Ovulace - byla nebo bude podle grafu

Anonymní
14.11.19 07:28

Ovulace - byla nebo bude?

Ahoj holky, chci se zeptat, co si myslíte o mém grafu? Myslíte, že ovulace teprve bude nebo už byla? Nebo mam smůlu úplně? Podle hlenu to nepoznám, jiné příznaky nemám. Díky :)

Příspěvek upraven 14.11.19 v 11:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17104
14.11.19 08:01

Já tam ovulaci nevidím…ale klidně ještě může byt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
14.11.19 08:04

Taky bych rekla, ze jeste neprobehla. Zalezi, jak dlouhy mas obvykle cyklus, treba probehne a mas trochu kratsi LF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
14.11.19 08:11

Doporučuji aplikaci Kalendář menstruace a ovulace. Krásně tam vidíš kdy máš ovulaci a i plodné dny. Za mě opravdu super a přesné, díky ní jsem hned otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 08:23

@Mišička090
A jak ta aplikace vypočítává ovulaci? Podle kalendáře?

• Citovat
  • Nahlásit
290
14.11.19 08:31
@Anonymní píše:
@Mišička090
A jak ta aplikace vypočítává ovulaci? Podle kalendáře?

Ano, zadáš si tam přesně dny kdy máš menstruaci a ono ti to vypočítá dny ovulace. Z přítelem jsme to zkusili poprvé v den ovulace a hned se nám povedlo, po potratu jsme to zkusili opět a zase jsem těhotná. Takže za mě opravdu super.

Přikládám foto jak aplikace.

Jediný problém má a to že tam nejde zadat těhotenství, to už je ale to nejmenší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
14.11.19 08:34

@Mišička090 kalendar je nesmysl, to bude fungovat u holky, co ma pravidelny cyklus 28 dni s LF 14 dni. Kdyby to bylo tak jednoduchy, muzeme vsechny odhodit teplomery a ovulacni testy.

Zakladatelko, jestli mas nepravidelny cyklus, mer dal, za 2-3 cykly v tom uz neco uvidis. Mluvim z vlastni zkusenosti, ze na kalendar se opravdu neda spolehnout, za posledni rok sem mela podle bt ovulaci 15.-33. DC, tohle ani ten nejlepsi kalendar neodhadne. Kazdopadne sleduj i hlen, protoze mereni ti tu ovulaci ukaze az zpetne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 08:37

@bobulka88
To si právě taky myslím, jelikož podle kalendáře by mi vycházela ovulace na toto pondělí, 11.11. a to ani náhodou :D

• Citovat
  • Nahlásit
2595
14.11.19 08:41
@Anonymní píše:
@bobulka88
To si právě taky myslím, jelikož podle kalendáře by mi vycházela ovulace na toto pondělí, 11.11. a to ani náhodou :D

Nejen tvoje ovulace, ale melo i snezit! A taky prd. Na ten kalendar se fakt neda spolehnout! (Blbej vtip, nemohla sem si pomoct). Jak dlouho se snazite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
14.11.19 09:09

@bobulka88 chápu že tomu každý nevěří a i vím že těch aplikaci je fakt tuny a jsou k ničemu. Jen říkám že s touhle jsem byla já fakt spokojená a uznávám třeba třeba to byla opravdu náhoda a ne aplikace, ale jelikož jsem s ní takhle hned otěhotněla dvakrát tak ji prostě věřím :nevim:

Svůj názor samozřejmě nikomu nenutím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
14.11.19 09:13

@Mišička090 ty jsi ale pravděpodobně neotěhotněla díky tomu že máš dobrou aplikaci ale díky tomu že máš pravidelný cyklus. Já mám cyklus 30 dní a všechny applikace počítaj že bych měla mít ovulaci přibližně 15-16dc ale ovulaci mám až 20dc. Což jsem zjistila právě díky měření teploty a pak jsem si v aplikaci přenastavila že mám LF 10 dní a najednou mi taky aplikace ukazovala ovulaci 20dc a bylo to správně. Ale prvně jsem musela zjistit kdy tu ovulaci skutečně mám :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 09:29

Holky a co říkáte na testy? Ten první jsem měřila 7.11. a ten poslední (dole) dneska. Myslíte, že už se to alespoň blíží?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 09:46

@bobulka88 Snažíme se 2 měsíce

• Citovat
  • Nahlásit
3730
14.11.19 09:47

@Mišička090 mas klasicky cyklus, takze ti proste ovulace 14dc nahodou vysla dobre. aplikace jsou fajn, ale je treba je nastavit podle skutecnosti. zadat spravou delku lutealni faze a kdy byl pozitivni ovu test. pak ukazuji spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
14.11.19 09:49

Ahoj, mě to taky přijde, že ovu ještě nebyla. Ne všechny Appky jsou dobré, ale ja používám v mobilu tuhle a jsme nadmíru spokojená :). Šlape jak hodinky. Jmenuje se period Tracker Period Calendar.

Zkus, uvidíš:
https://apps.apple.com/…/id896501514. Ono to fakt může, aby se v tom těle člověk trochu vyznal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat