Reklama

Ovulace a NosiFol Forte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.12.16 09:28
Ovulace a NosiFol Forte

Ahoj holky, snažím se zjistit si ovulaci, tak zkouším ovulační testy, od 12. dne cyklu jen slabá čárka, duch, pak jeden den silnější, ale ani jednou dálnice, 15. DC jsem začla krvácet a to druhý den po sexu, přestalo to 17. DC. Snažíme se teprve druhý měsíc, ale nikdy jsem neměla problémy s krvácením uprostřed cyklu, nechápu proto takové stavy, minulý měsíc jsem krvácela od 21. DC a příčinou byla cysta, proto na doporučení beru NosiFol Forte, mohlo by to být NosiFolem, zase cystou nebo to byla ovulace? Co myslite vy?

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 28.12.16 11:06

Mohlo to být i ovulací, mohlo to být spíš cystou. Nosifol jsou jen vitamíny na podporu ovulace a tedy i upravení cyklu. Nejsou v tom žádné hormony, nemyslím si, že by to bylo z něj :think:

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 28.12.16 11:11

@Mpmarley jak už tu bylo psáno. Nosifol jsou pouze vitamíny které by asi tohle opravdu nezpůsobily. Z vlastní zkušenosti můžu říct že se to čas od času může stát. Uvidíš jaké to bude příští měsíc jak s ovulací tak s MS a kdyby to bylo opět takové tak bych se šla poradit s doktorkou ;)

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.12.16 11:26

Já doufám, že mi zesílila ovulace díky nosifolu, další cystu nee :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama