"Zlepšení" ovulace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 12:59
,,zlepseni´´ ovulace

Ahoj holky,

chcela by som sa opytat, ci vam nieco pomohlo k ovulke. Snazime sa asi 4-5 cykolv. Najpr nepravidelne, posledne 3 aj s ovu testami a posledny aj s concieve plus gelom. Pri poslednom cykle som mala 15 DC krasne pozitivny test, 16 DC vecer bola podla vsetkeho ovulacia. DR mi ale rano na folikulometrii vsravela, ze folik ma 17.5 mm priblizne tak som si nie ista, ci mohol do vecera narast a ci by praskol aj pri velkosti cca 19mm? DR mi vravela, ze ovu asi bola, kedze ma aj pichal lavy vajecnik, ale nic blizsie…ci moze prasknut aj mensi folik- ais moze, ale ci obsahuje aj vajicko a tak…predpisla mi clostik, ze mam braz od 3dna ms jeden rano a jeden vecer a potom prist na injekciu…Lenze ja by som este nerada do seba pchala chemiu, kedze mam stitnu zlazu ok a pride mi, ze aj ms mam normalne, cca 30 dnove cykly, aj krvacanie pri ms 5 dni, siesty spinenie..pride mi, ze je vsetko v poriadku a nemam znaky problemv s ovulaciou.

Tak suma sumarum:
Pomohlo vam nieco k,,zlepseniu´´ ovu? nejake vitaminy alebo caje? Vela sa pise o kontryhele, ale ten asi nema taku finkciu…skor rast sliznice, ze?

Teraz som 9 DC, tak neviem ci sa mohlo zadarit z predchadzajuceho pokusus, snazili sme sa dva dni za sebou pred ovu a den po ovu… Len som vystrasena, ci ta ovu vobec fyziologicky bola… Neviem ci mam zmenit dr alebo skusit ten clostik, s tym mate nejake skusenosti? Nerada by som hned dvojicky :mrgreen:

Dakujem za akukolvek radu, postreh…

pekny den,

S.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5360 příspěvků 14.12.16 13:04

Já bych ho nebrala, je po něm větší šance na dvojčata. Snažíte se ještě krátce, já bych to vůbec neřešila a nechala to zatím plynout.

histep
Závislačka 3491 příspěvků 14.12.16 13:10

Snažíš se 4-5 cyklů a už řešíš folikolometrii, clostyl (navíc 2× denně???), a předpokládám injekci pregnylu. Proč do sebe hned rvát hormony? To na to dítě tak moc spěcháš?
Chce to hlavně klid.

Tichošlápek
Extra třída :D 10502 příspěvků 14.12.16 13:14

Tak mne pomohl jen ten clostik. Šance na dvojčata po něm možná je, ale vzhledem k tomu, ze te sleduje dr na ultrazvuku, tak víš kolik mas foliku a jestli to chceš risknout nebo ne.

Ale je ovulaci prokazatelně neměla. U tebe bych pockala, snažíte se krátce

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 13:16

@histep ahoj, je to tak jesitne, ale kazdemu v mojom okoli sa to podarilo na prvy-druhykrat…preto som zacala patrat, ci som v poriakdu a chcela ist na folikulometru…s tym clostylom prisla dr, ale ako som pisala, nechcem sa pchat hormonami, ked vyzera, ze vsetko mam ok… nespecham pre nic konrketne, len preto, ze uz deitatko chceme :) preto sa pytam aj na ine alterativy, vitaminy…ovu testy mam kazdy cyklus pozitivne 15-16 DC- ale ta pozivitia neznamena, ze ovu prebieha

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 13:18

@Tichošlápek prave dr minuly cyklus ovu sliznicu nevidela vobec vraj…a tento ako hovorim, folikul 17.5 mm…to je podla mna malo a na druhy den uz bolo,,po´´ ovu…urcite, este pockame, nadej zomiera posledna a priroda je mocna, len som sa chcela informovat

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 13:19

@simusiacik Já brala taky clostík a čekám po něm dvojčata :kytka: a to jsem měla nachystané dvě vajíčka a obě se uvolnily :palec: tak pokud dvojčátka nechceš, tak zkus jen bylinky ;) třeba ten kontryhel nebo pak je přípravek Nosifol :) nebo mrkni do diskuze Dlouhodobé snažilky, tam ti holky určitě poradí ;) :mavam:

histep
Závislačka 3491 příspěvků 14.12.16 13:23

Pokud chceš vědět, zda ovulace probíhá, což s pravidelnými cykly a pozitivními ovulačními testy zřejmě ano, tak si zkus pár měsíců měřit bazální teplotu. Je to sice zdlouhavější, ale relativně spolehlivé, navíc bezplatné - ultrazvuky myslím pojišťovna proplácí jen 6 ročně.
Ale jak říká moje gynekoložka, jedinou známkou toho, že ovulace skutečně proběhla a správně, je následné těhotenství :nevim:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 13:39

@histep tak asi to skusim..uprimne, nechce sa mi do toho, mam dost rozhadzany biorytmus :D ale tak snad to aspon mesiac, dva zvladnem, pre uplne potvrdenie.. asi osm sa do toho az moc vlozila :D ked kazdy strasi, ze folik musi byt neviem kolko mm a bez toho ovu neni a hlen a neviem co… asi skusim robit dalej ovu testy, pouzivat gel a ak dojde ms tak skusim tu bazalku a uvidime no…je to cista alchymia :pocitac:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 13:40

@kanka80 dakujem,skusim sa tam poziret. haha tak dvojicky este nieee :dance: ale manzelovi by nevadilo mat to odbite naraz haha

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 14:03
@simusiacik píše:
Ahoj holky,

chcela by som sa opytat, ci vam nieco pomohlo k ovulke. Snazime sa asi 4-5 cykolv. Najpr nepravidelne, posledne 3 aj s ovu testami a posledny aj s concieve plus gelom. Pri poslednom cykle som mala 15 DC krasne pozitivny test, 16 DC vecer bola podla vsetkeho ovulacia. DR mi ale rano na folikulometrii vsravela, ze folik ma 17.5 mm priblizne tak som si nie ista, ci mohol do vecera narast a ci by praskol aj pri velkosti cca 19mm? DR mi vravela, ze ovu asi bola, kedze ma aj pichal lavy vajecnik, ale nic blizsie…ci moze prasknut aj mensi folik- ais moze, ale ci obsahuje aj vajicko a tak…predpisla mi clostik, ze mam braz od 3dna ms jeden rano a jeden vecer a potom prist na injekciu…Lenze ja by som este nerada do seba pchala chemiu, kedze mam stitnu zlazu ok a pride mi, ze aj ms mam normalne, cca 30 dnove cykly, aj krvacanie pri ms 5 dni, siesty spinenie..pride mi, ze je vsetko v poriadku a nemam znaky problemv s ovulaciou.

Tak suma sumarum:
Pomohlo vam nieco k,,zlepseniu´´ ovu? nejake vitaminy alebo caje? Vela sa pise o kontryhele, ale ten asi nema taku finkciu…skor rast sliznice, ze?

Teraz som 9 DC, tak neviem ci sa mohlo zadarit z predchadzajuceho pokusus, snazili sme sa dva dni za sebou pred ovu a den po ovu… Len som vystrasena, ci ta ovu vobec fyziologicky bola… Neviem ci mam zmenit dr alebo skusit ten clostik, s tym mate nejake skusenosti? Nerada by som hned dvojicky :mrgreen:

Dakujem za akukolvek radu, postreh…

pekny den,

S.

to jsou konsky davky pozor na to navíc closik se ma brat jen 6× max za cyklus zeny víckrát se orzhodne nedoporucuje kvulu vedlejsim ucinkum ja jsem si s tim taky dost uzila a s anovulacnima cyklama vyvolavackama atd ale az ultrogestan mi upravil ms stejne tak ovulaci a i dost mi pomohlo ze jsem hodne zhubla ;)

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 14:06

@JayLee prave, to som citala, tak sa mi po par mesiacoch do toho hned nechce… a ja som aj docela normalnej postavy..53 kg, ms pravidlena 30-31 dni sice, ale pravidelna… tak sa mi to nezda, mozno zmenim dr… :dance:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 14.12.16 14:14

Me pomohla Mojzisovka, jsem si tim jista. Snazili jsme se pres rok. Cisteho casu 2 roky, v tom byl jeden SP a jedno ZT. Potom rok cisteho casu. Ovulacni testy negativni. Po mesici u fyzioterapeutky, ktera se mnou cvicila Mojzisovou byla na ovulacnim testu dalnice, bolesti bricha pri ovulaci jak blazen a otehotnela jsem hned.
Jeste jsem tedy brala Inofolic a manzel Folandrol apouzivali jsme lubrikant podporujici poceti, ale zasadni bylo podle me to cviceni.
Snazite se kratce, nech tomu volny prubeh (ja vim, lehce se rekne..)

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.12.16 14:38

@Kolarkaa dakujem, ksusim si o to mnieco nacitat :)

Anys29
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 14:56

@simusiacik Ale co když je problém u manžela? S clostylem bych počkala a nejdřív bych ho poslala na spermiogram.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >