Otcovo bydlení.

Anonymní
28.2.20 21:51

Otcovo bydlení.

Zdravím Vás, :)
Jdu k Vám pro radu, mám nárok vidět/vědět byt otce ve kterém žije, když si do bytu chce brát naší dceru? Mám 6letou dceru ve své péči a tatínek si ji bere jednou za 14 dní na víkend,+ nějaké odpoledne v týdnu. Doposud bylo vše téměř bez komplikací. Ale před pár týdny, přišel o svůj byt, je zadluzeny až po uši, neměl peníze na placení najmu a má plno problémů. Aniž by mi něco řekl, odstěhoval se k nějaké své kamarádce(z menšiny), která je na tom podobně a dceru tam tahal spát, a říkal ji, aby to nikomu neříkala. Samozřejmě po pár týdnech vše vyplavalo na povrch a já si nepřejí aby dceru tahal někam kde on sám není doma. A bůhví jak žije, když nemá na živobytí, jak se o malou postará? Pořád ze sebe dělá velkého machra, že se přeci vůbec nic neděje. Jeho rodiče mě podpořili a mají na to stejný názor jako já. Ale teď je dcera po nemoci a on ji chce tahat ven, když nemůže k němu, tak půjde ven. Protože k nám po špatném vztahu, má zákaz chodit a teď co předvedl i k jeho rodičům. On se jen tak do lepší situace nedostane, tak jsem se rozhodla dát mu šanci, a přijít se osobně přesvědčit jak žije a poznat jeho kamarádku. Třeba mu opravdu krivdim a presvedcim se, že se nemusím ničeho bat. Jenže to vypadá, že tam nejsem vytaná. Vubec se mi to nelibi, jak to řešit dal? Ráda bych v klidu. Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1547
28.2.20 22:12

Právo na to nemáš. Když je dítě u otce, tak je na otci, jak se o ní v tu dobu postará. Pokud máš podezření, že se o dceru nedokáže postarat a dcera je v nějakých špatných podmínkách, tak jdi s tímto podezřením na ospod, ať provede šetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
29.2.20 08:11

Právo na to nemáš. Máš ji v péči, ale on je pořád plnohodnotný rodič a tedy zákonný zástupce jako ty, tudíž v době kdy je s ním, tak on rozhodne, kde budou. Můžeš jít na OSPOD, ale ten zajímá jen to, že má dítě co jíst a kde spát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 19:44

Otce svého dítěte sis vybrala sama, tak musíš něco snést. Předpokládám, že jí nebere do nějaké špinavé díry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
1.3.20 14:37

Požádej OSPOD o prověření podmínek otce a nabídni, že ji do vyřešení předáš k prarodičům kde ji může navštívit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama