Clostibegyt 1_0_0 a PCo - pomohl?

38
23.1.21 10:01

Clostibegyt 1_0_0 a PCo,pomohl ? ????

Ahoj holky, pár diskusí, už tu sice je ale jsou buď celkem staré a nebo jsem v nich úplně nevycetla nic, co by se rovnalo přímo mé otázce. Budu teď najíždět na první cyklus s clostilem a všemožně jsem se dočetla že hodně pomáhá s ovulací ale holkám s Pco, častokrát vůbec nezabral :/ může některá přispět pozitivem do mého mlýna? :D diikyy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4034
23.1.21 10:17

Může nezabrat vůbec, může zabrat příliš. Mně s PCOS zabral příliš, musela jsem přejít na jemnější lék (oboje v kombinaci s Ovitrelle).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
23.1.21 10:20

@SlečnaDahlia horšily se po něm cysty? Toho se práve bojím, jsem někde četla, že pak práce úplně zablokuje ovulku :/ ten druhý lék, ti nasadili až po pauze po clostilu, nebo hned? Zabral? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 11:00

Mě fungoval na růst folikul, ale snižoval mi sliznici. Může se jen 6 cyklu za život. Dítě z něj nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 15:15

Ahoj, mam také pcos, vysledky AMH mam 7, mela jsem clostillbegyt 3 mesice, nejdriv 1-0-0, na to jsem nezareagovala, pak mi dr zvysila davku na 1-0-1 a na to jsem uz reagovala hezky, nicmene jsem neotehotnela. Pak nasledovala 4 mesice pauza a ted se chystame poprve na IUI a taky nejdriv s clostillbegytem s davkou 1-0-1, tak doufam ze budu reagovat i nyní :)

• Citovat
  • Nahlásit
4034
23.1.21 15:54
@Rejže.kl píše:
@SlečnaDahlia horšily se po něm cysty? Toho se práve bojím, jsem někde četla, že pak práce úplně zablokuje ovulku :/ ten druhý lék, ti nasadili až po pauze po clostilu, nebo hned? Zabral? :)

Cysty se nehoršily, mám AMH kolem 20 a byl na mě prostě příliš, takže vyrostly zbrusu nové z přestimulovaných folikulů a spojily se do cyst (cystické folikuly). Po nasazení jiného léku další cyklus problém zmizel. Ale tohle se prostě nedá říct konkrétně bez vyzkoušení, každé tělo na něj reaguje jinak.

Ovitrelle je injekce, aplikuje se jednorázově, aby praskl dorostlý folikul (u mě cca 12.den cyklu). Není důvod, aby Clostilbegyt jakkoliv ovulaci zablokoval, ale samozřejmě se může stát, že dorostlý folikul po Clostilbegytu nepraskne stejně, jako ti nepraská bez stimulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
23.1.21 19:59

Ja tedy beru Clostyl 3-0-0 a ted podruhé mi pichali Ovitrelle. Díky Clostylu mi folikuly dozraji, sliznici mam pry ukazkovou ale ještě se nezadarilo. Uvidime co ted, injekci mi pichali v patek, dneska nebo zitra by mela byt ovu ale moc naději tomu nedám, oba s partnerem mame covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
24.1.21 11:07

Ahoj já nasadila clostik 10dc jednu tabletku denne s měla sem potvrzené 3 foliky 😁19,18 a 17 proběhla iui a ted cekam zda to dopadlo :) je to už teda 5iui mezitím byly i 2ivf tak snad to ted dopadlo, jinak amh mam 23 ale paradoxně u posledního ivf bylo jen jedno vajíčko. Zbylých 18 folikulu bylo prázdných

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.1.21 08:48

No mě trochu dává naděje to, že mám pco ale mám pravidelnou menstruaci :/ nikde jsem nic nevyooglila, jestli v takovém případě clostik zabere :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
25.1.21 12:44

@Rejže.kl zabrat určitě muže 😊 když ne napoprvé tak třeba napodruhé a taky je dobry na pco inofolic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
25.1.21 13:15

@Janča3030 jj inofolic je dobrý, užívám ho už delší dobu. Podle doktorky je na pco super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.1.21 20:51

@Janča3030 @Teruli03 holky já si pořídila čistý inositol v kapslích o 1000 tabletách (obří balení) k tomu listovku, je pravda, že asi prospěl menzes ale jinak nic :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
26.1.21 12:17

@Rejže.kl @Teruli03 jako já ho beru rok ale spis pro svůj pocit 😀třeba na ivf vliv neměl, mam za sebou dva pokusy a měla sem jen jedno vajíčko při posledním stejně takže asi tak :mrgreen: a ted po clostiku paradoxně sem na tom lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
26.1.21 13:27

@Janča3030 je fakt, že mě ho doporučoval i doktor, ale myslím, že to se mnou moc nehlo, utz jsou totiž pokaždý stejný, žádná změna k lepšímu se nekoná, Pco, mám jen na levém vaječníku tak pořád trochu věřím. :nevim: mě se do IVf moc nechce a IUI si myslím, že nebude to pravý s naším problémem, spíš ztráta času :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
26.1.21 16:04

@Rejže.kl taky je dobry vynechat cukr a nizkosacharidova dieta, js to jídlo dost omezila tak se cizím o neco lip :mrgreen: ale myslíš ze když nemáš žádný extra potíže ze to s clostikem vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat