Použít raději postinor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 26.10.18 11:50
Použít raději postinor ?

Hezké poledne… Menstruace mi skončila před týdnem. Včera jsme měli s přítelem pohlavní styk, antikoncepci neberu, chvíli měl kondom a chvíli ne.. sperma skončilo venku. Dítě teď určitě nechceme. Ale přece jen mi vrtá hlavou, jestli si raději nevzit postinor. Sex trval asi 2 - 3 hodiny, ale na tom asi nezáleží. Jasně, měla jsem nad tm přemýšlet dřív, ale stalo se… děkuji za rady

Reakce:

anupati
Kelišová 5960 příspěvků 5 inzerátů 26.10.18 12:04

Rozhodne. Bez ironie, pokud dítě 100 % nechceš a sperma bylo venku, tak asi není co řešit.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 26.10.18 12:06

@anupati myslela jsem, že skončilo venku, jakože neskončilo ve mně…

migmina
Kecalka 110 příspěvků 26.10.18 12:09

Pokud neskoncilo v tobe tak bud v klidu,ale zase nevis jestli nejaka kapicka v tobe neni.pro jistotu bych radsi uzila postinor.nikdy ne­vis

anupati
Kelišová 5960 příspěvků 5 inzerátů 26.10.18 12:15

@pajule022 Tak já jsem u toho nebyla, bohudík :mrgreen: , takže to nemůžu posuzovat…ale při sexu 2 - 3 hodiny, kondom měl, kondom neměl…nevím, kdy došlo k nějaké ejakulaci, jestli něco částečně už v průběhu… nemáš jistotu? Tak to udělej jednoduše. Mě osobně se stalo, že jsem otěhotněla právě z „kapky štěstí“. Bez dokončené ejakulace, takže jsem si taky myslela, že z toho styku těhotná být nemůžu, taky jsem zvažovala, jestli si raději nejít pro postinor, no a nešla.

modravlocka
Kecalka 219 příspěvků 26.10.18 12:15

Tak hlavně nepíšeš ani jaky den cyklu k tomu došlo. Jsou dny, kdy je riziko těhotenství nepoměrně vyšší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 12:22

Chvili kondom mel a pak ne.sperma skoncilo venku.to prasknul???nepises konkretneji…pos­tinor zarucene.priste pouzivej radsi prasky kdyz je kondom fuj :nevim:

Zuzulunka
Kecalka 151 příspěvků 26.10.18 12:36

Jo já si ho jednou vzala, sice asi po 12hodinách ale už se mi tu plazí pul roční princezna :potlesk: :lol:

Anny A
Stálice 91 příspěvků 26.10.18 12:45

Taky tomu uplne nerozumim… ale jestli neskoncilo sperma v tobe tak bych si postinor asi nebrala…

Kakika
Extra třída :D 14938 příspěvků 26.10.18 13:02

@pajule022 MS skončila před týdnem? Noo, já bych si ten Postinor vzala. Kapička lásky nic neříká? :nevim: Čím déle ale budeš čekat na reakce na emiminu, tím menší je důvod brát si Postinor, protože jeho účinnost pak klesá.

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 26.10.18 13:09

Vzala bych si ho..

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 26.10.18 13:13

Uz jsi v lekarne? :mrgreen: Rozhodne vzit a priste vice bystrosti,kdyz ditko neplánujete.Tohle je totiž vyborna cesta se k nemu dostat.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 26.10.18 13:53

Tak holky už jsem byla v lékárně. Nebudu nic riskovat. Ikdyz už je to 24 hodin, snad to bude fungovat, kdyby mě náhodou oplodnil. :)

migmina
Kecalka 110 příspěvků 26.10.18 14:31

Pokud mimco neplanujete chrante se.nechapu partnera jeste sunda gumu nezodpovedne!!!

Zuzulunka
Kecalka 151 příspěvků 26.10.18 15:14
@pajule022 píše:
Tak holky už jsem byla v lékárně. Nebudu nic riskovat. Ikdyz už je to 24 hodin, snad to bude fungovat, kdyby mě náhodou oplodnil. :)

Muže být pozdě a nemusí, zaleží na ovulaci :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >