Ovu test a těhotenský test...

14
9.5.21 19:14

Ovu test a těhotenský test...

Holky narazila jsem na diskuzi, že Ovulační test dokázal detekovat těhotenství…
Nějaký ten měsíc se snažíme o mimiska ale téhle měsíc mě.9 DPO bolí prsa a mám tlaky v podbrisku (příznaky si určitě po tolika zklamání Jsou vsugerovanee..)tak jsem vyzkoušela ovu test. a byl slabé pozitivní byl tam duch.. tak že negativní..
Otázka zní máte někdo zkušenost ovulační testy na potvrzení těhotenství a který den po by mohl ovulační test detekovat raně těhotenství..
Moje zvědavost…dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
9.5.21 19:25
@Zarazara píše:
Nějaký ten měsíc se snažíme o mimiska ale téhle měsíc mě.9 DPO bolí prsa a mám tlaky v podbrisku (příznaky si určitě po tolika zklamání Jsou vsugerovanee..)tak jsem vyzkoušela ovu test. a byl slabé pozitivní byl tam duch.. tak že negativní..
Otázka zní máte někdo zkušenost ovulační testy na potvrzení těhotenství a který den po by mohl ovulační test detekovat raně těhotenství..
Moje zvědavost…dekuji

Ano, ukazal mi tehotenstvi, ale az tesne pred vynechanim ms.
Urcite ovulacni test neslouzi misto tehotenskeho a neni to tak, ze by vam tehotenstvi ukazal driv, nez test tehotensky, takze je vlastne blbost si ho delat, pokud mate doma klasicky teh.test.

Ja si ho udelala, protoze jsem jich doma mela jeste plno a tehotensky zadny.
A byl jasne pozitivni.

Takze nejaka slaba druha carka a jeste k tomu 9dpo je uplne o nicem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
9.5.21 19:36

Slabá druhá čárka na ovulačním testu je skoro vždycky, nikdy jsem nezažila jednočárkový ovulační. S blížící se menstruací v těle stoupá i hladina LH, takže druhá čárka přirozeně sílí. Ani to není známka těhotenství. V případě těhotenství jsou na ovulačním testu dvě stejně silné čárky. Bývá to tak den před nebo v den vynechání menstruace.

Ale celé je to jen takový experiment nebo nouzovka, když není po ruce těhotenský test. Jen ten těhotenství potvrdí. Ovulační může jen naznačit, že se v těle něco děje a nebude od věci udělat si tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
9.5.21 20:09
@Zarazara píše:
Moje zvědavost…dekuji

Ne. Když jsem sledovala ovulaci, vzala jsem ovulační test. MS nedorazila, použila jsem těhotenský test. Zní to dost logicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
9.5.21 20:41

Rozhodne ti ukaze tehotensky test driv tehotenstvi nez ovulacni test. Navic ducha na ovulacnim testu budes mit podle me vzdycky. :nevim:… nechapu smysl tehle dikuze, je jich tu asi tak 150 a pokazdy holky napisou stejny odpovedi. Udelej si tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
9.5.21 20:59

Děkuji holky…jen jsem. potrebovaka potvrdit moji teorii…že je to nesmysl o tom ovulacnim testu co jsme se dočetla…právě že mi to nedávalo logiku tak jsem se musela utvrdit v mém tvrzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat