Ovesné vločky a nadýmání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:27
ovesné vločky a nadýmání

Ahoj, kdo jíte ovesné vločky, také jste po nich tak nadmutí? Dnes jsem si je poprvé dala k snídani, abych obměnila trochu jídelníček a nejedla skoro pořád to samé, zalila jsem si je vodou, přidala med, chia, lžičku tvarohu a banán… Chutnalo to skvěle, ale břicho mám jak míč. Nějaké rady, jak se toho nejrychlejc zbavit?

Reakce:

evca1986
Kecalka 284 příspěvků 13.08.18 15:44

Lepší je povarit vločky ve vodě nebo v mléce. Jsou pak lépe stravitelné. Já tedy v zimě jim s malou ovesné kaše pořád a problém s tím nemám.

Embý
Kecalka 159 příspěvků 13.08.18 15:48

@evca1986 Díky za tip, tak já to příště zkusim taky povařit, třeba to pomůže. ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 13.08.18 15:57

@Embý davam „syrove“ do jogurtu a nikdy me nenadymaly :think: a kase delam tez…

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 13.08.18 16:53
@Anonymní píše:
Ahoj, kdo jíte ovesné vločky, také jste po nich tak nadmutí? Dnes jsem si je poprvé dala k snídani, abych obměnila trochu jídelníček a nejedla skoro pořád to samé, zalila jsem si je vodou, přidala med, chia, lžičku tvarohu a banán… Chutnalo to skvěle, ale břicho mám jak míč. Nějaké rady, jak se toho nejrychlejc zbavit?

Zalij je večer horkou vodou a nech je přes noc odležet. Pak je můžeš sníst či ještě povařit na kaši. Budou tak lépe stravitelné.

meduzza
Echt Kelišová 8726 příspěvků 13.08.18 16:54
@Kukacka123 píše:
davam „syrove“ do jogurtu a nikdy me nenadymaly :think: a kase delam tez…

Každý má jinak citlivé zažívání, buď ráda :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 13.08.18 17:03
@meduzza píše:
Každý má jinak citlivé zažívání, buď ráda :)

Jooo, jsem :mrgreen: zas treba kdyz jsem brala v tehotenstvi zelezo, to bylo peklo 8o :zed: :mrgreen:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 13.08.18 17:04

Udajne pry take pomaha vlocky na noc namocit. Taky problem s nadymanim po vlockach nemam, ale nedavno jsem tento tip cetla.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >