Reklama

Vysekání osmičky problém se skusem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 13.08.18 10:07
Vysekání osmičky problém se skusem

Ahoj.
Ve čtvrtek 9.8 jsem byla na stomachirurgii vysekat osmičku, měla jsem tam teda i 9 aby toho nebylo málo :mrgreen: jako vše ok, už mi splaskává otok a mizne modřina, co mi ale dělá problém je skus. Nemám klasicky stoličky na sebe jako předtím ale mám jakoby do boku, takže mi nezapadají do sebe. Jsem z toho trochu nervózní, furt se snažím to v puse srovnat ale pant na straně těch odstraněných zubů mě jakoby nechce pustit, jde to na sílu. Setkal jste se s tím někdo?

Reklama

Reakce:

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 13.08.18 10:53

Co když je to tím otokem? Mně zubař snad po každém zákroku říká, že může nějakou dobu trvat, než si na to zvyknu. Někdy to je pár hodin, ale můžou to být i dny. Tys tam byla nedávno a měla jsi velký zákrok.
No ale víš jak - když se ti něco nezdá, konzultovat s lékařem, třeba aspoň telefonicky…

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 13.08.18 11:25

@iila je možné že inatinktivně tomu otoku uhýbám, ale právě když se soustředím na správný skus, je to nepřirozené pro tu pusu :?

Uživatel je online1Bublina
Kecalka 200 příspěvků 13.08.18 20:53

Dej tomu čas. Po 4 dnech po zákroku jsem byla ráda, že už zvládám žužlat i něco víc než přesnídávku :lol: Za pár dní si to sedne.

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 13.08.18 23:35

Je možné, že ti to bude vadit klidně týden nebo i déle.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 14.08.18 05:52

@1Bublina tak to bych nedala :mrgreen: na druhý den jsem do sebe cpala špagety :mrgreen: akorát ten první den po zákroku jsem měla kefir a jogurt… Mám v papírech že tři dny po zákroku mám začít trénovat pusu, dneska ji otevřu tak že dám do ní banán, ale hrozně mi křupe v pantu a když se začnu smát, musím si držet tvář, protože mě štípou ty stehy a to je celkem často, protože se chechtam furt

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >