Snažení po potratu

Anonymní
23.1.21 21:29

Ovulace, hlen.

Ahoj holky, chci se zeptat byla jsem pred tremi mesici na ukonceni ve 13tydnu kvuli vazne nemoci miminka a ted sme se zaclo snazit. Driv jsem ovulaci poznala ze jsem mela vytok ale ted ho nemam nic me neboli jako podbrisek nebo prsa. Ale zajima me je pokazdy pri ovulaci ten hlen? Nebo to neni vzdy? Myslela jsem ze ty vytoky jsou vzdy kdz je ovu ale ted od revize zadny nemivam tak jsem zmatena a bojim se aby mi vubec ovulace probihala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6042
23.1.21 21:37

Zkus ovulacni testy, treba i v kombinaci s merenim bazalni teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 21:40
@Jogrr píše:
Zkus ovulacni testy, treba i v kombinaci s merenim bazalni teploty.

Bazalni teplotu nestiham merit jak kvuli tomu ze do prace vstavam jinak a delam nocni. Ovulacnim testum popravde moc neverim.

• Citovat
  • Nahlásit
6042
23.1.21 21:43
@Anonymní píše:
Bazalni teplotu nestiham merit jak kvuli tomu ze do prace vstavam jinak a delam nocni. Ovulacnim testum popravde moc neverim.

Videla jsem tady ruzny aplikace, ktery i toto umi pri vyhodnocani zohlednit.
A duvera k testum, nevidim duvod, proc neverit. Pak Ti zbyva jedine verit, nebo chodit na “pozorovani” na gynekologii. Tomu bych zase neverila ja, jeden mesic mi rekla, ze je uz po ovulaci, testy rikaly neco jineho a dalsi mesic jsem byla tehotna a ona jen prekvapene, ze jak jako jsem tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 21:45
@Jogrr píše:
Videla jsem tady ruzny aplikace, ktery i toto umi pri vyhodnocani zohlednit.
A duvera k testum, nevidim duvod, proc neverit. Pak Ti zbyva jedine verit, nebo chodit na “pozorovani” na gynekologii. Tomu bych zase neverila ja, jeden mesic mi rekla, ze je uz po ovulaci, testy rikaly neco jineho a dalsi mesic jsem byla tehotna a ona jen prekvapene, ze jak jako jsem tehotna.

Ja ty ovulacni testy pouzivala pri prvnim tehu a ukazovali snad porad negativni a ja ten mesic byla pak uz tehotna a cetla sem tu hodne diskuzi kde holky taky psali ze milne ukazovali.
Ale ma otakza se netykala testu ale toho jestli musi byt pri ovulaci hlen nebo jsou holky co to maji jako ja a zadny hlen pri ovulaci nemaji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 21:46

Ahoj mám dnes 1 den zpoždění ms, mám bílý výtok (spíš do tahleho stavu) a citlivé bradavky. Prsa mě jinak nebolí jen sem tam svědí. Test mám negativní. Dnes celý den ležím a spim. Teď jsem se rozhodla si zmerit bazalni teplotu, ta stačí měřit když žena minimálně 4 hodiny leží a je v klidu což jsem. Mám rovných 37.0C
Jsem nestastna :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj mám dnes 1 den zpoždění ms, mám bílý výtok (spíš do tahleho stavu) a citlivé bradavky. Prsa mě jinak nebolí jen sem tam svědí. Test mám negativní. Dnes celý den ležím a spim. Teď jsem se rozhodla si zmerit bazalni teplotu, ta stačí měřit když žena minimálně 4 hodiny leží a je v klidu což jsem. Mám rovných 37.0C
Jsem nestastna :,(

Bazalni teplota se ma prej merit hned po probuzeni ve stejny cas.
A prosim zaloz si svoji diskuzi ja se ptala na neco jineho
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
453
24.1.21 00:22

Já mám většinou hlen až po ovulaci, takový ten do bílé barvy, který trvá až do ms. Ten táhlý bezbarvý jsem na sobě nikdy nezpozorovala, ale ani jsem ho nijak nehledala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17980
24.1.21 07:31

Anonymní zakladatelko, vzhledem k tomu, kolik žen se tu chlubí, jak chodí na ostro, tak ty toto asi také nemaji. Já například bez intimek nežiju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 10:26

Ahoj snažilko, jsem po samovolném potratu 8.12.2020 a po první menstruaci, která dorazila 5.1.2021 jsme se začali opět snažit. Nicméně dříve jsem si ovulku poznala podle průhledného táhlého hlenu, ale nyní jsem ho nezaregistrovala. Jen takový ten bílý velmi řídký krémový.. a vypadá to, že stačil :-) Včera jsem měla na testu prvního ducha, dnes už silnější. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.1.21 13:21

Ahoj, take mam po samovolnym potratu, bylo to uz na konci 3 mesice takze i s kyretazi. Ovulacni vytok se mi zacal objevovat az po delsi dobe odhadem 4 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 14:42

Měla jsem úplně stejný problém. Po revizi se mi úplně vytratil ovulační hlen, bála jsem se, že se tím pádem u mě ovulace nekoná. Přesto jsem 4. cyklus po revizi otěhotněla :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat