Ověřený přivýdělek na RD

290
7.8.19 06:08

Ověřený přivýdělek

Ahoj. Jsem těhotná a tak se začínám zajímat o nějaké domácí práce, které se dají dělat na RD. Svoji aktuální práci si domů bohužel brát nemůžu (jsem zdravotní sestra) a tak mě zajímá, zda máte zkušenosti s nějakou domácí práci, kde by se opravdu dalo něco vydělat. Vzhledem k mé nešikovnosti nepřipadá v úvahu ani pečení, šití nebo něco takového.
Děkujia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verun83
7.8.19 06:37

Muzes zkusit MLM system. Avon, oriflame, just, tiande. Nevim co jeste je

• Citovat
  • Nahlásit
290
7.8.19 06:39

@Verun83 tohle dělá kolem mě strašná spousta lidí. Už nemám úplně šanci se chytit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
7.8.19 06:42
@Kiwijeta píše:
@Verun83 tohle dělá kolem mě strašná spousta lidí. Už nemám úplně šanci se chytit

Kdyby byl nejaky zaruceny privydelek, ktery muzes delat doma. Tak by se to uz vedelo a delala by to spousta mamin na matersky.

• Citovat
  • Nahlásit
1529
7.8.19 07:10
@Kiwijeta píše:
Ahoj. Jsem těhotná a tak se začínám zajímat o nějaké domácí práce, které se dají dělat na RD. Svoji aktuální práci si domů bohužel brát nemůžu (jsem zdravotní sestra) a tak mě zajímá, zda máte zkušenosti s nějakou domácí práci, kde by se opravdu dalo něco vydělat. Vzhledem k mé nešikovnosti nepřipadá v úvahu ani pečení, šití nebo něco takového.
Děkujia
Jako zdravotice bych později, až bude dítěti třeba rok a vice, zkusila nabídnout hlídání jiné mamince, která musí do práce. Nebo si přímo založit tzv. dětskou skupinu jako živnost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
7.8.19 07:11

@Kiwijeta a aké schopnosti / skúsenosti teda máš môžeš nabidnut?
Obecné platí, že práca kt je jednoduchá a môže ju robiť každí je malo platená. Stojí ti taka práca za to? Napadá na už spomenuté MLM (podľa mňa je to scam), žehlenie pre druhých, skladanie prepisiek a letákov.
Viac kvalifikovaná práca, na doma, už vyžaduje istý stupeň vzdelania - účetny, prekladateľ, programátor.
Otázka je, do ktorej skupiny spadas / chceš spadat. :nevim:
V mojom obore je dosť ľudí kt pracujú 100% z domu, delam v prekladatelskej agentúre. Ale sú to kvalifikovane pozície, či už samotný prekladatelia alebo rôzne tech support pozície a ľudia kt komunikujú s klientom. Ale nedaj sa zmiasť, z domu sa občas maká viac ako v kancli..

• Citovat
  • Nahlásit
290
7.8.19 07:19

@MP Krista plánují se alespoň na částečný úvazek vrátit brzy do práce, samozřejmě pokud bude dítě zdravé a v pořádku. Tohle by ale nebylo špatné na ty dny co budu doma :) díky

@Pvln34 kromě těch kreativních věci jsem ochotná zkusit ledacos. Anglicky sice relativně umím, ale na překladatelku to myslím nestačí. Vyučené mám to co dělám, zdravotnickou střední školu s maturitou. Samozřejmě plnění obálek a skládání propisek mě napadlo, nejsou na to ale dobré recenze. Momentálně máme brigádu na doma - kompletaci součástek do pytlíku :D bohužel to není na dlouho a další práce v nedohlednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11496
7.8.19 07:43

Nektery fabriky nabizi praci domu. Chce to se poptat po okoli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4304
7.8.19 07:50

@Kiwijeta Já jsem dělala a od září zase budu dělat brigádu z domu pro firmu, kde pracuje manžel. Nejde něco podobného i u vás? Jinak mám aktuálně dva nápady na podnikání, ale jeden, který by téměř jistě vydělával, je na opravdu hodně dlouhé zařizování a s velkou počáteční investici. Ten druhý jde začít v podstatě hned a bez větších investic, ale výdělek velmi nejistý. A vzhledem k termínu porodu za dva týdny je to fakt nevhodná doba na nápady :) jen jsem tím chtěla říct, že podnikání je další možnost privydelku, při RD je to ideální začít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
7.8.19 11:01
@Verun83 píše:
Muzes zkusit MLM system. Avon, oriflame, just, tiande. Nevim co jeste je

On to jeste nekdo kupuje? Myslela jsem, ze tato kosmetika je uz v propadlisti dejin, hlavne ty jejich parfemy jsou priserne.. 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
7.8.19 11:06

@lilith1 u nás v práci se teď rozjelo tiande :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
7.8.19 12:53
@lilith1 píše:
On to jeste nekdo kupuje? Myslela jsem, ze tato kosmetika je uz v propadlisti dejin, hlavne ty jejich parfemy jsou priserne.. 8o 8o

To nevim. Jak se rika, kazde zbozi ma sve kupce. Ja treba nechodim do drogerky. Same sunty, silikony, parabeny a des parfemy. A taky tu mas stale dost drogerek.

• Citovat
  • Nahlásit
3749
7.8.19 15:15
@Verun83 píše:
To nevim. Jak se rika, kazde zbozi ma sve kupce. Ja treba nechodim do drogerky. Same sunty, silikony, parabeny a des parfemy. A taky tu mas stale dost drogerek.

V drogerce maxim. odlicovac neutrogenu, jinak eucerin, sminky dermacol nebou Lauder to tak nehrotim a parfemy ze sephory..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
7.8.19 17:13
@lilith1 píše:
V drogerce maxim. odlicovac neutrogenu, jinak eucerin, sminky dermacol nebou Lauder to tak nehrotim a parfemy ze sephory..

V drogerce max vatove tampony a toaletak. Jinak vse prirodni, eco atd.

• Citovat
  • Nahlásit
5487
8.8.19 21:50

@Kiwijeta co si ještě dokud jsi těhotná, udělat kurz na masáže nebo něco lehce fyzio (nevím jestli něco takového existuje) a pak tyto služby nabízet doma? Hlídání dětí je fajn, ale vem si, že budeš mít svoje a pak ještě cizí… třeba kurz na fyzio pro děti (miminka) by vůbec nebyl špatný a myslím, že by Ti někde platili zlatem. Ale nevím jestli je to reálné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama