Reklama

Čekám, čekáš, čekáme :)

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 12.12.16 19:48
Čekám, čekáš, čekáme :)

Ahojky všem, vím, že podobných,,če­kacích" diskuzí je zde již plno. Protože jsou už ale všechny tak nějak více zajeté, tak mě napadlo, že by bylo fajn založit něco dalšího, novějšího, pro nás,,nováčky"(sna­žilky, těhulky i všechny ostatní), kteří přemýšlejí, kam se zařadit. Tak pokud chcete, tak se pojďte bavit sem. :)

Příspěvek upraven 12.12.16 v 20:15

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »

Reklama

Reakce:

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 20:08

@Niikkaa Ahoj, tak Já se přidávám :mavam: Čekáme holčičku, jsem ve 24 tt.. Tehotenstvi mam pohodove, jen jsem minulý týden upadla na náledí a už týden lezim s nohou v ortéze a běham minimalne o berlich.. :( hrůza.. nejvíc me mrzí, že to doma nemohu připravit na Vánoce a soustředit se jen na to tehotenstvi.. Ale doufan, že do konce tohoto týdne již budu chodit a vse dozenu… :roll: A jak čekáš ty?? :lol: :lol:

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 12.12.16 20:13

@Luciiik88 Ahojky, vítej :mavam:…Moc gratuluju k holčičce! :), hlavně, že je vše v pořádku, na Vánoce a na přípravy je ještě zatím času dost..Já jsem zatím jen čekatel na //

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 20:18

@Niikkaa Aha, tak držím palce ať to vyjde.. :D hlavně se nestresuj - to je asi nejdůležitější.. Nám se povedlo na první Dobrou, ale testy me měsíc zlobily než ukázaly //… Věděla jsem ale, že se mnou něco je a věřila jsem, že se objevi.. A opravdu v týdnu, když jsem chtěla jít k lékaři na vyšetření co se se mnou deje - šup a najednou tam byly!! :mrgreen:

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 12.12.16 20:23

@Luciiik88 Děkuju :)…Snad se zadaří tenhle měsíc. Cykly už se mi srovnaly, tak si docela fandím :)… ale to jsem si fandila i měsíce předtím, tak uvidíme…trochu mě ale zaráží ovulace - poznám jí akorát podle hlenu, tedy snad je to ten správný :D, žádný bolesti atd., jak občas čtu u ostatních, tak u mě se nekonají.

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 21:17

@Niikkaa Aha, tak to Já nestihla ani zkoumat.. :mrgreen: Ale podle diskuzi tady to ma kazda opravdu jinak… jak dlouho už se snažíte?? :mavam:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.12.16 21:26

Ahoooj :mavam: taky jsem cekatel // od listopadu se,,snazime,, ale mam nepravidelnou ms :zed:

niki V
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 12.12.16 21:27

Držím pěsti čekatelkám na // a těhulkám přeju pohodové těhotenství bez problému :mavam:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.12.16 21:29

@Niikkaa ahoj, cim jsi srovnala ms prosim? Ja jsem pila kontryhel, ted zkousim gynex

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.12.16 21:31

@niki V dekuji! Krasna fotka mimiska :-)

Nipani
Kecalka 438 příspěvků 12.12.16 21:56

Ahoj, my se s přítelem začali snažit cca před čtyřmi týdny… dneska jsem začala 5tt. :D Trochu nás ta rychlost zaskočila, ale radost veliká… jen ten prisernej strach, jestli bude vše OK i dal… to je na tom asi nejhorší… :? navíc mam trombofilii - leiden heterozygot, takže k doktorce mazu už ve čtvrtek…snad me ta nejistota nesezere…
Všem nam držím palce ;)

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 13.12.16 07:57

@Luciiik88 Já to taky nějak extra právě nezkoumám, jenom jsem se občas všimla hlenu, tak jsem samozřejmě pečlivě projela net, jaký je ten nejlepší atd., ale přesně jak píšeš Ty, každá to má jinak. Snažíme se zatím jen 3 měsíce a kousek, ale už i to mi přijde jako děsně dlouhá doba, nejradši bych byla, aby to bylo hned :D, ale to asi každá z nás :)

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 13.12.16 07:57

@niki V Děkuju :)

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 13.12.16 08:00

@Renca8 Ahojky, mě se to srovnalo samo, tedy zatím to bylo dvakrát ve stejnou dobu(+ - jeden den), tak doufám, že už to tak zůstane. Brala jsem dlouho antikoncepci, tak jsem s tím i tak trochu počítala, že by to mohlo být lehce nepravidelný, ale naštěstí to nebylo tak hrozný.

Nipani
Kecalka 438 příspěvků 13.12.16 08:13

@Niikkaa Ja zatím mam dojem, ze je to cely jen o čekání a o nervech :D Nejdřív jsem si presne říkala, at už jsem v tom… teď jsem nervózní, jestli je fazole na správným místě, pak přijde jestli se ji vyvine vše jak ma, pak srdíčko..a dalších milion veci… asi to bude docela maraton..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama