Krvacení v polovině cyklu a negativní ovulační testy

Anonymní
9.5.21 10:00

Krvacení v polovině cyklu a negativní ovulační testy

Už dvakrát se mi stalo, že v polovině cyklu jsem začala krvácet s hlenem (podobně jako při MS, není to špinění). Krvácení vždycky trvalo jen přes jeden den, vyvalilo se najednou více krve a pak to dojíždělo. Teď si dělám i ovu testy, ale jsou negativní :( Říkala jsem si, že je to asi ovulační krvácení, ale to už by se mi test ukázal jako pozitivní? A taky se v případě ovu krvácení píše spíše o špinění.
Jinak žádné problémy nemám, ms mám pravidelnou. Měl to někdo podobně?

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová