Ovitrille a úspěšnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leslii
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 18:14
Ovitrilu a úspěšnost

Zdravím holky. Má někdo zkušenosti s ovitrillem a jaké? 23.10.2018 mi bych píchnout, doktorka říkala, že ovulace dojde do 24hod. Nicméně tulení bylo 24.10 a ovulace byla až den poté (už jí poznám). Myslíte, že je nějaká možnost? ;)

Reakce:

leslii
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 18:17
@leslii píše:
Zdravím holky. Má někdo zkušenosti s ovitrillem a jaké? 23.10.2018 mi bych píchnut, doktorka říkala, že ovulace dojde do 24hod. Nicméně tulení bylo 24.10 a ovulace byla až den poté (už jí poznám). Myslíte, že je nějaká možnost? ;)

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 126 příspěvků 27.10.18 18:21

Ano, spermonici vydrží čekat na vajíčko až tři dny. Samozřejmě i samotná cesta jim trvá takže tam určitě byli včas.

leslii
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 18:54

Amy moc děkuji, uvidíme, co bude dál. Po loňském samovolném potratu se nám nějak nedaří

lachtanice86
Kelišová 6366 příspěvků 27.10.18 19:20

@leslii zkušenosti mám takové že ovitrelle nepomohl ani jednou. Pichnut 3×

leslii
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 19:55
@lachtanice86 píše:
@leslii zkušenosti mám takové že ovitrelle nepomohl ani jednou. Pichnut 3×

Děkuji za každou zkušenost. Jak se to říká? Tonoucí se i stébla "chytá

lachtanice86
Kelišová 6366 příspěvků 27.10.18 20:08

@leslii jasný. Každý zabere něco jiného. Mně to naopak zkrátilo cyklus a celý rozhodilo. A to ani nemluvím o vedlejších účincích.

leslii
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 20:12

@lachtanice86, no mě to takhle rozchodil Utrogestan. Ten jsem už odmítla. A Ovitrill jsem si řekla, že prubnu, pokud nezabere, nechám to plynout, uvidím s čím příjde příroda ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >