Vaše práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 19.03.18 10:43
Vaše práce

Kde pracujete? Baví vás vaše zaměstnání? Popř. kolik berete? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 10:44

@AnetVV pracuji u velké společnosti na reklamacích, práce mi hrozně baví, mzda taky :mrgreen:

Emimin7
Kelišová 6239 příspěvků 19.03.18 10:45

Já pracuju doma, je to pohodlná práce. O zábavě se sice mluvit nedá, ale ani mi to nevadí. Dělám tak 2 h denně.

ka2ka
Extra třída :D 11515 příspěvků 19.03.18 10:46

Dělala jsem práci co mě moc nebavila, a mizerné peníze, když se zadaří bude po md líp

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 19.03.18 10:49

Ucim. Prace me bavi moc, plat mam tabulkovy, jednou za rok odmeny nijak zavratne vyse. Jediny, co me nebavi, je dojizdeni, tri hodiny denne jsou na budku.

Bandii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 19.03.18 10:55

Nepracuji, mám příjem z pronájmu nemovitosti, to mě baví :mrgreen:.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 19.03.18 10:56

Já pracuji jako mistrová ve státní správě. Prace mě baví strašně moc, Já a 21 chlapů, takže kolektiv príma. Na nic si nemůžu stěžovat :)

Krychle
Povídálka 45 příspěvků 19.03.18 11:02

Pracuju ve státních sociálních službách, práce mě hrozně baví a vidím v ní smysl
na peníze si nemůžu stěžovat, na naše město je to dost dobré

kterk
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 19.03.18 11:02

.

Anonymní  19.03.18 11:04

Jsem fotografka, mam svuj fotoatelier, delam jen kdyz mam klienty, takze cca jako pri castecnem uvazku kvuli deckam a miluju to

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32361 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 11:07

Možná by bylo vhodné napsat cíl tohoto výzkumu ;). Moje práce jsou módní návrhářka a trenérka. Baví mě to. Kolik berete - tato otázka se asi nehodí do veřejné diskuze, pokud se jedná o peníze. Pokud se to týká antidepresiv, tak ta neberu :*.

Anonymní  19.03.18 11:09

Pracuju pro zahranicni firmu z domova na castecny uvazek, placene je to velmi nadstandardne, ale moc mne to nebavi.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 19.03.18 11:16

Pracuji v sociálních službách a práce mě naplňuje. Někdy je to dost náročné.
Po třech letech jdu z plného na zkrácený úvazek a to hlavně kvůli dětem. Peněz bude méně, ale potřebuji už ubrat.

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 19.03.18 11:24
@Tiger-lily píše:
Možná by bylo vhodné napsat cíl tohoto výzkumu ;). Moje práce jsou módní návrhářka a trenérka. Baví mě to. Kolik berete - tato otázka se asi nehodí do veřejné diskuze, pokud se jedná o peníze. Pokud se to týká antidepresiv, tak ta neberu :*.

Jedná se čistě o to se o tom pobavit, chci hledat novou práci a chci aby mě nějak bavila :) zajímalo mě, jestli ostatní mají práci co je baví. A co se týče těch peněz, tak Protože každý má nějakou představu kolik by chtěl dostávat, nad tím poslední dobou přemýšlím také… Není to výzkum, prostě čistě debata:)

Anonymní  19.03.18 11:31

Pracuji ve své firmě, práce mě baví, beru cca 100 měsíčně, víc neotřebuji, firma měla zisk cca 20 mil. v roce 2017.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama