Otec dítěte / karanténa

Anonymní
24.3.20 12:49

Otec dítěte / karanténa

S otcem mé dcery nežiji, každý máme své životy, vždy jsme se shodli, ale teď je to mezi náma strašné. Žije v Praze, každých 14 dní na víkend si bere dceru, následující víkend by ji měl mít zase, ovšem řekla jsem že počkáme až se situace uklidní..a ejhle :( hned jsem ta která mu háže klacky pod nohy a kdesi cos. Vím že pár jeho blízkých bylo v Itálii kdy to tam vypuklo, bohužel, vím že lidi kteří jsou kolem něj jsou v karanténě.. pochopitelně se bojím tam dceru odvést. Prosím jak tuto situaci vyřešit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2955
24.3.20 12:52

Nebyla bych hystericka a dceru mu dala. Pokud jsou ti lide v karantene, tak s nimi byl tezko na kaficku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
24.3.20 12:53

Dala bych mu dceru podle plánu a nevymýšlela kraviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 12:54

Myslím, že pro tyto situace už je guidline. Optej se na patřičných úřadech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 12:54

@elinka90 hystericka nejsem, ale dcera trpí silným astmatem, je pochopitelné že se o ní bojím

• Nahlásit
  • Citovat
2955
24.3.20 12:55

Stejne jako u tebe se muze nakazit u nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 12:55

@Pruhovaný_mýval děkuji, to jsem nevěděla :)

• Nahlásit
  • Citovat
2955
24.3.20 12:56

Pokud to mate soudne, tak mas stejne smulu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 12:59
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval děkuji, to jsem nevěděla :)

Nicméně pokud není sám nakažený nebo v karanténě, nejsou tvé šance velké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
24.3.20 12:59

Myslim ze karanteny z Italie uz musi o vikendu skoncit, vzdyt uz jsou dlouho zavrene hranice.
Jestli je normalni, dej mu ji, jestli neni, tak je to blbe :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
24.3.20 13:01

Myslím že pokud není otec úplné mačo tak kdyby byla nějaká možnost že by se dcera nakazila tak by to s tebou snad konzultoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58976
24.3.20 13:24
@Anonymní píše:
S otcem mé dcery nežiji, každý máme své životy, vždy jsme se shodli, ale teď je to mezi náma strašné. Žije v Praze, každých 14 dní na víkend si bere dceru, následující víkend by ji měl mít zase, ovšem řekla jsem že počkáme až se situace uklidní..a ejhle :( hned jsem ta která mu háže klacky pod nohy a kdesi cos. Vím že pár jeho blízkých bylo v Itálii kdy to tam vypuklo, bohužel, vím že lidi kteří jsou kolem něj jsou v karanténě.. pochopitelně se bojím tam dceru odvést. Prosím jak tuto situaci vyřešit?

dceru mu dát. Vždyt to může být na měsíce. zkus se vžít do situace obráceně - uvízla by u otce - byla by jsi ochotná se kvuli karanténě smířit s tím, že jí 2 měsíce neuvidíš?
Nebo navrhni náhradu - každý víkend po ukončení karantény?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
3.4.20 10:56
@Anonymní píše:

No tak hlavně si to vyřeš sama ve své hlavě. Dítě není zboží k půjčování. Otázkou zůstává, jestli je to mezi vámi tak strašné, nebo jsi ženská, co má dítě v péči a sama je jak megera. Dohoda, nebo tvůj příkaz bývalému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama