Františkovy lázně 2017

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kapyka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 25.12.16 20:01
Františkovy lázně 2017

Kdopak se chystá v příštím roce do lázní? Co vás trápí? A věříte že lázně pomůžou?
Já mám PCO a uvažuji o návštěvě lázní před dalším IVF.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 64 Další »
Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.12.16 20:17

@kapyka Ahoj ja planuji, pokud neotehotnim v prubehu tohoto nebo pristiho cyklu…
Nemam za sebou IVF, jen IUI, ale rekli, mi ze to pro mne asi bude jedine reseni, kdyz jsem dosud neotehotnela.
Takze pokud do unora nic, tak si je chci nechat napsat. Co si od toho slibuju? Neverim, ze by mi to pomohlo, ale rada na par tydnu vypnu a budu jen relaxovat :palec:.

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 25.12.16 21:00

@kapyka Ahojky, taky bych ráda jela, a to co nejdříve, a taky před IVF - posledním, jen musím popohnat lékaře, aby žádost vyplnil a odeslal :mavam:

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 04.01.17 00:09

Ahoj holky, tak já už mám žádanku na lázně od své Mudr. vypsanou, zítra si jedu ještě pro potvrzení od gynekologa a doplňující informace a hned bych to chtěla poslat na pojišťovnu. Máte už některá zkušenost? Já ne, tak bych ráda vaše názory. Docela mě překvapily doplatky za jednolůžkový pokoj, asi se mi nechce na dvoulůžkový pokoj, když nevim, koho by mi tam treba šoupli… :nevim: Tak uvidím zitra, co mi řekne doktor… :dance:

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 04.01.17 17:04

@T.martasek ahojky,jsme ve stejné fázi vyřizování, čekám už jen na obvoďáka, gynekolog už podklady dal a pak si to sama pošlu doporučeně na pojišťovnu a požádám je, aby se tomu věnovali co nejdříve, neboť jsem tady poslechla holky na diskuzi a už si rezervovala v lázních termín :)

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 04.01.17 18:41

@sofka34 Já právě zítra posílám žádost na pojišťovnu. A když sis rezervovala pobyt, tak v kterém termínu? Nástup má být do tří měsíců od schválení, že? A kde budeš ubytovaná? :mavam:

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 04.01.17 19:45

@T.martasek Tak to máš super, už bych ji nejraději do pátku taky posílala na pojišťovnu, obávám se, že není v mých silách to udělat tak, aby schválení v lázních měli měsíc před nástupem. Nástup 12. 2. Vybrala jsem si jednolůžk. pokoj (doplatek fakt mazec, ale riskovat šílenou spolubydlící fakt nechci :) v Adleru Economy plus.

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 05.01.17 17:18

@sofka34 Tak já mám dnes posláno :dance: A teď uvidím, jestli mi to přiklepnou nebo ne Dnes jsem volala do FL, no to byla doba, než jsem se dovolala. No a nakokonec mi bylo řečeno, že mám zavolat zítra na jiné číslo do 15 hod. Volala jsem totiž 15,20, tak jsem se nic nedozvěděla… :roll: Já bych jela treba až v březnu, aby bylo trošku pěknější počasí…

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 05.01.17 20:58

@T.martasek ahojky, tak já s celou žádostí valím zítra na pojišťovnu, a to i s dopisem, aby to vyřídili co nejdříve. Já chci právě jet teď, dokud je evidentně zima a vím, že mi budou stačit jen zimní věci, pak z jara, už bych musela brát i zimní, i lehčí, tak proto :) a jaký hotel sis vybrala?

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 05.01.17 22:15

No, tak já radši rozumnější počasí než je třeba teď, v březnu určitě nebude - 20, tak si snad vystačím s těmi lehčími věcmi… Asi ten Adler mi přišel jako nejlepší kompromis… Ale těch peněz… :zed:

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 06.01.17 15:32

Ach jooooo, tak byly volné pokoje asi jen ty komfort, Myslím, že doplatek dělá 9700, já nemám ani odvahu to říct manželovi… :zed: No nic, tak ke čtyřicátým narozeninám budu chtít asi peníze… :?

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 06.01.17 17:52

@T.martasek tak už jsi tam volala? A máš něco rezervované a na kdy? JJ, ta cena je dost, ale když si člověk vezme, že tam budeme min. 3 týdny, plná penze, procedury, atd.,taky na mě doma manžel valil oči, zda jsem normální :( - ale zase, musíme něco pro to zdraví udělat a hlavně pohodu, raději si připlatím za komfort, tam jde spíš o ten jednolůžák, než dostat někoho šíleného spolubydlícího a neužiji si to. Jedeš tam kvůli neplodnosti?

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 06.01.17 18:41

No jooooo, ale když já asi nepotřebuji ten pokoj komfort… V pondělí tam znovu brnknu a napsala jsem i na Goethe a Belvedere. Budou mi volat z obou v pondělí…
Tak určitě si připlatím, ale 10000 + pár tisíc na útratu + IVF… No nevím :nevim:
Ano, pro neplodnost, ale já už mám navíc roky…

T.martasek
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 06.01.17 18:42

A termín od 12.3. do 2.4. :jazyk:

sofka34
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 06.01.17 20:02

@T.martasek proto jsem vybrala Economy plus - je to o trošku levnější, komfort je myslím s balkónem a ten mi je v zimě k ničemu. A ty píšeš přímo na daný hotel? To já volala na tu jejich linku, dala mi číslo, kde se řeší ubytování a tam jsem řekla, že chci Adler, ale jestli mi ten termín 12. 2. padne kvůli tomu, že pojišťovna to nestihne, tak pak taky půjdu asi do jakéhokoliv hotelu, abych odjela co nejdříve.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 64 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >