Jakou práci mohu dělat?

4
6.8.19 14:32

Jakou práci mohu dělat?

Ahoj. Mám střední průmyslovou školu a plánují se vrátit z Německa do Čech. Jen se bojím nižšího finančního ohodnocení než jsem zvyklá. Proto se ptám, jakou práci v Čechách (okolí Plzně) mohu s mou školou dělat, a jaké je finanční ohodnocení. Bohužel zkušenosti nemám žádné, do DE jsem odešla hned po maturitě. Děkuji za rady. Ivana :)
(Klidně pište i anonymne vaší práci s touto školou a výši platu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
130
6.8.19 14:35

Musíš nám ale sdělit jaké máš pracovní zkušenosti, co jsi do teď dělala atd :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
6.8.19 14:36

A co si dělala v Německu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.8.19 14:38

@KatusinkaMala
Do teď v logistice v BMW v Bavorsku. Ale vracíme se do Čech, do Plzně a opravdu nechci být za kasou za 12k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
6.8.19 14:40
@Ivanagora píše:
@KatusinkaMala
Do teď v logistice v BMW v Bavorsku. Ale vracíme se do Čech, do Plzně a opravdu nechci být za kasou za 12k.

Tak hledej pozici v logistice, v čem je problém? Jazyk ses asi naučila, pro tebe plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
6.8.19 14:42

No tak tady můžeš taky dělat někde v logistice, jazyky jistě ovládas perfektně a klidně za 30 tis podle velikosti firmy a oblasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3027
6.8.19 14:52
@Zuzanec píše:
No tak tady můžeš taky dělat někde v logistice, jazyky jistě ovládas perfektně a klidně za 30 tis podle velikosti firmy a oblasti.

Myslím, že i s těmi 30 tisíci si zakladatelka výrazně pohorší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
6.8.19 14:54
@Ivanagora píše:
Do teď v logistice v BMW v Bavorsku. Ale vracíme se do Čech, do Plzně a opravdu nechci být za kasou za 12k.

Praxe je víc než škola… nevidím důvod, proč by sis nemohla najít práci v logistice i tady :nevim: Navíc jsi zřejmě jazykově dobře vybavená a to se cení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12377
6.8.19 15:50

@Ivanagora

Ahoj,

jde i o obor jaký máš z prumky :nevim:

Ale obecně cokoli, plus dva jazyky :nevim: myslím, že pod 20čistého nepujdeš. ;) Nicméně vzhledem k tomu, že ted máš určitě víc (sestřenka dělala v kravíně za 50 :mrgreen: ), tak to bude pád dolů každopádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8913
6.8.19 16:10
@Ivanagora píše:
Ahoj. Mám střední průmyslovou školu a plánují se vrátit z Německa do Čech. Jen se bojím nižšího finančního ohodnocení než jsem zvyklá. Proto se ptám, jakou práci v Čechách (okolí Plzně) mohu s mou školou dělat, a jaké je finanční ohodnocení. Bohužel zkušenosti nemám žádné, do DE jsem odešla hned po maturitě. Děkuji za rady. Ivana :)
(Klidně pište i anonymne vaší práci s touto školou a výši platu)

Spis te vezmou nekam, kde mas praxi. A ne, co si studovala. Jazyk umis, plus pro tebe. Zeptala bych se v nemeckym BMW, zda by nemeli praci v CR. Za to nic nedas :nevim:
Muzu se zeptat, jaky si mela plat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
6.8.19 16:11

Na Plzeňsku je mnoho německých firem, takže nemám strach, že by ses v některé neuchytila. Pod 30 tis. hrubého na nějaké kancelářské pozici (logistika, plánování výroby, dispozice, mistr, vedoucí výroby, kontrolor) 100% nepujdeš. Tvůj benefit je jazyk a zkušenost z automotive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
6.8.19 16:13

No tak se přihlaš opět na nějaké místo v logistice, umíš řeči, máš zkušenosti. Méně peněz než v německu mít budeš, to tak bohužel je.

Chtěj minimálně 30 000 hrubého. SPíš víc - okolo 30000 mívaj samostatní skladníci.

Tady bych si v případě postupu do dalšího kola v tvém případě řekla o 50000, s tím že bych šla kdyby se na to netvářili na 40000.

https://www.jobs.cz/rpd/1383486799/?…

tohle není vedoucí pozice, takže o 40000 a šla bych na minimálně 30000

https://www.jobs.cz/rpd/1367872411/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 17:01
@chs.jasmin píše:
@Ivanagora

Ahoj,

jde i o obor jaký máš z prumky :nevim:

Ale obecně cokoli, plus dva jazyky :nevim: myslím, že pod 20čistého nepujdeš. ;) Nicméně vzhledem k tomu, že ted máš určitě víc (sestřenka dělala v kravíně za 50 :mrgreen: ), tak to bude pád dolů každopádně.

To ale mela asi sestrenka v hrubym ne? Taky delam v Nemecku a mam 50tis. V hrubym ale cisteho mam s bidou 35tis.

• Citovat
  • Nahlásit
12377
7.8.19 08:52
@Anonymní píše:
To ale mela asi sestrenka v hrubym ne? Taky delam v Nemecku a mam 50tis. V hrubym ale cisteho mam s bidou 35tis.

Nevím, že by říkala mzdu v hrubém :nevim: Každopádně si tam našetřili s mužem na krásnou svatbu, na novou octávku v plné palbě a ještě na hotovost. Ale vraceli se, protože prostě stále byli v německu „jen“ češi - tj. východnáci a moc přátel neměli. Ale mám tam spolužačku a ta tam je 10let a prý by do čech ani za zlatý prase se nevracela :nevim:

Myslím si ale, že to měla v čistém, protože byli nonstop v práci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama