Reklama

Jaká je MUDr. Uhrová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cincila
Povídálka 18 příspěvků 11.12.16 11:15
Jaka je mudr uhrova

Dobry den jdu se kvam obracet jezdime do kolina do pronatalu na umele poprve se nam to nepovedlo tet jsme sli po druhe zitra tam jedem ale nejak semy to vse nezda mela jsem byle krvinky v moci a 3 cm cistu a predto myto vse udelali myslim si zese to zas nepovedlo uz nas to stalo skoro 40 000 tak premyslim zebych sla k pani doktorce uhrove dopoeucuje myji i muj kamarad kterej je porodnik

Reklama

Reakce:

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 11.12.16 12:31

@cincila ahoj, doktorka Uhrova je naprosto priserna, mam s ni otresne zkusenosti a velmi nedoporucuji!!! Nechci byt kontretni takto verejne, napis mi pripadne soukromou zpravu.

cincila
Povídálka 18 příspěvků 28.02.17 11:24

Ahoj ja byla uz dvakrat v koline na umelem a nepovedlo se ani po druhe tak jsem i zmenila gynekologa vse jsem mu rela ptal se jestli my delali genetyku imulogii a ja mu rekla ze ne tak me poslal na genetyku tam nam obema odebrali krev a dali na rozbor cekali jsme 4 az 6 tydnu tam my nedelali zadne vysetreni nic tak mame jeste jeden pokus posledni tak jdem do jihlavy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama