Směna na Štědrý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:41
Směna na Štědrý den

Ahojte holky od zaří nastupuju do své první práce jako zdravotní sestra na oddělení mám 22 let. Chtěla jsem se zeptat jak to chodí na Štědrý den myslim si že ho tento rok určitě dostanu budu tam ( nejmladší ). Myslíte že ho budu mít potom třeba každý rok dokud nenastoupí někdo mladší nebo dokud neotěhotním a nebudu mít děti. Máte s tím nekdo zkušenost jak to probíhá třeba u vás v práci? Děkuju ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 8496 příspěvků 06.08.19 12:44

Zkušenosti jiných lidí z jiné práce ti budou k ho.. k ničemu, zeptej se kolegyň, jak to probíhá u vás

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 06.08.19 12:45

Ahoj, sice nejsem zdravotní sestra, ale taky bývám v práci na Štědrý den, máme to tak, že jsme dvě kolegyně a střídáme se, jeden rok já, druhý rok ona atd…

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 06.08.19 12:46

Moje nej kamarádka je doktorka a vánoční směny se jim střídají mezi všemi. Je jen na nich, jestli si to bezdětné s těmi „dětnými“ vymění.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 06.08.19 12:46

@stinga Tak tak

@Anonymní píše:
Ahojte holky od zaří nastupuju do své první práce jako zdravotní sestra na oddělení mám 22 let. Chtěla jsem se zeptat jak to chodí na Štědrý den myslim si že ho tento rok určitě dostanu budu tam ( nejmladší ). Myslíte že ho budu mít potom třeba každý rok dokud nenastoupí někdo mladší nebo dokud neotěhotním a nebudu mít děti. Máte s tím nekdo zkušenost jak to probíhá třeba u vás v práci? Děkuju ;)

Zkus se na to zeptat u vás a domluvit se…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:48

Segra teda nedela v nemocnici, ale taky pracuje s lidma a musi tam byt i na stedry den, deti ma a normalne se střídají kazdy rok.. Takže někdy v práci je, nekdy ne..
Kdyz je na denni udelaj si stedry večer pozdeji kdyz na nocni maj ho driv..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:49

Už je to jakási povinnost tu směnu vzít když děti ještě namám jenže co když je budu treba za pár let to budu kazde Vanoce travit v praci.. pokud ji nevezmu budu nejhorší.. znam to z brigady pomluvy na bezdětné holky

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 06.08.19 12:52
@Anonymní píše:
Už je to jakási povinnost tu směnu vzít když děti ještě namám jenže co když je budu treba za pár let to budu kazde Vanoce travit v praci.. pokud ji nevezmu budu nejhorší.. znam to z brigady pomluvy na bezdětné holky

ale pak zase až ty děti budeš mít, tak se ty směny budou dávat bezdětným a bude ti to tak vyhovovat?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 06.08.19 12:55
@Anonymní píše:
Už je to jakási povinnost tu směnu vzít když děti ještě namám jenže co když je budu treba za pár let to budu kazde Vanoce travit v praci.. pokud ji nevezmu budu nejhorší.. znam to z brigady pomluvy na bezdětné holky

Tak já nevím, mně to přijde takové kolegiální, dokud děti nemáš, tak si tu směnu na Štědrý den vzít. Navíc tam nejspíš nebudeš jediná bezdětná, takže se asi prostidate. Můj táta si třeba vždy na Štědrý den směnu bere a na oplátku si někdo s malými dětmi s ním vymění tu silvestrovskou směnu.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 06.08.19 12:56

Maminka je sestřička a když nastoupí někdo nový, dostane automaticky Štědrý den on. Jinak se střídají, takže jednou za třeba 4 roky má na Vánoce noční.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 06.08.19 12:56

U nas se to toci pravidelne. Pro vsechny. Bez ohledu na deti apod. At nikdo nemuze remcat.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 06.08.19 12:58
@Jitul.kaaa9 píše:
Tak já nevím, mně to přijde takové kolegiální, dokud děti nemáš, tak si tu směnu na Štědrý den vzít. Navíc tam nejspíš nebudeš jediná bezdětná, takže se asi prostidate. Můj táta si třeba vždy na Štědrý den směnu bere a na oplátku si někdo s malými dětmi s ním vymění tu silvestrovskou směnu.

No já bych se třeba neobětovala každý rok sloužit na Štědrý den jen proto, že nemám děti. Kdoví jak dlouho tam zůstane, třeba jí to nikdo nikdy neoplatí. Být kolegiální to jo, ale zas nedělat vola.

Jedna babička
Kelišová 5017 příspěvků 06.08.19 12:59

Dcera i zeť pracují v nemocnici. Oba slouží vždy na Štědrý den. Mají s kolegy dohodu, že odslouží jako bezdětní Štědrý den, aby mohli mít oba volno na Silvestra a Nový rok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 13:00

@Cenarius to máte super :)

Plmo
Závislačka 3037 příspěvků 06.08.19 13:00

Také jsem byla na štědrý den v práci, další rok 25,letos mě čeká 26 prosince, ber to tak že někdo v té práci být musí, i když to s.re

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama