Oteklý penis

Anonymni
18.3.09 18:35

Oteklý penis

Dobrý večer,
měla bych prozbu na maminky. Malému je rok a dneska při koupání měl zvětšený penis, jako by oteklý. Nejde ještě pořádně přetahnout, ale v jeho věku to ještě nevadí. Při přetahování ho to nebolí a myslím, že při čurání taky nemá problém, aspoň myslím. Co by to mohlo být? Nemůže mít zánět? Teplotu nemá. Prosím maminky mohly by jste mi napsat svoje zkušenosti se zánětem jak se projevuje? Nebo možná jste měla některá stéjný problém jako já, tak moc prosím napište. Pokud se to do rána nezlepší, tak půjdu s nim doktorce.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.3.09 19:03

A byl určitě oteklý? Nebyl jenom normálně „chlapsky“ zvětšený? Možná se mu to mytí prostě líbilo :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.3.09 19:20

To si nemyslím, měl ho oteklý i teď než jsem ho dala spát. Kdyby mu splaskl, tak bych to neřešila a brala za normální.

• Nahlásit
  • Citovat
11359
18.3.09 19:32

Muj syn měl asi ve dvou letech přirostlou předkožku a měl ho nateklý, ale navíc mu z toho lezl bílý hnis.

Jinou zkušenost nemám. Nemohl se do něj třeba bacit???

Pa Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.09 20:08

Děkuji Terulko, jsem ráda za každou vaši zkušenost. Nevím jestli se mohl bouchnout, ale spíše ne, protože nosí plínky a jak byl ve vaně tak už to měl oteklé. Doufám, že zítra už to třeba nebude mít oteklé.

• Nahlásit
  • Citovat
xyz
3294
18.3.09 21:03

Ahoj.
Můj Vítek ho měl jednou oteklý, druhý den ještě víc a zarudlý, třetí den ještě víc (jak bambuli), rudý a horký..... :cry: Maličko jsme zatáhla za předkožku a vyvalilo se na mě hrozně hnisu (ne to bílé, co tam kluci mají, ale hnis). Hned mu to splaskolo. Jenže to byl víkend, tak jsem to koupala v heřmánku, mazala Bactrobanem a čekala, co bude, jestli máme jet na pohotovost nebo ne. Do pondělka to měl úplně ok. V tom ístě už má teď předkožku uvolněnou. Nevím, co to bylo, řekla bych, že si za to zatáhl a asi malinko poranil a sebralo se mu to.
Celkově zvýšenou teplotu neměl.

Třeba to není vaše situace, jen píšu, co jsme zažili my.
Tak sleduj a uvidíš, co z toho bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.09 21:46

Ahoj, zažili jsme něco podobného, malého to tedy ještě bolelo, pomohla koupel v heřmánku, spíše tedy obklad.
Starší syn měl fimozu-zůžení předkožky a po lékařském zákroku taky koupal v heřmánku, tím nic nezkazíš.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 09:44

máme to taky za sebou, oteklý, zčervenalý, bolestivý - pomohli koupele v heřmánku a za den,dva bylo zase všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.09 09:57

stejna zkusenost - otekly, cerveny, s hnisem, pomohli koupele v hermanku a take jsme mazali Framykoinem (oboji 3× denne), uz druhy den bylo videt zlepseni a do 3 dnu bylo vse ok (konzultovala jsem s doktorkou az nasledne - byl zrovna vikend - a pry jsme postupovali naprosto bezchybne). Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Veronika L.
16.5.11 10:31

Nám se stalo to stejné, najednou malému natekl penis a že ho to bolí, naštěstí ne při čůrání, tak jsem si tu přečetla příspěvky a pomohlo to!! Koupání v heřmánku se mu dokonce moooc líbilo, s tou mastičkou to bylo horší, ale přežil to a už jsme zase v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
9.1.12 13:01

Ahoj, nevím si rady s naším pindíkem…Rano se zbudil s pláčem, ze bolí. Má ho nateklý jen u pytlíka, špička je normální. Nemá vubec nic červenýho ani nic neteče. Četla jsem toho hodně, ale na zánět to nevypadá. Teplotu nemá. V místě zduření má jakoby modrou žílu nateklou, co to je??? Mohlo se mu něco stát fyzicky? Doktorka mi to nezvedá, asi má volno (je i v jiném městě) Co sem se ptala tak přeležet, nebo něco, si to prý nemohl. Šáhnout mu na to nemůžu, to má záchvat, ale co sem zkusila, přetáhnout nejde, je videt jen dirka a to sem se snažila dost. Jindy je videt aspon kus zaluda ikdyz to jde blbe. Muze to byt prirostla predkozka takhle vzadu? ale proč je to modré? při čurání nebolí, jen na dotek u toho pytlíku, jak je to nateklý a trochu modrý. Přetáhnout ani náhodou… Radsi sem vykoupala v heřmánku, ale netusím… Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.12 16:59

je mozny ze by mu tam praskla nejaka zilka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mijo123456789
14.2.13 19:22

natrhla obrizka

Dobry den mam takovy dotaz dneska jsem skousela klukovi 18mnesicu stahnout kuzicku z penisu trosku vic sem ji strahla a natrhla jsem ji trosicku mu tekla krev a jako by to mnel natekly od pulky dolu strasne se bojim a pri moceni ho to pali je potreba vihledat lekare nebo je domaci ledzba :,(

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.13 15:04

Taky názor od vás potřebuji. Prosím o radu kvůli pindíku. Zkusím ve zkratce.. Asi před rokem se malej zbudil a bambule místo pindi. Na dotek špatný, čůrání dobrý. Nepřetahovala jsem, co doktor to jiný názor. Měla jsem podezření ale na nějaký zánětek, kterej mi doktorka potvrdila a poslala na chýru. Tam mu to vypláchly a daly mast s kortikoidy nebo čím, že mu to roztáhne aby se přetahovat mohlo. No dobře no tak jsem mazala, ale musím říct, že asi jednou se mu při přetahování natrhlo maličko. Takže ve finále nevím, co mu doopravdy roztáhlo předkožku. Tak při každém koupání jsem přetáhla co to šlo a osprchovala tekoucí vodou. Ted po roce zase bambule. Doktorka že zase zánět (jen podotýkám že mu z toho nikdy netekl žádnej hnis) a i přes bolest jsem jí ukázala kam to stahuju, řekla že je to málo. A na chýru zase. Tam mě doktor seřval co tam po roce zase dělám, že se mu o to asi nestarám teda. Tam zase přes bolest přetáhly. Už sem měla nervy jako. Řekl že zánět to neni ani nic akutního a přetahování je umírněný k věku, takže ne málo ale k věku. Na otázku proč to teda má nateklý a bolí ho to mi nedokázal odpovědět, ale zánět tam neni. Nic neviděl. Odešli sme s tím že budu 3× denně omývat v řepíku a pak namazat. Jenže já sem doma zjistila, že to má natrhlý už dokonce a každý čůrání je psycho! Moje otázka je co byste dělaly a jak mu tu ranku vyléčit?? Mám jít znovu k doktorce?? Aby mě poslala na urologii třeba? Bojím se jestli se mu nenatrhla moc. Krev ale netekla tak doufám že uzdička není utržená, jestli vubec nějaká je v tomhle věku… Nenechá si to přetáhnout už, jak to mám čistit aby se ta ranka nezanítila? Mám to aspon jednou přes bolest stáhnout abych ho omyla a dala novou mast? Zatím sztřikuju řepík stříkačkou, ale to nevim jestli má učinek nějakej a jestli se nežádoucí vyplavý… Mazat to je potřeba ale, jenže to jde jen při dost šíleným přetáhnutí… Nějaký homeopatika?? Uf… co byste dělaly a jak čistily vy… díky za každou odpověd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
6.6.13 15:10

Je potřeba i přes bolest přetáhnou a namazat 2-3× denně, jinak je to jen horší, navíc pak hrozí další srůsty a zajizvení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama