Je bílý výtok předzvěst ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 18:20
Vytok... Poradite?

Dobry podvečer.
Zacali jsme s manželem snažit o miminko a nechavame tomu volny průběh… Ale nikdy jsem se nezkoumala a nehlidali si ovulaci atd…
Ted mam 6 dni po menstruaci… 5 dnu po jsme s manželem měli nechráněný sex a dneska ten 6 den po se mi objevil bílý výtok… Nevíte jestli je to předzvěst ovoluce? :)

Nebo co by to mohlo byt?

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19294 příspěvků 26.10.18 19:04
@Anonymní píše:
Dobry podvečer.
Zacali jsme s manželem snažit o miminko a nechavame tomu volny průběh… Ale nikdy jsem se nezkoumala a nehlidali si ovulaci atd…
Ted mam 6 dni po menstruaci… 5 dnu po jsme s manželem měli nechráněný sex a dneska ten 6 den po se mi objevil bílý výtok… Nevíte jestli je to předzvěst ovoluce? :)Nebo co by to mohlo byt?

Takže jsi dneska 11. den? Pokud jsi předtím brala antikoncepci, tak je to normální, různě se to mění.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 26.10.18 19:05

Bily vytok je behem cyklu normalni. Ovulacni vytok je bilkovy. Tahly, pruhledny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 19:34
@pikola píše:
Takže jsi dneska 11. den? Pokud jsi předtím brala antikoncepci, tak je to normální, různě se to mění.

Prášky neberu už dva roky. 11 dnu to není. Je to 6 dni.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6358 příspěvků 26.10.18 19:44
@Anonymní píše:

Však ano 11 dnů. Cyklus se počítá od prvního dne MS.

pikola
Neúnavná pisatelka 19294 příspěvků 26.10.18 19:45
@Anonymní píše:

Takže jste celou dobu při menstruaci měli styk? Když jsi krvácela? Ovulace to nebude, to je brzy.

radkka
Generální žvanilka 20680 příspěvků 26.10.18 19:57
@Verun83 píše:
Bily vytok je behem cyklu normalni. Ovulacni vytok je bilkovy. Tahly, pruhledny.

Ovulaci jsem vždy poznala na 100 % a tenhle výtok jsem nikdy neměla, vždy byl bílý, jen ho při ovulaci bylo víc… A otěhotněla jsem v pohodě :nevim:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8771 příspěvků 33 inzerátů 27.10.18 06:05
@radkka píše:
Ovulaci jsem vždy poznala na 100 % a tenhle výtok jsem nikdy neměla, vždy byl bílý, jen ho při ovulaci bylo víc… A otěhotněla jsem v pohodě :nevim:

Kazdy to ma jinak. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >