Reklama

Alergická reakce /Furolin/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačakaba
Povídálka 14 příspěvků 13.08.18 11:00
Alergicka reakce /Furolin/

Ahoj dámy zajímá mě jestli jste některá tak jako já teď. Prošla alergickou reakci na antibiotika Furolin. Měla jsem otekle oči, mám fleky které svedi (koprivka) mám to od čtvrtka. Zajímá mě jak dlouho to tak muže trvat? A jestli mate nějaké zkušenosti. Musela jsem první den i na pohotovost kvůli tomu ze mi otekal ret. Beru zodac a dithiaden. 28.8 letim do Španělska tak doufám ze mě to tam nepotká :,(

Reklama

Reakce:

Kačakaba
Povídálka 14 příspěvků 13.08.18 11:04

Propadne jestli se to někomu z vás vrátilo :/

luca241
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 13.08.18 11:32

Jako že tě nepotká zánět močových cest na dovolené?kup si blokurimu pro jistotu s sebou.kdyz nasadis v začátku,tak by to mělo rozehnat.alergicka reakce nevím,nemám zkušenost.ale minimálně na tu kopřivku ti to udělá dobře to moře.i když do 14 dní už to budeš mít určitě pryč.

Kačakaba
Povídálka 14 příspěvků 13.08.18 11:33

@luca241 já myslela aby mě nepotkala ta alergie ne zánět mocaku :)

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 13.08.18 12:15

Byla to reakce na lék, ne reakce na zánět močáku. Pokud ten lék a ani podobný nebudeš užívat, tak by se reakce neměla vrátit.

Kačakaba
Povídálka 14 příspěvků 13.08.18 12:17

@-Evka- to si říkám taky a doufám v to. Chtěla jsem vědět jestli s tím tady má někdo zkušenost jak dlouho to léčil atd.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 13.08.18 12:22

@Kačakaba To ti nikdo neřekne přesně. U každého to je jinak a lékař ti třeba řekne orientační dobu, kdy ti bude dobře.
U mne, když jsem měla alergickou reakci či intoleranci léků, mi bylo lépe od pár dnů od vynechání léků po pár týdnů (to bylo u intolerance a ta nejdelší doba byla do dvou měsíců).

Kačakaba
Povídálka 14 příspěvků 24.08.18 08:49

Teď mám strach, mám si vzít léky NORETHISTERON na oddálení menstruace když jedu na tu dovolenou a mám strach abych tu alergii neměla znovu ????

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 24.08.18 11:01

@Kačakaba Jsou to léky z úplně jiné skupiny. To je jako kdyby jsi měla reakci na pomeranč a bála by jsi se jablka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama