Reklama

Oslovení zlatíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:31
oslovení zlatíčko

Ahoj Holky, Měsíc si píšu s klukem přes seznamku. Prozatím jsme se nesešli. Píšeme si a on mě oslovil dneska Ahoj zlatíčko. Docela mi to přijde mimo mísu, tak oslovuji svého partnera ne někoho na seznamce koho ani neznám. Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:32

Zakladatelka - jinak nepíše nic ohledně sexu nebo tak.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 21.01.17 17:34

Kolik mu je? Kolik je Tobě? Brala bych to v pohodě. A to zdroběliny moc nemusím. Možná naznačuje, že by se chtěl posunout dál?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:39

Já 29, on také.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:40

Zakladatelka - mě nevadí, když mi tak někdo řekne, ale partner. Prozatím to beru, tak jako když je to pro mě cizí chlap.

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 21.01.17 17:42

Tak se ho zeptej, asi ti řekne, že chtěl být milý, tady asi nic nevyřešíme

Janasas
Kelišová 5133 příspěvků 21.01.17 17:44

Třeba to bere jako odlehčení.. :) Třeba mě kamarádky napíšou ahoj mamino a nebo ahoj madam.. prostě různé oslovení..
Možná bych to tak nebrala jakože uplně doslově.. Měsíc je dlouhá doba, tak prostě zkusil takové oslovení..

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 21.01.17 17:45

Tak jestli si píšete pravidelně a často, jsi jeho virtuální zlatíčko :lol:. Zlatíčko mi přijde v pohodě. :lol:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 21.01.17 17:47
@Anonymní píše:
Zakladatelka - mě nevadí, když mi tak někdo řekne, ale partner. Prozatím to beru, tak jako když je to pro mě cizí chlap.

Možná Ty pro něj tak cizí nejsi. Pokud Ti to vadí, klidně bych mu to hodně zaobaleně napsala. Spíš než zaobaleně, tak s vtipem. Určitě něco vymyslíš. Já bych byla polichocena, ale pravdou je, že jsem přes seznamku ještě nepsala.

budi
Závislačka 4104 příspěvků 21.01.17 17:50

Tak ja jsem po dvoumesicni znamosti pres internet s nim zkoncila v posteli, tak mi po mesici dopisovani prijde osloveni zlaticko uplne v pohode :-) to musis sama vedet, o cem si pisete, jestli mate podobne zajmy/nazory a jestli ti ten kluk chce naznacit hlubsi zajem treba

PS: ta moje internetova znamost je ted muj manzel, letos 9 let od svatby, 19 let od seznameni… takze to bylo osudove dopisovani u nas

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:52

Zakladatelka - díky holky za názory. Víte já jsem už potkala tolik bláznů na seznamce, že se už bojím a už mě plno chlapů jen využilo do postele, tak nechci zase naletět, proto mě to překvapilo. Píšeme si asi tak měsíc no, ale já se bojím schůzky no. Jsem srab. Asi se na to vyprdnu a seznamku smažu.

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 21.01.17 17:56
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, Měsíc si píšu s klukem přes seznamku. Prozatím jsme se nesešli. Píšeme si a on mě oslovil dneska Ahoj zlatíčko. Docela mi to přijde mimo mísu, tak oslovuji svého partnera ne někoho na seznamce koho ani neznám. Co myslíte?

Třeba to oslovení používá z praktických důvodů, jako „Džejár“, ten taky každé ženě říkal „zlato“.Někteří muží oslovují každou ženu/dívku i „beruško, kočičko“, a pod. Je to pro ně lepší, než se splést, a třeba Marušce říci Aničko. :)

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 21.01.17 18:06

Mě by asi taky takové oslovení zarazilo a vlastně by se mi ani nelíbilo. Ale taky záleží, jak si celkově píšete.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 18:10

Zakladatelka - píšeme si normálně o životě, jaký máme koníčky, jak se máme atd.

lady82
Povídálka 30 příspěvků 21.01.17 18:15

Já bych se s ním sešla, abych věděla, kdo to je. Neztrácela bych měsíc čas, pak budeš vědět, jaký je. Pokud si píšete často, tak jsi mu třeba sympatická a bere to „vážněji“…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama