Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, 25.3.2021 mi byl odstraněn levý vejcovod (MT v 7tt). MS dorazila cca po měsíci od zákroku (jako běžná Ms). Jsem celkově fit, nic mě nebolí. Chtěla jsem se zeptat zda-li jste se některé snažily hned po 1. MS. V nemocnici mi moc neřekli jen to, že snažení za 2 měsíce. Ja bych se chtěla už začít snažit, tak jen jestli je tu někdo komu se to povedlo. Moc děkuji za odpovědi.
Já bych postupovala podle toho, co doporučili doktoři. Mně po MT doporučili pauzu 3 měsíce. Tělo se musí zahojit ![]()
Taky mi doporučili čekat 3 měsíce a dřív zkoušet bych si to neriskla. Vevnitř se ty jizvy hojí fakt dlouho, počkejte ještě aspoň jednu MS ![]()