Otěhotnění a vitamíny

1
17.6.21 21:03

Otěhotnění a vitamíny

Ahoj maminky, měla bych jeden dotaz. Začínáme se s přítelem snažit o miminko a mě by zajímalo jestli jste některá užívala nějaké vitamíny nebo něco na podporu? Zkouším GS mamavit tak kdyby měl někdo zkušenosti budu ráda. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
636
17.6.21 21:05

Před otěhotněním jsem brala jen kyselinu listovou, ale mamavitem nic nezkazíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
17.6.21 21:09

Mamavit je spíše až pak pro vývoj plodu. Já bych to moc nekombinovala.
Brala jsem listovku a Gynex, ale Gynex až po půl roce, když pořád nic, každopádně asi pomohl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
17.6.21 21:15

Já brala gynex, listovku, kontryhel, různé cviky a nic :nevim: 3 roky snažení. Pak jsem se na vše vykašlala, nebrala jsem nic, už mě to nebavilo a ejhle, teď začínám třetí měsíc :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
17.6.21 21:24

Mně doktorka doporučila femibion, věřím ji a koupila jsem ho. Teď se uvidí, začínáme první měsíc snažení. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
17.6.21 21:59

Ja brala v obou pripadech Femibion, ale ted uz jsem se nejak utvrdila v tom, ze to je asi dost zbytecny. Uz verim tomu, co jsem xkrat cetla, ze vitaminy v tehle volne dostupnych preparatech jsou stejne ve forme, kterou organismus neumi poradne vyuzit. I pres poctive uzivani mam malo D, takze stejne kapu Vigantol, mensi nedostatek zeleza, takze stejne beru jeste zvlast a na křeče a spol zas stejne beru zvlast magnesium, takze… Byt znovu na zacatku, brala bych uz jen listovku, opet ve spravne formě, nechala bych si zjistit D a šlus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
17.6.21 22:03

Gynekoložka mi napsala kyselinu listovou, ale teda hooodně jsem to flákala. Trochu poctivěji jsem ji začala brát, až když jsem fakt těhotná byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
17.6.21 22:05

Před otěhotněním (když beru to jediné plánované) listovku, pak od 3. měsíce do osmého jsem přidala rybí olej, od 6. měsíce do konce vápník a po celou dobu mangezium, to ale jen z důvodu nesnesitelných křečí v nohou (35.týden jsem vysadila).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2069
17.6.21 22:26

Za mě kontryhel.. Pila jsem ho pokaždé když jsem chtěla otěhotnět a zadarilo se docela brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
17.6.21 22:36

Nebrala jsem žádné vitamíny.. A otěhotněla jsem hned 😊pak sem začala brát kyselinu listovou a teď femibion 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
17.6.21 22:40

Já jsem brala vitamíny pro těhotny z DMka. Teď teda beru něco z lékárny, protože jsem měla nějaký příspěvky od pojišťovny plus rybí tuk. Myslim, že to je prašť jak uhod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
17.6.21 22:48

Před otěhotněním Inofolic, ten mi kdysi jako jediný trochu zkrátil cyklus. Dobírala jsem ho ještě pak na začátku těhotenství. K otěhotnění jsem však stejně měla od lékaře Clostilbegyt a injekci Ovitrelle, takže Inofolic tam asi roli nehrál. Když jsem v 1. trimestru dobrala Inofolic, koupila jsem si kyselinu listovou, to bylo zrovna den před 1. těhotenským testem. :lol: Potom jsem si koupila GS Mamavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat