Ovulace bolesti a test

Anonymní
4.10.21 19:18

Ovulace bolesti a test

Ahoj prosím… S přítelem se snažíme o miminko.. Dělala jsem ráno test a testovací čárka je silnější takže ovulace do 24 hodin probíhá.. No ale teď mi začli ovulacni bolestí nevíte kdy od bolesti fakt ovulace proběhne? Vím že každé tělo je jiné.. Ale jde mi o to že přítel se vrátí domů až zítra v 16:00:smiley: 😃 takže dřív na to jít nemůžeme…
Ale sex jsme měli dnes nez odjel kolem 14:00
Je to blbý dotaz ale jak dlouho vydrží spermie..? I když nevím jestli tam něco je hodně toho že mě dnes vyteklo
Omlouvám se za blbý dotaz

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1180
4.10.21 19:28

Spermie vydrží ve schopném stavu až tři dny (někdo tvrdí i pět), takže sex dneska a zítra odpoledne stačí. I jeden den po ovulaci se většinou bere jako plodný.

Jinak úplně přesný čas ovulace se zjistit nedá, je to těch 24 až 48 hodin od pozitivního ovulačního testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
4.10.21 19:33

Tak poporade.
1. Vygoogluj si, prosim, jak funguje cyklus, oplodneni apod. Pomuze ti to pochopit vice vlastni telo a alespon tu pak nebudes psat 6dpo s jistymi priznaky. Zároveň by ti to dalo odpověď na vsechny tve dotazy.
2. Je jedno, kolik ejakulatu z tebe vytece, je to v podstate jen nosna tekutina s tvym hlenem. Ejakulace spermiim pomuze dostat se presne tam, kam potrebuji, netreba se obavat, ze by z tebe vytekly.
3. Nejidealnejsi je sex pred ovulací, spermie potrebuji čas dostat se pres dělohu k vajicku, navic se musi potkat ve spravne chvili, dokud je vajicko jeste zivotaschopne, deleni navic probiha už ve vejcovodech a uznej, ze to maji kluci daleko. Preziji podle zdravi partnera az pet dni, proto take, kdo jej na sobe pozoruje, přichází plodny hlen nekolik dni pred ovulaci.
4. Ovulacni bolesti jsou prilis indivindi. Nekdo neciti nic, nekdo jen jednu stranu, nekdo ma bolesti pri rustu folikulu uvolneni vajicka, nekoho podrazdi az volna tekutina po jeho prasknuti.

Příspěvek upraven 04.10.21 v 19:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 19:34

@annali dobře děkuju za informací 😊
A jak to je s tím když prostě cítím že to že mě teče? 😃.. Udrží se tam něco??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 19:37

@Villanelle děkuju 😊

• Citovat
  • Nahlásit
5.10.21 07:08
@Anonymní píše:
@annali dobře děkuju za informací 😊
A jak to je s tím když prostě cítím že to že mě teče? 😃.. Udrží se tam něco??

Kolik Ti zakladatelko je? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 04:17

@slivovickapalena 29.. Snažíme se o první takže se omlouvám fakt za blbé otázky

• Citovat
  • Nahlásit
6.10.21 06:22

Taky se snažíme o první, ale tohle jsou dle mě otázky, na které žena měla dostat odpověď už dávno, a to jsem o pět let mladší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 14:12

Ovulace

Ahoj holky proběhla ovulace? Testy dělám poprvé vždy v poledne. Děkuji za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
4
11.10.21 11:46

@anonymní … ono je lepší dělat ovu testy ráno a večer (aby věděla přesněji)… ale řekla bych, že proběhla do 24 hod. někdy okolo 6-7. testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat