Osvojení psa z útulku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym789
Nováček 5 příspěvků 05.04.19 18:51
Osvojení psa z útulku

Dobrý den. :mavam: Potřebovala bych se poradit. Moje kamarádka by si strašně ráda chtěla osvojit pejska z útulku. Jenže má problém. :think: Je jí teprve 17 let, ještě tedy bydlí u táty.
V tom by nebyl žádný problém. Její taťka to s psi umí a má je rád, stejně jako ona. Jen je problém v tom, že její táta je skoro stále pryč.. Jezdí na hranice apod… Proto nemá její taťka čas s ní jít do útulku, který je poměrně daleko. Ona sama má času moře.. A jelikož je skoro stále sama, potřebovala by společníka.. :srdce: Prosím vás o radu jestli je možné to obejít nějak bez rodiče.. ( Matka bydlí daleko a vztahy nejsou dobré). Třeba teta..
Díky :hug:

Reakce:
Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 18:56

Musí mít někoho, na koho se ten pes napíše. Je jedno koho, musí být plnoletý

Anonym789
Nováček 5 příspěvků 05.04.19 19:01

@PHV
Nemohoubýt pak z toho nějaké problémy u veterináře?

Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 19:06

@Anonym789 to asi ne, já si takhle v 16ti chtěla vzít kotě z útulku, táta nechtěl a mamka nechtěla za tatovymi zády, tak jsem uhnala tetu. Normálně nám kotě dali a já ho přivezla domů v přepravce. Doteď to je miláček hlavně táty :lol: :lol: a na veterině se na nic neptali, prostě naockovali, vzali si peníze a čau. A kastrace byla od útulku zdarma v pozdějším věku.

Anonym789
Nováček 5 příspěvků 05.04.19 19:13

To je supr :lol: :lol: Tak zkusí se zeptat tety nebo někoho jiného :palec: snad to vše vyjde :-)

Mišulka728
Povídálka 34 příspěvků 05.04.19 19:20

Určitě s tím problém nebude, já když bydlela ještě u našich, tak jsme pořídili psíka, je psaný na mě a vždycky s ním jezdili jen naši k veterináři a nikdy ho ani nenapadlo se na něco ptát :) stejně tak teď máme psíka s přítelem, je taky psaný na mě a když s ním jede chlap, tak taky naprosto bez problémů :) :palec:

Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 19:22

@Mišulka728 přesně tak, u veterináře jsou taky naše dvě kočky a jeden pes na mě, ale jezdí z nimi manžel, předtím přítel, a nikdy se nikdo ani nepodivoval :) jim je to fuk, hlavně když člověk zaplatí :lol:

Anonym789
Nováček 5 příspěvků 05.04.19 19:30

Supr , tak to jsem ráda že se to dá takto obejít :dance: :dance: Supr :-)

Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 05.04.19 19:33

Tak hlavně ať se o pejska hezky stará :hug: a hodně štěstí :hug:

Anonym789
Nováček 5 příspěvků 05.04.19 19:37

Moc děkuji za pomoc :hug: Jsou to milovníci zvířat :srdce: I já sama :lol:

Leuanath
Nováček 1 příspěvek 09.04.19 17:56

@Anonym789 pokud, chcete pejska hledám domov pro pejska v květnu má 4 roky,kastrát, ockovany. Pejsek je mazel - miluje spolecnost . Musime najít náhradní rodinu. Pomozte nám.

Váš příspěvek
Reklama