Reklama

Antidepresiva, kdy zaberou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 10:07
Antidepresiva, kdy zaberou?

Ja vim, ze je tato otazka naprosto scestna a nejspis mi nikdo s urcitosti presne neodpovi, ale treba takovy najde. Asi devet let bojuji s panickou a uzkostnou poruchou. I v tehotenstvi jsem brala leky, ktere jsem ze dvou omezila na jeden. Takhle jsem to brala az do vcerejska, kdyz uz jsem si rekla, ze to proste nedavam a vzala jsem si i ten druhy. Dnes uz to mam i schvalene od lekarky. Takze pd vcerejska uz nekojim, hodne jsem to obrecela, ale uz to bylo neunosne, syn vse zvlada v pohode. Ale ja jsem uplne v haji. Od vcera od vzeti prvniho prasku citim nepretrzitou uzkost a semtam se o me pokousi panika. Tenkrat kdyz jsem najizdela na tuto kombinaci leku zabralo mi to vcelku rychle, mozna uz po tydnu mi bylo dobre, myslite, ze to tak bude i ted? Nikdo mi to tu nerekne ja vim, ale potrebuji se na neco upnout. Mam tu dve male deti a bojim se, jak to vse zvladnu. Moc vsem dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 13.08.18 10:12

Myslím že za týden zabere určitě, kdyby ne tak bych se poradila s doktorkou o změně léků. Drž se :kytka:

lampicka11
Závislačka 3353 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 10:16

Antidepresiva…trvá to tak 3tydny než začne účinkovat hladina hormonů …vydrz

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 13.08.18 11:28
@Anonymní píše:
Ja vim, ze je tato otazka naprosto scestna a nejspis mi nikdo s urcitosti presne neodpovi, ale treba takovy najde. Asi devet let bojuji s panickou a uzkostnou poruchou. I v tehotenstvi jsem brala leky, ktere jsem ze dvou omezila na jeden. Takhle jsem to brala az do vcerejska, kdyz uz jsem si rekla, ze to proste nedavam a vzala jsem si i ten druhy. Dnes uz to mam i schvalene od lekarky. Takze pd vcerejska uz nekojim, hodne jsem to obrecela, ale uz to bylo neunosne, syn vse zvlada v pohode. Ale ja jsem uplne v haji. Od vcera od vzeti prvniho prasku citim nepretrzitou uzkost a semtam se o me pokousi panika. Tenkrat kdyz jsem najizdela na tuto kombinaci leku zabralo mi to vcelku rychle, mozna uz po tydnu mi bylo dobre, myslite, ze to tak bude i ted? Nikdo mi to tu nerekne ja vim, ale potrebuji se na neco upnout. Mam tu dve male deti a bojim se, jak to vse zvladnu. Moc vsem dekuji za odpovedi
nástup bohužel trvá třeba i dva nebo tři týdny. Vydrž. Když bude hodně špatně, spoj se se svou doktorkou. Někdy nemusí prášky „sednout“ moc držím palečky. Drž se. :*

Mercia
Povídálka 16 příspěvků 14.08.18 21:14

Ahoj, take trpim uzkostnymi stavy od prvniho tehotenstvi, zacala jsem brat leky Citalec, ale ten nejak nezabral a ted jsem uz 5rokem na Cipralexu, ktery zabral az po 3 tydnech, momentalne jsem na tom tak, ze to nedavam a stavy mam prakticky denne, trpim agorafobii a mam 2 male deti 5 a 2. Nedokazu prakticky vyjot ven a kdyz uz vyjdu ven, tak neodjedu autem, zacnu se davit a prujem me chytne. K cipralexu jsem jeste dostala Siranalen a nouzove slabej Lexaurin, netusim kdy bude lip. Tobe drzim pesti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama