Otěhotnění přes tělísko

Anonymní
2.4.20 19:48

Otěhotnění přes tělísko

Ahoj chtěla bych se zeptat mám tělísko na 5 let. Teď už to jsou 4roky co ho mám a mám 4dny spozdeni s menstruací. Myslíte že je možnost že jsem otěhotněla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1452
2.4.20 19:55

Možnost je vždycky :nevim: Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
2.4.20 19:59

Ano, možné to je, ale moc pravděpodobné ne. Teda pokud máš hormonální tělísko. Kup si test a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
2.4.20 20:21
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat mám tělísko na 5 let. Teď už to jsou 4roky co ho mám a mám 4dny spozdeni s menstruací. Myslíte že je možnost že jsem otěhotněla?

4 dny je OK, obcas se cyklus pomate, obzvlast, pokud nejak zmenis svuj rytmus. Treba ted s tou karantenou. Ale test si kup. Znama takto otehotnela 2× (vzdy sla na preruseni), ale jaky typ teliska to byl nevim. „Chlubila“ se tim ve znacne opilosti 8o Pokud dite fakt nechces, tak to asi jeste stihnes „potratovou pililku“. Ale spis ti preju, at je to jen to zpozdeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.20 20:23

@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve…

• Citovat
  • Nahlásit
2625
2.4.20 20:26
@Anonymní píše:
@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve…

Bez testu tezko soudit, staci ten nejlevnejsi. Jestli uz mas zpozdeni 4 dny, tak to asi nemusis cekat na ranni moc. Carka uz by mela byt silna, pokud bys byla tehotna. Tak snad ne. Fakt to muze byt soucasnym stresem. Me se to treba zpozdovalo pri sluzebce a vyraznych zmenach casoveho pasma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.20 20:28

@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve… @Petra Star zítra budu dělat test tak uvidíme. Mě zajímalo jestli je to vůbec možné

• Citovat
  • Nahlásit
2818
3.4.20 14:27

Ano, moje vlastní zkušenost, aktuálně konec 27 tt :mrgreen: Tělísko zavedeno na 5 let, po 4 letech otěhotnění. Celou dobu bez potíží a MS pravidelná :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 13:58

Ahoj já se taky přidám jsem přírodní úkaz 8o první tělísko Myrena otěhotnění po 3 letech po zavedení, přerušení že zdravotních důvodů. Po zjištění vrozené trombózy doporučení klasická Dana s mědí s tím že si manža ještě dával pozor :oops: a teď zjištění že jsem těhotná po 4 letech po zavedení :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3
5.12.20 06:29

Týden zpožděná menstruace, hormonální tělísko, testy 2x negativní

Ahoj holky, je mi 24, mám už cca 7 let hormonální tělísko a vždy bez problemu. Po dobu, co to důkladněji zapisuju cyklus pravidelný 28-29 dní. Teď jsem kvůli organizaci velké rekonstrukce vystavená většímu stresu, ale už je 35. den a měsíčky nikde. Občas poboliva bricho jak kdybych to mela dostat, jsem celá trochu bolavější a unavená (ale to v tom počasí teď není asi nic neobvyklého. Testy jsem si dělala 33. a 35. den, tedy 5 a 7 dní po očekávaném začátku menzes, a oba negativní.

Miminko už si moc přejeme, ale tělísko pořád mám, protože nás čeká svatba, rekonstrukce a stěhování, do toho diplomka a státnice, takže bych se bála, že bych se stresu v případném těhu těžko vyhýbala. Tím že se těším a současně je pravděpodobnost mizivá mě to o to víc týrá :D ach ta psychika…

K mému dotazu… Máte někdo zkušenosti s opožděným menzes kvůli stresu? Kolik je ještě v pohodě než to mám řešit na gyndě? Mám zkoušet jednou za čas testovat dál (2× to byl Top Baby test)?

Moc děkuju za každou radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
5.12.20 07:25

Když máš tělísko, tak menzes mít vůbec nemusíš. Pokud máš testy neg, tak nejsi těhotná. Mám taky tělísko a někdy to lehce dostanu někdy vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.20 08:46

Máš 7let tělísko… Jakože jedno a to samé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.12.20 08:52
@Modrásek modrý píše:
Máš 7let tělísko… Jakože jedno a to samé?

Ne, samozřejmě že ne :) první 5 let, teď jedu třetí rok u druhého :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
5.12.20 09:05

No Pokud máš negativní testy, těhotná nejsi. Pokud máš hormonální tělísko, menstruaci vůbec mít nemusíš. Já to při telisku taky mám krásně pravidelně, ale teda vůbec o to nestojím. A pokud to někdy nedostanu, první, co mě napadne, bude „hurá, konečně to tělísko funguje se vším vsudy“. Ale těhotenství teda ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.12.20 09:07

Dobře, dobře… díky za uklidnění :) Zmátlo mě to narušení zajeté pravidelnosti, tak snad je vsechno v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat