Zvláštní pocity v ruce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 13.08.18 09:10
Zvláštní pocity v ruce

Zdravím. Mám menší zdravotní problém a nevím si rady. Zajímá mě zda to někdo má podobně, než zajdu k lékaři. Už pár dnů mě trápí nepříjemný pocit v loketní jamce, hlavně když jsem v klidu. Je to takový jako svědění a pálení, ve vnitr v ruce, dnes mi to začalo střílet do malíčku. Není to klasická bolest, jen opravdu dost nepříjemný pocit. Nemáte s tím někdo zkušenost prosím. Co by to mohlo být. :zed:

Reakce:
Jedna babička
Závislačka 3989 příspěvků 13.08.18 09:17

@ZuzuA urcite k lekari jdi. ja tam byla s tomto minuly tyden. doktorka mi rekla ze se jedna o preruseny nerv beru milgammu a cekam na vysetreni emg aby se zjistilo kde je nerv preruseny. pocity brneni malicku az po loket v noci nekdy az po rameno jakoby zevnitr svedeni. je to fakt neprijemne.

ZuzuA
Stálice 60 příspěvků 13.08.18 09:21
@Jedna babička píše:
@ZuzuA urcite k lekari jdi. ja tam byla s tomto minuly tyden. doktorka mi rekla ze se jedna o preruseny nerv beru milgammu a cekam na vysetreni emg aby se zjistilo kde je nerv preruseny. pocity brneni malicku az po loket v noci nekdy az po rameno jakoby zevnitr svedeni. je to fakt neprijemne.

Ahoj. Dekuju. Já si připadám jak blázen. Kdysi sem to měla v těhotenství, ale přikládá jsem to hormonum. Teď s eni to po dlouhé době vrátilo a jakmile se dostanu do klidu, nebo večer jdu spát tak jsem už šílená. Není to vůbec příjemné, někdy to svědí az pálí. A mám to jenom v levé ruce. Kolikrát usínám s rukou oprenou ve vzduchu aby se to alespoň trochu zmirnilo. Ty prášky Ti pomáhají? Já bych se ráda zase vyspala :(

Jedna babička
Závislačka 3989 příspěvků 13.08.18 19:50

@ZuzuA zacala jsem je brat minule utery a dnes uz to tolika nebrni a vyspim se. ale pry to je beh na dlouhou trat. pry je musim brat minimalne pul roku abych videla nejaky vysledek. neoperuje se to pouze se to leci takto alternativne. jsou bez predpisu platila jsem si je. prvni mesic mam brat 3×denne a pak jen udrzovaci davku jednou denne. mas pravdu je to neprijemne a tak nejak omezujici neb to je svym stylem bolest stale trvajici. jsem zvedava zda neco najdou na tom pristroji kam jsem objednana.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >