Otěhotnění přes tělísko

Anonymní
2.4.20 19:48

Otěhotnění přes tělísko

Ahoj chtěla bych se zeptat mám tělísko na 5 let. Teď už to jsou 4roky co ho mám a mám 4dny spozdeni s menstruací. Myslíte že je možnost že jsem otěhotněla?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

490
2.4.20 19:55

Možnost je vždycky :nevim: Udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13634
2.4.20 19:59

Ano, možné to je, ale moc pravděpodobné ne. Teda pokud máš hormonální tělísko. Kup si test a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
2.4.20 20:21
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat mám tělísko na 5 let. Teď už to jsou 4roky co ho mám a mám 4dny spozdeni s menstruací. Myslíte že je možnost že jsem otěhotněla?

4 dny je OK, obcas se cyklus pomate, obzvlast, pokud nejak zmenis svuj rytmus. Treba ted s tou karantenou. Ale test si kup. Znama takto otehotnela 2× (vzdy sla na preruseni), ale jaky typ teliska to byl nevim. „Chlubila“ se tim ve znacne opilosti 8o Pokud dite fakt nechces, tak to asi jeste stihnes „potratovou pililku“. Ale spis ti preju, at je to jen to zpozdeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 20:23

@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve…

• Nahlásit
  • Citovat
1790
2.4.20 20:26
@Anonymní píše:
@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve…

Bez testu tezko soudit, staci ten nejlevnejsi. Jestli uz mas zpozdeni 4 dny, tak to asi nemusis cekat na ranni moc. Carka uz by mela byt silna, pokud bys byla tehotna. Tak snad ne. Fakt to muze byt soucasnym stresem. Me se to treba zpozdovalo pri sluzebce a vyraznych zmenach casoveho pasma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 20:28

@Petra Star no to právě nevím. Poslední minimálně půlrok jsem měla menstruaci pravidelnou a spíš i o den dva dříve… @Petra Star zítra budu dělat test tak uvidíme. Mě zajímalo jestli je to vůbec možné

• Nahlásit
  • Citovat
2206
3.4.20 14:27

Ano, moje vlastní zkušenost, aktuálně konec 27 tt :mrgreen: Tělísko zavedeno na 5 let, po 4 letech otěhotnění. Celou dobu bez potíží a MS pravidelná :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 13:58

Ahoj já se taky přidám jsem přírodní úkaz 8o první tělísko Myrena otěhotnění po 3 letech po zavedení, přerušení že zdravotních důvodů. Po zjištění vrozené trombózy doporučení klasická Dana s mědí s tím že si manža ještě dával pozor :oops: a teď zjištění že jsem těhotná po 4 letech po zavedení :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama