Ovitrelle a vyrážka

22.12.20 08:42

Ovitrelle a vyrážka

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda se vám taky po injekci ovitrelle objevila vyrážka? Ovitrelle jsem dostala vcera poprvé u doktora, mělo by mi to podporit ovulaci a otehotneni. Vyrazka není nejak velká, jsou to spíše 3-4 větší puchyrky, vypadá to jako od komara. Každopádně svedi to hodně

Příspěvek upraven 22.12.20 v 09:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4466
22.12.20 09:01

Myslíš vyrážka v místě vpichu nebo někde jinde? Nemůže to být alergie na dezinfekci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
22.12.20 09:04

@Martina Číža já měla v místě vpichu pokaždé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.12.20 09:06

Vyrazka se mi objevila na zadech u ramen :) misto vpichu je klidné, ani není vidět kde vpich byl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.12.20 09:09

Jinak bych zavolala na gyndu, ale dnes ani zitra tam nikdo není, tak nevím jestli dále používat. Nic jiného mě netrápí. Jen ta svediva vyrážka, která se ale vydržet dá, pokud zůstane jen u toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
22.12.20 09:15
@Martina Číža píše:
Jinak bych zavolala na gyndu, ale dnes ani zitra tam nikdo není, tak nevím jestli dále používat. Nic jiného mě netrápí. Jen ta svediva vyrážka, která se ale vydržet dá

Tak ovitrelle se snad pouziva jen jednorazove ne? Dalsi az pristi mesic, tak to uz snad na gynde nekdo bude…jinak v pribalovem letaku jsou nezadouci ucinky, ktere muze lek zpusobovat, je tam i toto? Ze muze zpusobit vyrazku a jak casto se to stava? Nahlas to na gyndu, az tam nekdo bude..ja bych rekla, ze je to spis nahoda..vem si zyrtec/zodac…namaz fenistylem nebo hydrokortizonem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
22.12.20 09:28
@Martina Číža píše:
Vyrazka se mi objevila na zadech u ramen :) misto vpichu je klidné, ani není vidět kde vpich byl :)

Podle mě je to náhoda a nesouvisí to s injekcí. Nikam bych nevolala: i kdyby to náhoda nebyla, pár pupínků tě nezabije, v aplikaci Ovitrelle to překážkou nebude a nikdo ti neporadí nic lepšího, než si to namazat hojivou mastí a koukat, jestli se to nerozlézá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.12.20 09:33

@SlečnaDahlia super, děkuji :D tohle se skutečně vydržet dá, jen jsem měla spíš obavy zda budu dalším dávkam příští měsíc znovuschopná, když mám nezadouci reakci. Zřejmě bude potřeba IVF proces a tak jsem si říkala : sakra, tak tu stimulaci musím stopro zvládnout, v tomhle nesmí být problém:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
22.12.20 09:54
@Martina Číža píše:
@SlečnaDahlia super, děkuji :D tohle se skutečně vydržet dá, jen jsem měla spíš obavy zda budu dalším dávkam příští měsíc znovuschopná, když mám nezadouci reakci. Zřejmě bude potřeba IVF proces a tak jsem si říkala : sakra, tak tu stimulaci musím stopro zvládnout, v tomhle nesmí být problém:))

Pokud je tvůj jediný problém po Ovitrelle vyrážka, jsi šťastná žena :D Já po něm vždycky dva týdny chcípám. Ale je účinný, tak nedržkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat