Ocet na mykozu a snažení

Anonymní
13.11.19 16:29

Ocet na mykozu a snažení

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste to některá taky tak měla? Od doby, co jsem vysadila HA a snažíme se o miminko mám každý měsíc nějaký problém. Buď to svědí nebo pálí. Teď zrovna už to nějakou dobu pálí, občas zvenku občas zevnitř. Dr. Mi říká, pořád to samé a nic semnou nedělá, jen mi dává nějaké zaváděcí tobolky, které vůbec nepomáhají. Zkoušela jsem kokosový olej dovnitř a používáme ho i jako lubrikant, je to sice lepší ale ne dobrý, také jsem zkoušela femi gel, zatím také žádný úspěch, bílý jogurt také ne. Měla jste to některá taky tak a přitom otěhotněla? Snažíme se 4 měsíce a bojím se, že kvůli těmto problémům to nejde :( nevíte, jak se toho zbavit aniž bych musela používat ty tobolky, co mi dává doktorka? Chci ještě zkusit sedací koupel s octem ale, když to pálí i zevnitř, tak nevím, jestli to pomůže. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.11.19 16:32

A jseš si jistá, že ten problém nemůže být od partnera? Jako sedací octové koupele bych fakt nedělala. To si tam rovnou můžeš nalít něco ostřejšího, třeba Savo.
Dr ti štěry nedělal? Možná změnit lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2125
13.11.19 16:41

Tak coat si dovnitr jogurt a podobny veci, tak to musi byt logicky pak jen horsi, ne? Nejdriv rekni starymu, at si ho poradne umeje a pak zmen doktora, a jdi k nakymu normalnimu co ti udela nejaky testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
13.11.19 16:42

Možná prelecit partnera a zkusit cotrimazol nebo rosalgin či náměstek krém a tablety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
13.11.19 16:42

Nezkoušela jsi čípky nebo mastičku (nejlépe oboje) Clotrimazol? Mně na toto „pálení“ zabírá okamžitě. Mastičku by měl užívat i partner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1690
13.11.19 16:51

A k vyse uvedenym radam jeste hodne omezit sladke ve strave (cokoladky apod.), vymenit vsechno pradlo za bavlnene, ktere budes prat aspon na 60 stupnu nebo prezehlis… pripadne si koupit laktobacily v tabletkach a uzivat je (ustne, jsou i nejake na zavadeni, ale ty uz asi mas chapu)… treba neco z toho zabere. Jestli jde o mykozu, tak ta samotna by snad otehotneni vadit nemusela, horsi je kdyby to bylo neco jineho (chlamydie, ureoplasmy apod).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
13.11.19 16:51

Mohl by ti pomoct heřmánek koupele. Ale ať si partner dojde na Štědrý ats

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
13.11.19 16:59

Souložit s kondomem, než se preleci i partner. Takhle ti to může klidně pořád předávat. A úplně nejlíp, nesouložit při mykoze vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 17:19
@DoktorkaZorkaHorká píše:
A jseš si jistá, že ten problém nemůže být od partnera? Jako sedací octové koupele bych fakt nedělala. To si tam rovnou můžeš nalít něco ostřejšího, třeba Savo.
Dr ti štěry nedělal? Možná změnit lékaře.

Od partnera to nemám jsme spolu 3 roky a problémy začali nejvíce po vysazení HA, je samozřejmě objednaný k urologovi. Ten ocet mi rádi známá, prý potom měla hned klid a dr bych Chtela změnit stále hledám, kdo bere nové pacienty. Stery nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 17:20
@Micaella22 píše:
Tak coat si dovnitr jogurt a podobny veci, tak to musi byt logicky pak jen horsi, ne? Nejdriv rekni starymu, at si ho poradne umeje a pak zmen doktora, a jdi k nakymu normalnimu co ti udela nejaky testy

Horsi ne, rádi to jiné ženy tady a také jsou o tom články na netu. Nebojte partner je dost čistotny, spíme spolu vždy jen po sprše.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 17:28
@Leo44 píše:
Možná prelecit partnera a zkusit cotrimazol nebo rosalgin či náměstek krém a tablety

Zaváděcí tablety dostávám každý měsíc a nechci si tam furt dávat nějaké prášky proto bych to radši řešila jinak. Po rosalginu krvácím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 17:29
@elena.78 píše:
Nezkoušela jsi čípky nebo mastičku (nejlépe oboje) Clotrimazol? Mně na toto „pálení“ zabírá okamžitě. Mastičku by měl užívat i partner.

To vím. Cotrimazol mám ale jak říkám, nechci žádné prášky už :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 17:38
@elena.78 píše:

To vím. Cotrimazol mám ale jak říkám, nechci žádné prášky už :(

• Nahlásit
  • Citovat
1690
13.11.19 17:40

Jo, jeste vyhod vonave vlozky a toaletak, pokud pouzivas, a tanga… pouzivej obycejne nevonave a bavlnene pradlo, nekomu vadi i toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
13.11.19 17:46

Ahoj, taky mě mykóza trápila a trápí, vyzkoušela jsem toho spoustu a stejně se to vracelo. U mě je to nejspíš hormonální nerovnováhou. Hodně mi pomáhají zaváděcí tablety Flor Femina, jsou to lactobacily, dávám si je třeba 2× týdně, na rozjetou mykózu to nepomůže, ale když cítím, že to trochu svědí, vždycky pomůžou. A pak se mi osvědčil výplach, převařená voda a do toho kápnout 5-6 kapek Tea Tree oleje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama