Nepodařené IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 20.12.16 09:56
nepodařené ivf

Ahoj holky

Jsem po 2.ivf zavedeno 5.12 jedno embryo dnes jsem začala krvácet a z krve negativní jsem z toho hodně špatná Máme ještě 4 zmražené na ket oba dva jsme zdraví nevím kde je chyba mate taky nějaké zkušenosti nedelali nam imunologii chodim do. Podoli tak nevim zda si ji radeji nemam. nechat udělat imunologii prosim o radu
 Děkuji

Příspěvek upraven 02.01.17 v 20:18

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 7 inzerátů 20.12.16 10:00

@Lidušk
Ahojky.
Vydrž, nám vyšlo IVF až na počtvrté a to jsme neměli ani z jednoho na zmražení, musela jsem všechnu stimulaci a odběr absolvovat při každém IVF.
Dopadne to dobře - hlavně, že máte mražáčky. :mavam:

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 20.12.16 10:25

@Lidušk u nas podobně jak u @HandulkaK zadařilo se na 5.pokus a vždy proběhl celkový IVF postup…ano bylo to hrozně náročné, chápu tvé pocity bezmocnosti, ale nevzdavejte se. Ted nech tělo 3.mesice odpočívat a pak zas hurá do toho
Zacni si cvičit mojzisovku, chod na návštěvy za miminky a zkus být co nejvíc v klidu
K caru mas důvěru? Já vždy po 2 pokusech sla jinam. A vsichni dělali to samé, jen tenn poslední úspěšný pokus byl v gennetu a tam měli postup trochu odlišný. Me to vnitne hodne uklidnilo.
Preji moc stesti

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 20.12.16 10:47

Ahojm,

díky moc holky, chodím do Podolí věřím jim jsou moc hodní a skvělý přístup, Mojžíšovku cvičím, je mi ale už 37.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 10:51

Tak já mám 2 děti z IVF. U nás to klaplo, jen když jsme zaváděli 2 embrya. První pokus-zavedeny 2 ( narodila se dcerka) Druhý pokus-zavedeno 1 ( nic) Třetí pokus-zavedeny opět 2 ( druhá dcera) Neboj, i vy se dočkáte :mavam:

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 20.12.16 10:52

Nezoufej zeno, to ještě půjde. Me teda v Podolí tocili, ale ted muze byt lip…
Estli jsi z prahy, zkus Institut tradiční čínské medicíny na Nar. tride doktorka Zhang (ci podobne) zaměřuje se na zensky vnitřek, třeba by pomohla.
A při té mojzisovce ti dělají i odblokování pánve a mobiliaci?

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 20.12.16 10:53

Mam za sebou nekolik IVF, vetsina uspesnych, ale vzdy SP, po vycerpanach pokusech minimalky, ale 2 ze 3 bez ET, ja teda vse absolvovala v jedinem centru, protoze k lekari jsem mela a mam duveru. Ted jsem po 10 letech prirozene tehotna, nyni 15.tr, muj dr.me do pece tehotnou nechtel, tak si me nechal dr. v CAR a delal vse, aby jsme to ustali, problemy byly, posledni krvaceni ve 12.tt, ale mimco v poradku.
Chce to opravdu duveru k lekari a ikdyz se nedari nevzdavat to, ale bojovat, driv ci pozdeji to prijde, u nas je to zazrak, spatny spermiogram a u me po letech nizka ovarialni rezerva.
A jaka mate vysetreni? Mne po vsech potratech na imunologii v Praze prisli na celiakii, krom potratu zadny priznak.

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 20.12.16 11:06

Ahoj,

máme pouze vyšetření krve a tam vše v pořádku, imunologii vůbec nedělali, ale teď až půjdu chci ji nechat udělat

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.12.16 11:47
@Lidušk píše:
Ahoj,máme pouze vyšetření krve a tam vše v pořádku, imunologii vůbec nedělali, ale teď až půjdu chci ji nechat udělat

Ahoj já tedy za sebou nemam ivf ale tu imunologii ano a v podstate ta léčba vypadá u všech stejne (a většina lidi tam ma blbe výsledky takze pak léčbu podstupuje) a to je 3 měsíce sex jen s kondomem a k tomu brani prednisonu. Ja tedy ten prednison nakonec nebrala, místo toho jsem mela wobenzym, ale na kontrole jsem mela uz výsledky v normě a bylo to velké zlepšení. Takze pokud u vás není predpoklad ze byste otehotneli prirozene tak si možná tu sexuální abstinenci/sex s kondomen naordinujte uz ted. Můžete tim ušetřit par měsíců.
Jen návrh, ja bych to tak asi udělala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >