Po první IUI - menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 16.12.16 08:01
po první IUI - menstruace

Hezké ráno :)

Mám za sebou první IUI. Doktor mi dělal 2 inseminace. Od první inseminace to je 14 dnů a od druhé 11 dnů. Menstruaci mám pravidelnou 28-29 dní, teď bych jí měla dostat 20. 12. nebo 21.12., ale dneska ráno jsem na kalhotkách objevila krev (24 DC).
Stalo se to některé?
Nevím jestli to je menstruace, nebo že jsem potratila, nebo že jsem těhotná :nevim: :,(

Reakce:

Nikmarka
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 16.12.16 08:14

Může jít o zahnízďování. Zkus zítra nebo pozítří testík, hodně štěstí :kytka:

Bobby
Extra třída :D 14052 příspěvků 16.12.16 08:15

Může to být k nidaci…uvidíš jesrli se ms rozjede

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 16.12.16 09:33

No asi se mi menstruace začíná rozjíždět :,( Jen je zvláštní že jí mám už 24 DC, to se mi nikdy nestalo.

Nikmarka
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 16.12.16 09:38

@LucieM34 A ten test si nezkoušela?

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 16.12.16 09:42

@Nikmarka nevím jestli by tam něco bylo vidět, tak brzy.

Bobby
Extra třída :D 14052 příspěvků 16.12.16 09:47

@LucieM34 dušík už by mohl jít vidět…

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 16.12.16 10:14

Ja sem to po prvni iui dostala o 3 dny drive a po druhe o 2 dny pozdeji :( a ted na mne ceka ivf, protoze na to nemam nervy :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >