Snažení po mimoděložním po prvním cyklu

35
8.5.21 18:25

Snažení po mimoděložním po prvním cyklu

Ahoj holky, 25.3.2021 mi byl odstraněn levý vejcovod (MT v 7tt). MS dorazila cca po měsíci od zákroku (jako běžná Ms). Jsem celkově fit, nic mě nebolí. Chtěla jsem se zeptat zda-li jste se některé snažily hned po 1. MS. V nemocnici mi moc neřekli jen to, že snažení za 2 měsíce. Ja bych se chtěla už začít snažit, tak jen jestli je tu někdo komu se to povedlo. Moc děkuji za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
pajka08
8.5.21 21:33

Já bych postupovala podle toho, co doporučili doktoři. Mně po MT doporučili pauzu 3 měsíce. Tělo se musí zahojit :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
203
8.5.21 21:50

Taky mi doporučili čekat 3 měsíce a dřív zkoušet bych si to neriskla. Vevnitř se ty jizvy hojí fakt dlouho, počkejte ještě aspoň jednu MS :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová