Ovitrel

Anonymní
20.6.21 06:21

Ovitrel

Ahoj chtěla bych se zeptat, 13nacty den(čtvrtek)po menstruaci jsme měli sex. 14nacty den (patek) pichnuti ovitrelu. Naplánovaný sex byl v noci ze soboty na neděli. A pojistit jsme to měli v neděli ráno 15-16nacty den. Jenže přítel musel na víkend pryč. Je nějaká šance že si tam ty mršky počkali od toho 13nacteho dne?. A spermie ze 13nacteho dne myslíte že budou i,,kvalitní,, když jsme predtim neměli sex 5dni a ten 13nacty den byl šestý den. Budou stejně dobrý? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1572
20.6.21 07:41

No spis ti nesedí počty, jestli ti ve stredu skoncila ms, tak čtvrtek je teprve 6. den, to bych viděla jako větší problém. Aplikace injekce byla úplně zbytečná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 09:00

@Janee19 možná jsem to špatně napsala. Jezdím do pronatalu doktor nám to naplánoval a řekl kdy mám dát injekci. Ten šestý den jsem myslela tak, jestli spermie kdyz jsme neměli šest dní sex budou kvalitni. A mohli by právě počkat od toho 13nacteho dne. Snad už jsem.to trošku vysvetlila 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1572
20.6.21 09:41
@Anonymní píše:
@Janee19 možná jsem to špatně napsala. Jezdím do pronatalu doktor nám to naplánoval a řekl kdy mám dát injekci. Ten šestý den jsem myslela tak, jestli spermie kdyz jsme neměli šest dní sex budou kvalitni. A mohli by právě počkat od toho 13nacteho dne. Snad už jsem.to trošku vysvetlila 8o

Heled stejne to nechápu. Ms jsi tedy měla minulý týden do středy a spali jste spolu ve čtvrtek a tento týden sis dávala ovitrelle a přítel na víkend odjel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
20.6.21 09:47

Nemít šest dní sex ještě neznamená, že si je tam chlap těch šest dní drží… :-)
Ale to je jedno ;-)
Nedoporučuje se udržovat spermie tak dlouho - abstinence ideálně 2-3 dny před plánovaným stykem.
K ovulaci dochází cca 36 hodin po píchnutí ovitrelle, takže si spočítej, kolik hodin tam ty vaše mršky čekají. Jestli nemá chlap problém se spermiem, mohly by to zvládnout (3 dny by neměl být problém). Jinak je lepší časovat více k ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 09:58

@Janee19 bohužel nečekaně pracovně musel odjet 18.teho v pátek pichnuti ovitrelu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 10:06

@Whitedog spermiogram ma v pořádku prý až moc. Ale desi me právě že těch 6dni nic nebylo a pak bylo dva az tři dny před ovulaci. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1572
20.6.21 10:12
@Anonymní píše:
@Janee19 bohužel nečekaně pracovně musel odjet 18.teho v pátek pichnuti ovitrelu

Konečně to chápu :) No jestli se dnes vrací, tak bych to určitě ještě pojistil, ideální to není, ale nějaká šance tam je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
20.6.21 10:24

Jestli má spermiogram dobrý až moc, tak 3 dny před ovulací by měly být v pohodě ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 16:19

@Janee19 tak jsme to stihli jeste dopoledne tak snad tam nějaká šance je. Uz se snažíme dlouho. Tak kez by se už zadarilo

• Citovat
  • Nahlásit
1572
20.6.21 17:33
@Anonymní píše:
@Janee19 tak jsme to stihli jeste dopoledne tak snad tam nějaká šance je. Uz se snažíme dlouho. Tak kez by se už zadarilo

Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat