Reklama

Snazime se o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara859
Povídálka 23 příspěvků 25.12.16 18:54
Snazime se o miminko

Ahoj holky, s pritelem se snazime o mimco, snazili jsme se dva dny pred ovulaci coz bylo 7.12 a i v den ovulace i po ni, ovu byla 9.12. a tyden po te me zacala nesnesitelne bolet prsa, vyskalali mi na nich zily a to je dodnes, zacalo me bolet v podbrisku jako na ms ale ta ma dva dny zpozdeni, k tomu mam bily kremovy vytok, pred ms sem jeden den slabe spinila. Bazalni teplota se drzi nad 37°C, prsa stale bolej ale uz ne tak hrozne a podbrisek boli casteji kdyz neco delam..nevim zda by mi tt uz neco ukazal, nechci byt zbytecne zklamana.. Mate s tim nejaka zkusenosti? Mely jste to stejne a byli jste tehu a ukazal vam to test? Mockrat dekuji za vase odpovedi :kytka:

Reklama

Reakce:

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 25.12.16 19:03

Tohle už by ti test měl ukázat :)

Lara859
Povídálka 23 příspěvků 25.12.16 19:15
@zelenoockaa19 píše:
Tohle už by ti test měl ukázat :)

Dekuji snad ano, porad mam pochybnosti kdyz to brisko poboliva jako na ms :think: :pankac:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.12.16 19:41

Odpoved na tohle tady najdes v desitkach diskuzi. Na testech s citlivosti 10 si prectes, ze jsou od prvniho dne vynechane menstruace.
Jinak popisovane priznaky (az na bazalku) ma kazda snazilka. Drzim palce, aby se vam postestilo a dve carky na testu byly

Lara859
Povídálka 23 příspěvků 25.12.16 19:44
@Devuska píše:
Odpoved na tohle tady najdes v desitkach diskuzi. Na testech s citlivosti 10 si prectes, ze jsou od prvniho dne vynechane menstruace.
Jinak popisovane priznaky (az na bazalku) ma kazda snazilka. Drzim palce, aby se vam postestilo a dve carky na testu byly

Moc dekuji:-) pockam jeste tak dva dny a udelam si ten test :kytka:

Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 25.12.16 19:54

Už by ti mel ukazat test. Ale prosinec je nejkay zázračný měsíc, skoro všem se zadarilo. :kytka:

Barbulinda
Stálice 51 příspěvků 25.12.16 20:01

@Lara859 Ahojky já měla chytnout ms 22.12.a nic…vcera jsem udelala test a ejhle pozitivni :potlesk: mam stale bolesti jako pred ms az se obcas bojim :roll: bily vytok taky..takze za sebe tichounce gratuluju a urcite bych se nebala si test hnedka udelat :srdce: drzim palce! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 20:16
@Sphynx Lady píše:
Už by ti mel ukazat test. Ale prosinec je nejkay zázračný měsíc, skoro všem se zadarilo. :kytka:

Mohu potvrdit i my patříme mezi ty šťastné s // co se zadařilo tento měsíc :dance:

Lara859
Povídálka 23 příspěvků 25.12.16 20:49

Jee holky dekuju, moc jste me potesili a gratuluji :kytka: :srdce: to brisko boli ze mam i pochybnosti ale snad je tento mesic opravdu zazracny a postestilo se i nam :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama