Otok jedné ruky

7
10.5.20 08:28

Otok jedné ruky

Dobrý den chci se zeptat jestli se některá z vás nesetkala stím že by ji natekla pouze jedna ruka. Vím že jsou v těhotenství otoky normální ale jenom když jsou na obou rukách ne? :nevim: jsem ve 26 týdnu natekla mi na procházce svítilo sluníčko tak jsem si říkala že je to v pohodě akorát že ruka byla celá zarudlá a Pálila. Druhý den ráno to bylo už lepší ale pořád cítím že ta ruka nateklá trochu je. Zkoušela jsem to i ledovat ale že by to pomohlo.. nevím no.. Četla jsem takhle články o tom že by to mohlo být nebezpečné tak raději píšu sem jestli o tom někdo něco nevíte když tak bych v pondělí volala svému doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16882
10.5.20 08:37

Jako cela nebo jenom nekde lokalne? Nemohlo te treba neco postipat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.5.20 08:40

Pouze jenom pravá ruka. Nemyslím si že by mě něco štíplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19188
10.5.20 09:47
@Kamila26 píše:
Dobrý den chci se zeptat jestli se některá z vás nesetkala stím že by ji natekla pouze jedna ruka. Vím že jsou v těhotenství otoky normální ale jenom když jsou na obou rukách ne? :nevim: jsem ve 26 týdnu natekla mi na procházce svítilo sluníčko tak jsem si říkala že je to v pohodě akorát že ruka byla celá zarudlá a Pálila. Druhý den ráno to bylo už lepší ale pořád cítím že ta ruka nateklá trochu je. Zkoušela jsem to i ledovat ale že by to pomohlo.. nevím no.. Četla jsem takhle články o tom že by to mohlo být nebezpečné tak raději píšu semjestli o tom někdo něco nevíte když tak bych v pondělí volala svému doktorovi

no než psát sem tak snad raději zavolej mudr a domluv se s ní ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.5.20 09:59

Je neděle a těžko tam někdo bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
10.5.20 10:00

A bolí to? Nechci strašit ale když jsem byla v nemocnici přivezli tam jednu holčinu s trombózou. Oteklá ruka…okamžitě ji převáželi do Motola :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.5.20 10:01

Jenom trochu zápěstí jinak to nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19188
10.5.20 11:27
@Kamila26 píše: