Reklama

Těhotná poslední den menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:22
Tehotna posledni den menstruace?

Ahoj, potrebovala bych poradit. 5 DC jsme meli s pritelem styk a praskl nam kondom. :oops: Muj cyklus trva 26 dni. Myslite, ze je sance, ze jsem tehotna? Kdyz vezmu k uvazeni, ze spermie preziji v pochve cca 3 dny, je vubec mozne ovulovat 8 DC? Nekdy ovuaci citim 14 DC. Je tedy vubec nejaka pravdepodobnost mit ovulaci kazdy cyklus uplne jinak (nekdy 8 DC, jindy 14 DC) a pritom mit porad stejne dlouhy cyklus? Slysela jsem, ze cim drive nebo dele ovulace probehne, tim se i pozmeni delka cyklu. Coz by znamenalo, ze se nemusim bat, protoze pri mem prvidelnem cyklu je ovulce cca ve stejnou dobu kazdy mesic? Mam v tom trochu gulas, rada se necham poucit od zkusenejsich. :kytka:

Reklama

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 12.12.16 13:25

Je to dost nepravděpodobné, ale stát se může. ;)

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:26
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebovala bych poradit. 5 DC jsme meli s pritelem styk a praskl nam kondom. :oops: Muj cyklus trva 26 dni. Myslite, ze je sance, ze jsem tehotna? Kdyz vezmu k uvazeni, ze spermie preziji v pochve cca 3 dny, je vubec mozne ovulovat 8 DC? Nekdy ovuaci citim 14 DC. Je tedy vubec nejaka pravdepodobnost mit ovulaci kazdy cyklus uplne jinak (nekdy 8 DC, jindy 14 DC) a pritom mit porad stejne dlouhy cyklus? Slysela jsem, ze cim drive nebo dele ovulace probehne, tim se i pozmeni delka cyklu. Coz by znamenalo, ze se nemusim bat, protoze pri mem prvidelnem cyklu je ovulce cca ve stejnou dobu kazdy mesic? Mam v tom trochu gulas, rada se necham poucit od zkusenejsich. :kytka:
:roll:
Promiň, ale oč ti jde? Měla jsi měsíčky, a to znamená, že těhotná nejsi. těhotná budeš, když nedostaneš měsíčky a potvrdíš si to dvěma těhotenskými těsty. Jestli jsme snad něco nepochopila, tak pardon. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:29

@kdochcekam Asi jsi to spatne pochopila. Ja jsem mela styk posledni den mestruace - 5 DC. Je to od te doby 4 dny, takze cekam co se mnou bude. Spis me zajimalo, jestli je mozne ovulovat kazdy mesic v jiny cas a pritom mit stejne dlouhy cyklus. Tzn. ze jsem treba teoreticky mela par dni po styku ovulaci a doslo k otehotneni. Jestli je to vubec mozne.

lisma
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 1 inzerát 12.12.16 13:37

Možné to je, ale nie moc pravdepodobné. Kamarátka otehotnela v deň, keď mala ms dostať - má skalný 28-dňový cyklus a stačil jeden nechránený sex úplne mimo plodné dni :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:42

@lisma Noo tak to mi tu mou teorii pekne rozborilo :lol: Tak mi nezbyde nic jineho nez cekat..

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 12.12.16 13:57

Tady je vždycky 50% jistota, že buď ano, nebo že ne. Pravda je, že mnohem více žen otěhotnělo spíše blíže k polovině cyklu, nicméně neznamená to, že otěhotnět v době menstruace nejde. Jde. Tudíž ikdyž se dozvíš, že šance je minimální, bude ti to dost naprd, pokud budeš ta jedna z toho mála, které… to vyjde. A další věc, vlastně nevíš, kdy máš ovulaci. Nechci snižovat hodnotu tvého „pocitu“, ale jistota to prostě taky není.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 12.12.16 14:11

Mám tě vyděsit? Takhle jsem přišla ke svému synovi :) Pokud nesleduješ, kdy máš ovulaci, tak to jen tak nemusíš poznat a ovulace může nastat nepravidelně i vícekrát za cyklus.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:19

@Emilie @dalmati Diky za reakci. Ja ovulaci prave citim jen obcas, hodne me boli a potvrdila mi to i gynekolozka, ze je to fakt ovulace. Jenze ji citim jen treba jednou za ctvrt roku. Takze ostatni cykly samozrejme vubec netusim, protoze BT nemerim. Nevim no, spis jsem se utesovala myslenkou, ze ovulace byva u pravidelnych cyklu vzdy ve stejnou dobu. Ale jak tak vidim, zenske telo je nevyzpytatelne, takze tolik k mym teoriim, ze 8) Joo to budou letos svatky klidu :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama