Vitamíny před plánovaným těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 09:31
Vitamíny před plánovaným těhu?

Ahoj snažilky a maminky.
Na jaře se chceme s manželem snažit o prvního potomka a tak přemýšlím, jestli koupit nebo nekoupit nějaké vitamínové preparáty před otěhotněním.
Brala jste některá něco?
Díky moc a omlouvám se za anonym, ale chodí sem kamarádky a nechci, aby věděly, že se začneme snažit o miminko. ;)

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 20.12.16 09:35

Stačí kyselina listová, nejlépe začít tři měsíce před plánovaným početím..

mixlevpixle2013
Extra třída :D 12053 příspěvků 20.12.16 09:36

Ahoj, já používám toto

Fertiprona

Speciální výživový doplněk pro plánující i těhotné s methylfolátem a inositolem

mixlevpixle2013
Extra třída :D 12053 příspěvků 20.12.16 09:36

http://www.chytre-miminko.cz/…/fertiprona/

Hanulka2016
Závislačka 2789 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj snažilky a maminky.
Na jaře se chceme s manželem snažit o prvního potomka a tak přemýšlím, jestli koupit nebo nekoupit nějaké vitamínové preparáty před otěhotněním.
Brala jste některá něco?
Díky moc a omlouvám se za anonym, ale chodí sem kamarádky a nechci, aby věděly, že se začneme snažit o miminko. ;)

Me doktor na zacatku doporucil fertipronu :) jen bohuzel stale nic :think:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 20.12.16 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj snažilky a maminky.
Brala jste některá něco?
Díky moc a omlouvám se za anonym, ale chodí sem kamarádky a nechci, aby věděly, že se začneme snažit o miminko. ;)

Brala jsem listovku :mavam:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 20.12.16 09:39

Ahoj, já brala Ogestan na doporučení doktorky a nelitovala jsem.Je vhodný jak k užívání při plánování těhu, tak během něj a mužeš ho pak brát dál i při kojení. Stačí jednou denně, balení Ti vystačí na měsíc. Co se týká látek, tak obsahuje hlavně listovku, jod, omega 3 a vitaminy D a E.
Jukni na net ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 09:42

Děvčata, moc vám všem děkuju, určitě si něco vyberu :hug:

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 20.12.16 09:45

Ja brala kyselinu listovou :)

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 20.12.16 10:07

Začala jsem kyselinou listovou a když se nic nedělo, tak jsem přešla na Nosifol a pak doplnila kontryhelovým ča­jem.

Příspěvek upraven 20.12.16 v 11:18

LiveTheDream 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 10:23

Ahoj, já jdu na vytažení tělíska v lednu a od podzimu si místo klasických vitamínů kupuju ElastiQ vitamíny a minerály. Jen to snažení necháme asi až na jaro, protože pracuju ve škole(všude všichni nemocní) a těd doma ležím už s třetíma antibiotikama po sobě :(.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 20.12.16 10:43

Listovku kdyz se nedarilo tak nosifol a kontryhel caj

angelyellow
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 20.12.16 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj snažilky a maminky.
Brala jste některá něco?

Já jsem brala nejprve samotný vitamín E něco přes měsíc a pak jsem najela na vitamíny Femibion 1 a když už jsem našla //, tak jsem v tom pokračovala dál, pak na to na navazuje Femibion 2, který je až po dobu kojení.

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 20.12.16 11:34

Kyselinu listovou a vitamin D. Ja brala nejake multivitaminy, ale zamerila bych se na tyhle 2 veci.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 20.12.16 17:09

Brala jsem Nosifol a potom přešla na Fertipronu. Obojí se dá užívat jak během snaženi tak i v prvním trimestru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >