Otrava jdlem - narozeniny

Anonymní
1.7.20 22:57

Otrava jdlem - narozeniny

Zdravím všechny,
Mám takovou hloupou otázku.
Přítel byl dnes u doktorky a má otravu jídlem, dnes samozřejmě trávil většinu času na záchodě. Ale v sobotu (tzn. Za 3 dny) má narozeniny. Velmi se na ně těšil a protože to měl v poslední době těžký, ráda bych mu to zpříjemnila alespoň trochu.
Nenapadá vás nějaká dietní varianta jak udělat alternativu dortu? Říkala jsem si zda by šel třeba pudink? Když se to dá do nějaké hezké formičky, pár svíček - bylo by to alespoň něco.
Děkuju moc všem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8409
1.7.20 23:00

Co takový ten nepeceny vrstveny - piškoty, bílý jogurt / kys. smet., banany/meruňky? A navrch lehce posypat skořicí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26437
1.7.20 23:02
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
Mám takovou hloupou otázku.
Přítel byl dnes u doktorky a má otravu jídlem, dnes samozřejmě trávil většinu času na záchodě. Ale v sobotu (tzn. Za 3 dny) má narozeniny. Velmi se na ně těšil a protože to měl v poslední době těžký, ráda bych mu to zpříjemnila alespoň trochu.
Nenapadá vás nějaká dietní varianta jak udělat alternativu dortu? Říkala jsem si zda by šel třeba pudink? Když se to dá do nějaké hezké formičky, pár svíček - bylo by to alespoň něco.
Děkuju moc všem

Pokud mu není pět, oslavu můžete přece o týden odložit. Rozvař rýži a uplácej mu bábovičku. No, já bych radši týden vydržela. V ten den D bych mu popřála hodně zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 23:03

@Jahudka82 to není vůbec špatný nápad, děkuju moc za radu! Oni právě všude píšou že nejsou vhodné mléčné výrobky, někde že ti he dobré, jsem z toho zmatená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
26437
1.7.20 23:05
@Anonymní píše:
@Jahudka82 to není vůbec špatný nápad, děkuju moc za radu! Oni právě všude píšou že nejsou vhodné mléčné výrobky, někde že ti he dobré, jsem z toho zmatená :nevim:

Tohle bych marodovi rozhodně nedala. Po.sere se po tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
1.7.20 23:16

Pokud už mu chcete udělat radost, tak lepší než pudink do formičky bude želé. Teď přemýšlím co by v něm bylo, kromě cukru, aby s ním byl problém a na nic nemůžu přijít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49752
1.7.20 23:21

Nerekla mu Dr., ze ma drzet bezmlecnou dietu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 23:24

@Kelsey Řekla mu jen že se má vyhnout nezdravému a smaženému jídlu…

• Nahlásit
  • Citovat
49752
1.7.20 23:25

Nakoupila bych mu dobroty ve zdr. vyzive. Koupila bych kosik a udelala mu takovy mlsaci balicek. Misto toho dortu. Jestli zvladne, tak max. melounovy dort. Ale vyhnula bych se opravdu mlecnym vyrobkum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 23:28

@Kelsey
Děkuju moc za nápad!

• Nahlásit
  • Citovat
1817
1.7.20 23:34
@Jahudka82 píše:
Co takový ten nepeceny vrstveny - piškoty, bílý jogurt / kys. smet., banany/meruňky? A navrch lehce posypat skořicí…

No, smetanu a meruňky bych nepokoušels :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
523
2.7.20 00:35

Upřímně řečeno já bych nešla do ničeho. Ať je aspoň týden na dietě a nepokouší víc zažívací ústrojí. Tělo taky musí mít možnost dát se do kupy a nějaký narozeniny mu jsou ukradený :-) Domluvila bych se na odložení oslavy na později, až bude úplně OK a bude si to moct užít se vším všudy a v den narozenin mu jen pogratulovala a třeba to zpestřila nějakou blbůstkou jako dárkový kupon na nejlepší oslavu na světě za týden :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 04:18

Dala bych mu maximalne tak piskoty, kolecka bananu, a polite horkou cokoladou. To si holt nevybira, ja loni takto na zachode stravila stedry den, a to jsem se taky tesila na salat a rizky a nic z toho :( narozky se aspon daji oslavit o tyden pozdeji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26437
2.7.20 13:53
@Anonymní píše:
Dala bych mu maximalne tak piskoty, kolecka bananu, a polite horkou cokoladou. To si holt nevybira, ja loni takto na zachode stravila stedry den, a to jsem se taky tesila na salat a rizky a nic z toho :( narozky se aspon daji oslavit o tyden pozdeji ;)

Já to měla jednou mezi vánočními svátky. Jiní přibírají, já měla tenkrát pát kilo dole :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8409
2.7.20 20:31
@Anonymní píše:
@Jahudka82 to není vůbec špatný nápad, děkuju moc za radu! Oni právě všude píšou že nejsou vhodné mléčné výrobky, někde že ti he dobré, jsem z toho zmatená :nevim:
@Russet píše:
Tohle bych marodovi rozhodně nedala. Po.sere se po tom.

Myslela jsem, že banány a piškoty jsou dietní - a kysany mléčný výrobky jsou něco jinyho, než třeba tvaroh nebo sýr… ok kys. smetana teda ne, ale bílý jogurt? Nebo něco z kefiru, ty se na obnovení střevní mikroflóry se doporučujou i po atb, jsou to probiotika zejo. Ale nevím jak na tom přesně dotyčný je/bude v den oslavy. To byl jenom momentální nápad. Pudink je z mlika takže asi taky radši ne. Dobrá je prý vař. mrkev s rýží, rýžovej nákyp asi taky radši ne… Možná to fakt bude lepší odložit. A zajit si pak třeba do cukrárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama