zkrácený úvazek a to hlavně kvůli dětem. Peněz bude méně, ale potřebuji už ubrat.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 19.03.18 11:24
@Tiger-lily píše:
Možná by bylo vhodné napsat cíl tohoto výzkumu ;). Moje práce jsou módní návrhářka a trenérka. Baví mě to. Kolik berete - tato otázka se asi nehodí do veřejné diskuze, pokud se jedná o peníze. Pokud se to týká antidepresiv, tak ta neberu :*.

Jedná se čistě o to se o tom pobavit, chci hledat novou práci a chci aby mě nějak bavila :) zajímalo mě, jestli ostatní mají práci co je baví. A co se týče těch peněz, tak Protože každý má nějakou představu kolik by chtěl dostávat, nad tím poslední dobou přemýšlím také… Není to výzkum, prostě čistě debata:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:31

Pracuji ve své firmě, práce mě baví, beru cca 100 měsíčně, víc neotřebuji, firma měla zisk cca 20 mil. v roce 2017.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama