Ovocný čaj

44
10.5.07 10:20

Ovocný čaj.

Chtěla jsem se zeptat, odkdy se může dávat dětem místo dětského normální ovocný čaj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

278
10.5.07 13:18

Ahoj Ni-Ki,
předpokládám že se ptáš pro svoje mladší dítko… já začala dávat ovocný čaj dceři kolem 15m. Ale byl to dětský čaj od Apotheky - dá se koupit v lékárně, je i levný a chutný. Jinak jsem ještě zkoušela dělat domácí „odvárky“ ze šlupek jablek (nejlépe ale domácích, nepráškovaných), maliny, jahody. Záleží, jestli netrpíte nějakou alergií, my byly v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.07 14:04

Marky
když jsi začala dávat čaj až od 15m, co pilo miminko do té doby?
Jen převařenou vodu?

Dívala jsem se, že se vyrábí čaje pro miminka už od 3m.
Denisce bude 7m a zatím je jen kojená.
Chci začít dávat čajík (a pak pomalu příkrmy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
20.12.07 14:26

Raketka.com
ne že bych nechtěla dávat čaj dříve, ale ona všechno odmítala a pila jem MM nebo vodu 8) vím že jsou i super čaje Bio sypané s laktozou, nebo jak jsem psala výše ovoc.čaje sáčkované… naše děti upřednostňovaly MM, pak vodu a nakonec nepřislazované ovocné čaje. teď už ale jedou i 100% šťávy ředěné jejich vodou, celé ohřáté :lol: Synek se od sestřičky učí rychleji a taky není tolik vybíravý.
já myslím že záleží na dítěti, co mu nakonec zachutná a na tobě, co mu nabídneš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
21.3.12 20:24

Ahoj, máme ukončený 6. měsíc. Malá nechce bylinkový dětský ani černý čaj, voda jí taky moc nejede. Tak jsem koupila neslazený ovocný čaj od Hippu od uk. 4. měsíce. Dáváte taky dětem? Ovocné se mají prý dávat později. :nevim:
Po zeleninových příkrmech má tuhou stolici. Koupila jsem nepřislazenou hruškovou šťávu. Na nich jsem se dočetla, že šťáva i ten neslazený ovocný čaj může kazit zuby. Žádné ještě nená, ale co vy na to? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3960
21.3.12 20:41

chtěla bych jen radu.. náš malý už od mala pije jen dětské bylinkové čajíky, jak mu dám něco jiného (teď jsem třeba koupila ovocný od hipp) tak to prostě nechce.. ale já četla, že to taky není dobrý, dávat pořád jen bylinky.. co myslíte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
21.3.12 20:44

aajulinka: Já míchám půl napůl bylinkový s ovocným… protože bylinkový samotný nechce, ale musím jí dávat fenyklový. jediný způsob jak to do ní dostat je půl napůl. Zkus to, možná že to projde. bude to chutově tročku jinačí, ale pořád tam ty bylinky budou cítit.

Jajul: no, neměl by to pít ale pořád… a zřeď mu to půl napůl minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
21.3.12 21:09

Tak to se divím, že nejsem bez zubů. Já piju neslazený ovocný čaj na hektolitry. 8o :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
21.3.12 21:44

Nám na tuhou stolici po příkrmech zabírala meruňková nebo švestková šťávička po lžičkách.Pokud to to dítě nemá celý den pořád a ve flašce, která se mu otírá o ty dásna, tak proč ne.
Jinak my měli ovocný od 6.měsíce pytlíkový neslazený z lékárny.Byly asi 4 různé příchutě.Byl takový hodně slaboučký, podle mně, ale malá ho pila.

• Nahlásit
  • Citovat
16783
22.3.12 07:55

Ovocný sáčkový z lékárny? Řekni mi kterej? Já žádnej ovocnej nikde nesehnala, to co se tváří jako ovocný čaj je zas a opět bylinkovej s ovocnou příchutí :cert: :cert: :cert: :cert: Cpát do dítěte bylinky pořád odmítám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
22.3.12 08:14

Kupovala jsem tento http://www.lboro.cz/shop.php?…
pak malé ještě chutnal pomerančový a třešňový.

• Nahlásit
  • Citovat
16783
22.3.12 08:59

Tak ten tady nemaj, jak jinak, ale stejně, jak tam je něco proti nadýmání, malej prdí jak blázen a bolí ho bříško. On má to zažívání nějaké naprd :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama